علت فیلتر شدن سایت پارس نیوز اتریش

دوستان, همونطوری که مطلع هستید, سایت پارس نیوز رو برادران, فیلتر کردن و هموطنان از ایران نمیتونن به صورت مستقیم وارد این سایت شن!
در روزهای اول, ما, تقریبا ۲/۳ بازدید کننده هامونو از دست دادیم چونکه عده بسیار زیادی از ایرانیان داخل کشور که روزانه برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظرشون در باره آدرس دکتر و دوا و آزمایشگاه و بیمارستان و ……….به اینجا سر میزدن, نمیتونستن وارد سایت شن اما با گذشت چند ماهی از فیلتر شدن, خیلی از عزیزان دوباره ما رو پیدا کردن و از طریق فیلتر شکن به اطلاعات ضروری منتشر شده در پارس نیوز دسترسی دارند.
برای ما, بسیار تعجب آور بود که با چه دلیل و منطقی , یک منبع اطلاع رسانی که به هیچ وجه سیاسی, مذهبی….. یا حاوی مطالبهیچگونه  غیر اخلاقی نیست, را از دسترس بازدیدکنندگان خارج کرده اند, به همین دلیل در تماسی که از طریق سایت مربوطه , با مسئولین  گرفتیم, به ما فرمودن که این سایت بخاطر شکایت بانک مرکزی ایران و به علت مجوز نداشتن فیلتر شده است!!

 
 
rafe filter
 

در تماس بعدی ما با مسئولین  و پرسیدن این سوال که با چه استدلالی,  سایت پارس نیوز اتریش, که در اصل یک سایت اتریشی با پرووایدر آلمانی است باید از ایران مجوز بگیرد, متاسفانه پاسخی دریافت نکردیم!

این پست دارای 2 نظر است

 1. دوستان با توجه به فیلتر شدن این سایت بخاطر دلائل بی پایه و اساس , چناچه شما عزیزان مایل هستید که ما اطلاعات گردآوری شده در این پایگاه را, هر روز کامل تر, به شما ارائه کنیم, باید در شناسوندن این سایت با ما همکاری فرمایید, با کلیک کردن دگمه لایک نوشته ها در فیسبوک و گوگل پلاس و … در بالای صفحه, دوستان خود را نیز در استفاده از اطلاعات مفید شریک کنید.
  بالا رفتن تعداد بازدید شما عزیزان, تشویقیست برای ما به ادامه کار.
  با امید روز های روشن برای کشور عزیزمان ایران .

 2. Mehdi Parsnews Amiri

  دوستان با توجه به فیلتر شدن این سایت بخاطر دلائل بی پایه و اساس , چناچه شما عزیزان مایل هستید که ما اطلاعات گردآوری شده در این پایگاه را, هر روز کامل تر, به شما ارائه کنیم, باید در شناسوندن این سایت با ما همکاری فرمایید, با کلیک کردن دگمه لایک نوشته ها در فیسبوک و گوگل پلاس و … در بالای صفحه, دوستان خود را نیز در استفاده از اطلاعات مفید شریک کنید.
  بالا رفتن تعداد بازدید شما عزیزان, تشویقیست برای ما به ادامه کار.
  با امید روز های روشن برای کشور عزیزمان ایران .

دیدگاهتان را بنویسید