Befarmaeed Sham Serie13 Montreal Canada Group 9 Night 3

 

بفرمایید شام سری ۱۳ مونترال – گروه۹ شب سوم

 شب سوم
بابک ۵۰ ساله اهل گیشا متاهل و پدر است
او ۱۹ سال است که در مونترال زندگی میکند و رستوران خودش را اداره میکند
بابک به آشپزی خودش از ده، هشت میدهد.

بله دوستان, امشب مهمونی خونه آقا بابک بود که من باید بگم هر چند میدونستم که ایشون رستوران دارن اما فکر نمیکردم که بتونه اینجوری پذیرایی کنه, اونجوری که دیگر دوستان میگفتن و تا جایی که ما میدیدیم, واقعا همه چی عالی به نظر میرسید و فرزین و نسیم هم که سنگ تموم گذاشتن, مرجان در امتیاز دادن از همون شب اول یک خورده دست و دلش میلرزید ولی در واقع امتیازی هم که ایشون داد اصلا کم نیست اما در مقایسه با نسیم و فرزین, خیلی کم به نظر میاد!
به هر حال دوستان, دیدن غذا های آقا بابک منو واقعا به هوس انداخت که برم رستوران و یک باقالی پلو ماهیچه مشتی بزنم که الان هم چند ماهی میشه که اصلا به بدانم نرسوندم! , من ماهیچه رو حقیقتش بلد نیستم تو خونه درست کنم .
خدا رو شکر در وین که من زندگی میکنم قراره از ۱۵ ماه می , یعنی از همین جمعه, بعد حدود ۲ ماه که بخاطر کرونای لعنتی, رستوران ها و کافه ها تعطیل بودن, دوباره باز کنن اگر اتفاق خاصی نیوفته !
بابک بسیار انسان خوبی به نظر میرسه و یک مرد خوب ایرانیه که متاسفانه این روزا مثل من و ایشون کمتر میشه دید!! 🙂
اینکه نسیم و بابک پیشنهاد دادن که در صورت وصل نشدن برق خونه مرجان, حاضرن خونشون رو در اختیارش بزارن تا بتونه مهمونیشو برگزار کنه, به نظر من , بسیار کار پسندیده و بزرگوارانه ای بود.
حالا دیگه باید صبر کنیم تا فردا شب که ببینیم آیا مهمونی مرجان تو خونه خودش برگزار میشه یا خونه خواهرش یام اینکه خونه یکی از این ۲ عزیز.

Leave a Reply