اظهارات تند کی روش پیش از دیدار مقابل سوریه

کی روش: با انگیزه کامل مقابل سوریه حاضر می شویم/ در جشن تیم ملی شرکت نمی کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال پیش از آغاز تمرین در جمع خبرنگاران گفت: به خاطر رفتار سوریه در بازی رفت و خشونت این تیم با انگیزه کامل در مقابل سوریه حاضر می شویم.

 

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان کارلوس کی‌روش پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: نتایج و اعداد روی میز هستند و واقعا این برای همه گویا است . تیم سوریه اکنون تیم سوم جدول است و با توجه به نتایج خوبی که توانسته بدست آورد همه را شگفت‌زده کرده‌ و به همین منظور ما هم کاملاً هوشیار هستیم و با انگیزه بسیار بالا مقابل سوریه ظاهر خواهیم شد.

او ادامه داد: یکی از دلایلی که در نظر داریم با روحیه بالا مقابل سوریه ظاهر شویم این خواهد بود که تیم ملی سوریه در بازی رفت در مالزی رفتار خوبی نداشتند و بازیکنان این تیم خیلی خشن مقابل بازیکنان ما ظاهر شدند و به همین منظور با کمال انگیزه و کاملا آماده مقابل این تیم حاضر می شویم تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

کی روش در مورد کسب رکورد ها بیان کرد:: مطمئناً این رکوردها برای ما مهم بوده و به دلیل عملکرد خوب‌مان درون زمین توانستیم این نتایج را بدست آوریم و رکورد هایی را کسب کنیم .

او افزود: ما یک بازی را هیچ گاه شروع نمی کنیم و در ذهن ما این نیست که از قبل نتیجه را مشخص و مرور کنیم بلکه تلاش می‌کنیم درون زمین با عملکرد خوب نتیجه لازم را بگیریم. اگر بتوانیم دروازه را بسته نگه داریم و این رکورد حفظ شود نتیجه خوبی برای ما و هواداران خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره اتفاق های رخ داده در فرودگاه توضیح داد: این مسائلی به بعد از بازی ربطی پیدا نمی کرد و این اتفاق ها ماه‌هاست که رخ داده و هنوز پابرجاست. اتفاقی که روز گذشته بعد از ورود تیم ملی رخ داد را بارها اعلام کردیم که در میان هواداران و چمدان ها اصلا فضای خوبی برای مصاحبه نیست اما این اتفاق روز گذشته رخ داد و ما پس از ۷ سال باز هم شاهد این اتفاقات بودیم .اتفاق روز گذشته نشان داد هنوز رفتار حرفه‌ای جاری نیست. اصحاب رسانه، مسافران و چمدان‌ها به صورت میکس کنار هم بودند و فضای خوبی نبود.

او افزود: اتفاق روز گذشته نشان دهنده این است که مشکل ها هنوز پابرجاست و پس از گذشت 7 سال متاسفانه با در نظر گرفتن دستاوردها و افتخار هایی که تیم ملی توانسته کسب کند تنها نتیجه اش این بوده که فاصله بیشتری میان تیم و مسئولان بوجود آمده و هنوز بی تفاوتی نمایان هست و ما شاهد خواهیم بود که هنوز بین مسئولان و تیم بی‌تفاوتی وجود دارد. ما زمان را از دست می‌دهیم تا تیم را آماده کنیم تا در جام جهانی به خوبی ظاهر شویم. بازی با روسیه به دلیل دوستی ای که با سرمربی این تیم ارتباط داشتم هماهنگ شد اما چند روز قبل از آن گفته بودیم قرار است بازی دوستانه‌ای داشته باشیم اما این بازی احتمال خیلی زیاد امروز لغو می‌شود چون هنوز بودجه‌ لازمه و امکانات برای این بازی دوستانه نیست. همین اتفاقات باعث می‌شود تا ما زمان را از دست بدهیم.

کی‌روش در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به یکی از روزنامه های ایرانی گفت: جالب اینجاست که این روزنامه هرچه بخواهد می‌نویسد اما خبرنگارش اینجا نیست. دارند تلاش می‌کنند روحیه بازیکنان و افتخارات تیم ملی را دست کم بگیرند و سعی می کنند آن را کوچک نشان بدهند.

سرمربی تیم ملی در مورد حضور در جشن تیم ملی گفت: در این جشن شرکت نمی کنیم چون فقط خانواده هایمان از ما حمایت کردند.

او ادامه داد: برخی این طور می خواهند وانمود کنند کاری که از طرف من و بازیکنان رخ داده ارزش نداده و زیر سوال ببرند و به ما درس اخلاقی بدهند. می‌خواهم بگویم آنها در جایگاهی نیستند که به ما درس اخلاق بدهند.این افراد حتی در تمرین های تیم ملی هم حضور پیدا نمی کنند و فقط عده ای به آنها می گویند که این مطالب نوشته شود. به نظرم تنها بازیکنان هستند که با جنگجویی در میدان ها شرکت می‌کنند و این افتخار ها را به دست می‌آورند. می خواهم از تهدیدی که علیه بازیکنان و کادر من انجام می شودجلوگیری کنید و اجازه دهید کارمان را انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با مطرح شدن شایعه تبانی ایران و سوریه گفت: اینگونه صحبت ها حتی استحقاق صحبت کردن را ندارد که ما حتی بخواهیم حرفش را بزنیم. این حرف‌ها آنقدر کثیف و بزدلانه است و می خواهند با مطرح کردن چنین حرف هایی علامت سوالی را مقابل دستاورد ایرانی ها قرار دهند و نباید درموردش صحبت کنیم.توصیه من شما به رسانه‌ها این است که صحبت هایی که دیگر رسانه عنوان می کنند را فراموش کنید و تمرکز خود را برای کار دیگر بگذارید و به آماده سازی تیم ملی و کشورمان کمک کنید . تا وقتی این پیراهن بر تن من است و اینجا مسئولیت دارم و بعد از آن تا پایان عمرم به ایران کشورم می‌گویم. از شما تشکر می کنم اگر بتوانید با فعالیت خود به آماده‌سازی تیم ملی و اجرای برنامه های ما کمک کنید.

کی‌روش در رابطه با اینکه آیا هزینه برنامه‌های تیم ملی تأمین خواهد شد یا خیر بیان رد: می‌دانم راجع به چه موضوعی صحبت می‌کنید و سعی خواهم کردیک حساب بانکی باز کنیم تا شاید مردم کمک کردند.

او در مورد برگزاری جشن صعود به جام جهانی گفت: برگزاری این جشن‌ها را در اختیار فدراسیون می‌گذاریم و ما کارمان را انجام می‌دهیم و سپس به منزل می‌رویم. جشن گرفتن و عکس گرفتن ها را برای افراد دیگر می گذاریم و ما سعی خواهیم کرد کارمان را انجام دهیم و سپس نزد خانواده و دوستان برویم چرا که آنها افرادی هستند که از ما حمایت کردند .عکس ها و ویدئو ها را نیز شما رسانه ها می توانید انجام دهید .

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی در مورد دلیل غیبت مسعود شجاعی گفت: فکر کردم در مورد نکونام صحبت می کنید و باید بگویم علت اینکه نکونام دیگر اینجا نیست به این دلیل است که او هفت ماه از حقوقش را دریافت نکرده و بیایید صحبت در مورد نکونام را شروع کنید.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *