هر چند که سایت  پارس نیوز، اختصاص به کشور مشخصی‌ ندارد اما در این نوشته فقط میخواهیم روی شرکت‌ها و  فروشگاه‌های ایرانی اتریش که بیشتر آنها در وین هستن، زوم کنیم!
دوستان با خوشحالی بسیار، شاهد انتشار نشریات ایرانی جدیدی هستیم که تا حدودی خلیی رو که در اتریش با کمبود  مجلات فارسی‌ زبان داشتیم رفع می‌کنن، ما نیز با آرزوی موفقیت بسیار برای این نشریات، مطمئن  هستیم که این نشریات جای خودشون رو در دل هموطنان مقیم اتریش باز خواهند کرد!
با انتشار این جراید، ارتباط هموطنان با همدیگر بیشتر و بیشتر خواهد شد و از حال و روز همدیگر بیشتر با اطلاع میشن!
هدف سایت پارس نیوز هم چیزی جز این نیست،  نزدیک شدن هر چه بیشتر هموطنان با یکدیگر !
با مطالعه ماهنامه‌های ایرانی، با خدمات و فروشگاه‌های ایرانی زیادی در اتریش آشنا می‌شویم که شاید قبلا از وجود آنها اطلاعی نداشته‌ایم!
تازه فهمیدیم که ما چقدر مغازه ایرانی در اتریش و بلاخص در وین داریم، چقدر شرکت‌های مختلف با خدمات ایرانی به ما معرفی‌ شدند که صاحبانشون هموطنان ایرانی هستند و ما بی‌ خبر بودیم!
ارایشگاه ایرانی، شرکت ساختمانی ایرانی، قنادی و رستوران و چاپخونه، بوتیک، خیاطی، موبایل فروشی، پزشکان ایرانی، مدرسه فارسی‌….
خوشبختانه ایرانیان ارائه کننده خدمات و کالا‌ها نیز از وجود این نشریات برای ارتباط با هموطنان، با دادن آگهی‌ و به عبارت پسندیده تر  آگاهی، استفاده کرده و به دوستان هموطن خدمات خود را معرفی‌ مینمایند.
متأسفانه ما در حال حاضر فقط نشریاتی داریم که به طور ماهانه منتشر میشوند و با وجود نقش بسیار مؤثری که این نشریات  در ارتباط بین هموطنان، ایفا مینمایند اما بخاطر فاصله نسبتا  طولانی بین انتشار آنها، برای آن دسته از فروشگاه‌های ایرانی که میخواهند به طور روزانه   با مشتریان خود در تماس باشند و مانند فروشگاه‌های اتریشی‌ حراج‌های کوتاه مدت خود را اعلام کنند با مشکل روبرو هستند!
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از دیدن یک آگهی‌ در مجله‌ای به فروشگاه  مربوطه مراجعه کرده و با شنیدن اینکه حراج چندین روز است که به پایان رسیده،  روبرو شده‌اید!
چاپ کردن پروسپکت و اعلامیه هم، چاره کار آنها نیست چونکه با توجه به تعداد نه چندان زیاد هموطنان در وین،  عرضه کنندگان کالا‌های ایرانی نمیتوانند مانند همتایان اتریشی‌ خود حراج‌هایشان را با پخش اعلامیه در منطقه‌های مختلف، به اطلاع مصرف کنندگان برسانند!
اینجاست که سایت پارس نیوز میتواند مانند پلی ارتباطی‌ بین شما عزیزان و ارائه کنندگان خدمات و کالا ها، انجام وظیفه کند!
برتری خبر رسانی در سایت‌های اینترنتی نسبت به مجلات در به روز بودن و قابلیت تعویض مطالب در صورت لزوم در هر لحظه می‌باشد، مثلأ در مورد فروشگاه‌های خوار و بار ایرانی که مواد خوراکی از قبیل برنج و شیرینی‌ و مواد خوراکی دیگر را به حراج میگذارند، تبلیغ در مجلات ماهیانه و یا هفتگی، ممکن است که آن کارایی مورد نظر را نداشته باشد!
فقط در سایت‌هایی‌ اینترنتی از قبیل پارس نیوز میشود در صورت تمام شدن کالای به حراج گذشته شده، اطلاع رسانی کرد و یا کالای دیگری را جانشین آن کرد و مشتریان را از این تغییر با خبر کرد!
پارس نیوز مصمم است که با همکاری با شرکت‌ها و فروشگاه‌های ایرانی، عمدتاً در وین، شما دوستان عزیز را در جریان حراجی‌های این فرشگاه‌ها قرار دهد!
ارائه کنندگان خدمات و کالا‌های مختلف میتوانند با فرستادن ایمیل به آدرس
info@parsnews.at
و یا با تماس گرفتن با تلفن ۰۰۴۳۱۹۹۰۲۶۶۷ و هماهنگی‌ با پارس نیوز، مناسب‌ترین و بهترین حراج‌ها و تعرفه‌های خود را به اطلاع هموطنان برسانند!
شما دوستان عزیز هم با استفاده از قسمت کامنت ها، امکان تشویق و یا در بعضی‌ مواقع انتقاد از خدمات و کالاهای عرضه شده را خواهید داشت!
با امید همکاری همه شما عزیزان، آماده خدمتگزاری هستیم!

Leave a Reply