کی‌روش به شاگردانش: تا ۴گل به سوریه نزدید از زمین بیرون نیایید!

سرمربی تیم ملی ایران از دیدار مقابل سوریه تنها برد می‌خواهد و هیچ اما و اگری را هم نمی‌پذیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در حالی که تنها یک روز دیگر تا آخرین دیدار ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ باقی‌مانده است، نتیجه دیدار ایران و سوریه شاید یکی از حساسترین نتایج این مرحله از رقابت ها باشد. تیم ایران که با اقتدار و رکوردشکنی راهی روسیه شده است و سوریه ای که کار صعودش به اما و اگر کشیده است و تنها راه صعودش عبور از سد دفاع ایران است که تا به حال حتی یک گل هم دریافت نکرده است. این روزها شاید خیلی ها این بحث را پیش کشیده اند که ایران مقابل سوریه شکست بخورد تا این تیم در صورت تساوی ازبکستان و کره جنوبی به عنوان دیگر تیم صعودکننده راهی روسیه شود. این شایعه تبانی آنقدر قوت گرفته است که حتی خبرنگاران درباره آن از کی روش هم سوال کرده اند و او با خنده از کنارش گذاشته است.

ماجرا این است که در دیدار دور رفت کی روش حسابی از دست سوری ها عصبانی بود. او از وضعیت زمین و میزبانی سوریه حسابی شاکی بود و می خواست حرصش را با برد در مسابقه بر سر سوری ها خالی کند. او در رختکن به شاگردانش گفته بود: به زمین می روید و تا ۴گل نزدید از زمین بیرون نمی آیید! برای همین هم بود که پس از پایان مسابقه و وقتی دن گاسپار دوست قدیمی اش و مربی دروازه بان های تیم ملی به سمت مربی سوریه رفت و با او دست داد کی روش با او دعوا کرد و دیگر هم پس از آن رابطه شان با هم خوب نشد تا جایی که در سفر اخیر تیم ملی به کره جنوبی گاسپار غایب بزرگ کاروان تیم ملی بود.

این بار هم سوال خبرنگاران درباره شایعه تبانی به همین دلایل برای کی روش مسخره به نظر می رسد. او که انگیزه حفظ رکورد شاگردانش در صعود به روسیه را هم دارد، انگیزه بزرگتری مثل انتقام برای اتفاقات بازی رفت را هم در ذهن دارد و امکان ندارد در این زمینه هیچ چیزی را فدای رسیدن به این اهدافش بکند و مسائل سیاسی را با این حس انتقام جویی عوض کند.

او احتمالا این بار هم از شاگردانش خواهد خواست با تمام قوا به میدان بروند و آخرین دیدار تیم ملی در مرحله مقدماتی را با اقتدار به پایان برسانند. اتفاقی که احتمال رخ دادنش خیلی کم نیست و شانس سوری ها برای پیروزی مقابل تیمی که در این مرحله از رقابت ها هیچ توپی از خط دروازه اش رد نشده است خیلی پایین است

http://footballitarin.com/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *