کی‌روش: ما رکوددار بی‌تفاوتی هستیم

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
سرمربی تیم ملی با حمایت از اتحاد بازیکنان در ششبکه اجتماعی گفت تیم ملی ایران رکورد مواجهه شدن با بی‌تفاوتی را کشسته است.

به گزارش ایلنا،  بیانیه کی‌روش بدین شرح است: بادهای ویرانگر همچنان می وزند. بسیار متاسفم که باید حمایت کامل و همبستگی شدید خود را با احساسات بازیکنان تیم ملی ایران ابراز کنم. یک روز پس از عملکرد بی نظیر دیگری از تیم ملی، فیفا اعلام کرد که تیم ملی ایران به رکوردی تاریخی و بی نظیر رسیده است: ۱۲ کلین شیت در مسابقات راهیابی به جام جهانی. بسیار ناراحتم که مجبورم یک رکورد جهانی دیگر را برای تیم ملی اعلام کنم: این که هیچ تیم ملی دیگری در جهان با این حجم از بی تفاوتی مواجه نمی‌شود.

تاکنون با اختلاف ما در چنین رنکینگی صدرنشین هستیم. هیچ جایی برای توجیه، توضیح یا فرار از مسئولیت وجود ندارد. حالا زمانش رسیده تا مهمتر از همه رئیس فدراسیون و اعضای فدراسیون ثابت کنند تا بدون هیچ قید و شرطی و با اقتدار کامل پشت بازیکنان و تیم هستند. نکته بعدی این که زمانش رسیده تا آنها ثابت کنند تا بدون هیچ تردیدی لیاقت و آمادگی تحقق قول‌ها و وعده‌هایشان را دارند و به صورت کامل از حقوق بازیکنان و رویاها و توقعات هواداران تیم ملی ایران دفاع می‌کنند.

 

http://www.hamshahrionline.ir/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *