بهترین فست فودهای مشهد کدامند؟

مرداد ۲۵, ۱۳۹۶

مشهد به شیشلیک و چلو گردن پسران کریم معروف است، اما همه وعده ها را که نمی‌توان با شیشلیک و چلو گردن سر کرد. مشهد، دومین کلانشهر بزرگ ایران است و به طبع آن فست فودهای زیادی در این شهر بزرگ سیاحتی-زیارتی وجود دارد و ممکن است آدم را دچار سردرگمی کند. با ما همراه شوید تا با هم چرخی در بهترین فست فودهای مشهد بزنیم.

آس برگر

” زنده شدن حس نوستالژیک”، این چیزی است که بسیاری درباره آس برگر می‌گویند. آس برگر از قدیمی های مشهد است و با وجود باز شدن رستوران ها و فست‌فودهای جدید، هنوز طرفداران زیادی دارد و همچنین توانسته کیفیتش را حفظ کند. اگرچه این روزها آس برگر هم برای جذب مشتریان بیشتر دستی به سر و روی رستوران کشیده  و دکورش را امروزی کرده است. خیلی‌ها معتقدند بهترین سوخاری مشهد را میتوان در آس برگر خورد. از بین سوخاری ها استریپس اسپایسی و از بین برگرها همبرگر و کابوی برگر اینجا به دل مشتریان نشسته است. قیمت‌ها در اینجا کمی بالاست.

آدرس: مشهد نبش قاضی طباطبایی ۴

رستوران باغ زیتون

یکی از بهترین فست فودهای مشهد، رستوران باغ زیتون است. محبوبیت این رستوران به چند دلیل است. یک اینکه کیفیت غذاها در باغ زیتون بسیار بالاست. دوم اینکه محیط دنج و دوستانه‌ای دارد. سوم برخورد خوب و روی گشاده پرسنل است، یعنی تمام چیزهایی که یک رستوران را در زمره بهترین ها قرار می‌دهد و لبخند رضایت را بر روی لبان مشتری می‌نشاند. یکی از خوبی‌های دیگر رستوران باغ زیتون این است که در منو توضیحات کاملی درباره غذاها نوشته شده و دیگر نیاز نیست که از گارسون‌ها سوال بپرسید. چیکن برگر، پاستای میگو و آلفردو، بشقاب ونیزی، سالاد سزار و پوره سیب زمینی، پاستا روتینی، فیله استیک گریل و بوفالو چیکن این رستوران باب طبع بسیاری بوده است. قیمت ها در باغ زیتون نیز مثل رستوران آس برگر کمی بالاست.

رستوران باغ زیتون، گیاهخواران را نیز از یاد نبرده و برایشان در منو انتخاب هایی مثل پاستای سبزیجات را در نظر گرفته است. بعد از غذا هم میتوان در کنار جوی آب پشت رستوران قدم زد و قدری سبک شد.

این رستوران دو شعبه دارد.

آدرس شعبه ۱: بلوار ملک آباد

آدرس شعبه ۲: مشهد سجاد، بهار ۱۰، خیابان ۳/۱۰

رستوران ایتالیایی لیو

یکی از بهترین فست فودهای بسیار خوب مشهد، رستوران لیو است. این رستوران را به فضای گرم و صمیمی و مواد تازه‌اش می‌شناسند و اینکه شما میتوانید از نزدیک در جریان مراحل آماده شدن سفارشتان قرار بگیرید، خود شاهدی است بر این مدعا. در لیو پیتزا به سبک و سیاق کاملا ایتالیایی پخته می‌شود، یعنی با نانی کاملا نازک و برشته. از نکات دیگری که در این رستوران بسیار به چشم می‌آید تنوع بالای پیتزاها و پاستاها و همچنین مدنظر قرار دادن انتخاب‌هایی برای گیاهخواران است. پاستای آلفردو، پیتزای مخصوص، پیتزای سبزیجات،پیتزای کاپری، پیتزای سیسیلی و بروسکتا از انتخاب های پرطرفدار در لیو هستند.

آدرس شعبه ۱: احمدآباد – نبش ملاصدرا ۱۹

آدرس شعبه ۲: میدان آزادی ،نبش آزادی ۱

پیتزا شبدیز

در مشهد اگر خواستید پیتزای معقول و خوش طعمی بخورید، یعنی پیتزایی که همه چیزش اندازه است و ترد است، یکی از گزینه‌ها پیتزا شبدیز است. پیتزا شبدیز  محیط آرام، گرم و خودمانی‌ای دارد و قیمت‌هایش هم آنطور نیست که باعث دلخوریتان شود. در پیتزا شبدیز میتوان پیتزا رست بیف و گوشت، پیتزا لازانیا و هاوایی و مخصوص شبدیز سفارش داد و غم‌ها را برای لحظاتی از یاد برد. فقط اینکه بهتر است قبل از رفتن به اینجا میز رزرو کنید.

آدرس شعبه ۱: مشهد، بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر ۱۵

تلفن: ۰۵۱۳۸۶۶۶۶۶۶

از دیگر بهترین فست فودهای مشهد که نباید از خیر غذایشان گذشت:

وقت سیب زمینی ، نبش کوثر ۳۰

رستوران ایتالیایی برگو، مشهد، بلواروکیل آباد، بین بلوار هنرستان و بلوار سامانیه

https://www.pintapin.com

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.