واکسن فایزر برای تمام بچه ها و نوجوانان بین ۱۲ تا ۱۷سال

قابل توجه تمام پدران و مادرانی که بچه هاشون بین سنین ۱۲ تا ۱۷ سال هستن, این عزیزان میتونن در صورت تمایل, فرزندانشون رو از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ ماه ژوئن در آوستریا سنتر وین با واکسن بیون تک/ فایزر مایه کوبی کنند.
جالبی این کمپین اینه که همزمان با مایه کوبی فرزندان, پدر و مادر ها هم میتوانند , در هر سن و سالی که باشند, خودشون رو هم با واکسن فایزر در مقابل ویروس کوید ۱۹ کرونا ایمن کنند!
در تست های انجام شده تایید شده است که واکسن فایزر برای بچه ها و نو جوانان ۱۲ تا ۱۷ صد درد صد کار آمدی دارد!
متاسفانه این مایه کوبی فقط برای ساکنین وین امکان پذیر است.

برای نامنویسی به لینک زیر مراجعه فرمایید :

https://impfservice.wien/

در ضمن, جهت اطلاع پدران و مادران, بچه ها, از سن ۱۴ و بالا تر , حتی اگر والدین هم مخالف باشند, میتوانند در صورت تمایل, بدون اجازه آنها, خود را واکسینه نمایند!

اولین تاریخ رو خود شما میتونین برای واکسن اولی تعیین کنید اما تاریخ واکسن دومی بطور اتوماتیک به شما داده میشود و نمیتونین تغییرش بدین, اگر تاریخ اول رو ۲۵ جونانتخاب کنید, تاریخ واکسن دوم ۳۰ جولای خواهد بود, و به همین ترتیب اولی ۲۶ جون, دومین واکسن در ۳۱ جولای و اولی ۲۷ ژوئن, دومین واکسن ۱ آگوست !

این رو هم در نظر داشته باشین که این کمپین فقط برای این ۳ روز بدلیل اعتراض هایی که از طرف جوانان شده بود که همه واکسن ها برای مسن تر هاست و هیچکس به فکر بچه ها و نوجوانان نیست برقرار میشه و بعد از این تاریخ دیگر همچین امکانی برای بچه ها وجود ندارد تا به ترتیب سن به نوبت انه برسد!

 

You may also like...

1 Response

  1. Mehdi Parsnews Amiri مدیر سایت says:

    البته دوستان, بعد از اینکه تمام وقت های این ۳ روز طی چند دقیقه رزرو شد, اجبارا از تاریخ ۲ جولای چند روز دیگری هم به این گروه نوجوانان, امکان مایه کوبی شدن داده میشود!

Leave a Reply

Your email address will not be published.