جلسه ویژه اسکوچیچ با آزمون و طارمی (عکس)

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه آخرین تمرین پیش از مصاف با عراق، جلسه ویژه ای با دو مهاجم اصلی آزمون و طارمی برگزار کرد.

به گزارش “ورزش سه”، آخرین تمرین تیم ملی پیش از مصاف با عراق، دوشنبه شب برگزار شد و بازیکنان تیم ملی زیر نظر اعضای کادرفنی، آخرین توصیه های فنی برای دیدار سه شنبه را مرور کردند تا با کسب امتیازات لازم، راهی مرحله اصلی و نهایی مقدماتی جام جهانی شوند.

ایران که پس از شروع ناامید کننده در این رقابت ها و تحمل 2 شکست مقابل بحرین و عراق در وضعیت بسیار بدی قرار داشت، پس از برکناری ویلموتس، بحران کرونا و حضور اسکوچیچ، موفق شد بازی نخست مرگ و زندگی را با درخشش دو مهاجم اصلی خود پشت سربگذارد.

سردار آزمون و مهدی طارمی مقابل بحرین همه کار کردند و باعث زانو زدن میزبان شدند. طارمی که گل سوم را وارد دروازه حریف کرد، با 2 پاس گلی که به آزمون داد، پیروزی نخست تیم ملی را رقم زدند و اکنون بازی موعود و لحظه حساس جدال با عراق فرا رسیده است.

هر چند تیم ملی با کسب یک نتیجه تساوی نیز می تواند در صورت توقف یکی از تیم های اردن، ازبکستان و یا امارات راهی مرحله بعد شود اما اسکوچیچ قصد دارد به روند پیروزی های خود در این رقابت ها ادامه دهد و به همین دلیل جلسه ویژه ای را با امیدهای اصلی گلزنی تیمش برگزار کرد.

اسکوچیچ در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی به طور ویژه با آزمون و طارمی به گفتگو مشغول شد و احتمالا از اهمیت بالای بازی با عراق برای آنها صحبت کرده است و اینکه پیروزی در این بازی و جبران شکست ها و ناکامی های ایران مقابل این رقیب سنتی در سالهای اخیر، موضوع مورد بحث سرمربی کروات تیم ملی بوده است.

تیم ملی طی سالیان اخیر موفق به شکست عراق نشده و دو مهاجم تیم ملی که فصل بسیار خوبی را در اروپا پشت سرگذاشتند، می توانند با شکست عراق، یک فصل فوتبالی فوق العاده را پشت سر بگذارند. قطعا چشم های هواداران ایرانی و کادرفنی به خلاقیت و توانایی این دو مهاجم ارزنده و آماده تیم ملی است.

https://www.varzesh3.com/

مسابقه فوتبال تیم ملی ایران و عراق امروز ۲۵ خرداد, ۱۵ ژوئن در ساعت ۲۱ بوقت ایران و ۱۸:۳۰ بوقت اروپای مرکزی در بحرین برگزار میشود .
این بازی بطور زنده از کانال ۳ صدا و سیما پخش خواهد شد.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.