کنسرت اقای صدا, ابی عزیز در وین

کی اشکاتو پاک میکنه

ابی عزیز, امشب در شهر وین, مهمون ماست, کنسرت آقای صدا همین الان در معروف ترین سالن برگزاری کنسرت ها در وین,WIENER STADTHALLE در حال اجراست!
در این سالن, بزرگترین هنرمندان جهان به اجرای کنسرت پرداخته اند , از هنرمندان ایرانی, سالها پیش, برای اولین بار, خانوم گوگوش در این محل کنسرت با شکوهی اجرا کردند و ابی عزیز دومین هنرمند ایرانیست که در این محل به اجرای کنسرت میپردازد!

 

با وجودی که این سالن, یکی از بزرگترین سالن های برگزاری کنسرت در وین است اما بلیت های این برنامه روزها و بلکه هفته هاست که تمام شده بود و عده بسیاری از دوستداران این هنرمند بسیار محبوب کشورمان, در شبکه های اجتماعی در جستجوی افرادی بودن بودن که بلیت ها را قبلا خریده و به دلائلی نمیتوانستن به کنسرت بروند و مایل بودن که بلیت هاشونو به دیگر علاقمندان واگذار کنن!

من هم هرچند که ۳ بار تا حالا افتخار حضور در کنسرت های ابی عزیز رو داشتم اما بسیار دوست داشتم که اینبار هم بتوانم یکی از ارزنده ترین و با اخلاق ترین هنرمندان کشورمون رو بطور زنده روی صحنه تحسین کنم که متاسفانه به علت کسالت, چند روزیست که خانه نشین شده و نتوانستم به خیل طرفداران اقای صدا بپیوندم.

متن کامل ترانه کی اشکاتو پاک میکنه با صدای بزرگمرد موزیک ایرانی:

کی اشکاتو پاک میکنه ، شبا كه غصه داري

دست رو موهات كي ميكشه ، وقتي منو نداري

شونه ي كي مرهم هق هقت ميشه دوباره

از كي بهونه ميگيري ، شباي بي ستاره

برگ ريزوناي پاييز كي چشم برات نشسته

از جلوپات جمع ميكنه برگاي زرد وخسته

كي منتظر ميمونه ، حتي شباي يلدا

تا خنده رولبات بياد ، شب برسه به فردا

كي از سرود بارون قصه برات ميسازه

از عاشقي ميخونه وقتي كه راه درازه

كي از ستاره بارون ، چشماشو هم ميذاره

نكنه ستاره اي بياد و ياد تورونیاره

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.