25 مه 2021 by خبر

صفحه اینستاگرامی سه اینفلوئنسر اینستاگرامی به دلیل آن‌چه انتشار محتوای مجرمانه عنوان شده است، به دستور قوه‌قضاییه مسدود شد.

 

این سه صفحه متعلق به «محسن بروفر»، فعال در ساخت دابسمش و «مهیار حسن» و «علی ربیعی‌فر»، فعالان در حوزه ساخت دوربین مخفی بودند.

روز سه‌شنبه چهارم خرداد ۱۴۰۰، تمامی پست‌های صفحه محسن بروفر، یکی از شناخته شده‌ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرامی که به دابسمش‌هایش در این شبکه اجتماعی معروف هستند، حذف شدند و پیامی با عنوان «این صفحه حسب دستور مقام محترم قضایی به علت انتشار محتوای مجرمانه مسدود گردید»، در صفحه او منتشر شد.

محسن بروفر، متولد تهران، ۲۷ سال سن دارد و در دانشگاه، مهندسی نرم‌افزار خوانده است. او کار خود را در اینستاگرام با ساخت دابسمش‌هایی از گزارش فوتبال «سرهنگ علیفر» آغاز کرده بود.
بروفر اخیراً فعالیت‌های خود را به یوتیوب گسترش داده و به تولید محتوای ویدیو با محوریت سرگرمی در این پلتفرم مشغول بود.

روز سه‌شنبه نیز صفحه اینستاگرامی مهیارحسن با حدود یک میلیون و ۱۰۰هزار دنبال کننده مسدود شد. در صفحه او هم پیام مشابه‌ای منتشر شده است که نشان می‌دهد دستگاه قضا برخورد با اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را شدت بخشیده است.

مهیار نیز از اولین افرادی است که در اینستاگرام به ساخت «دوربین مخفی از داخل خودرو» مشغول شد. او به دلیل حضور در مجموعه «اسنپ» به عنوان راننده، به ساخت ویدیو در طول مسیر از واکنش مسافران پرداخت و از همین طریق نیز به شهرت اینستاگرامی رسید.

صفحه اینستاگرامی محمد ربیعیفر، دیگر اینفلوئنسر که با مهیار حسن در ساخت ویدیوها همکاری داشت نیز مسدود شده است. صفحه او حدود ۶۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید