امشب در برنامه خندوانه، برنده نهايی مسابقه خنداننده شو مشخص شد.

 

برنده نهايی مسابقه خنداننده‌شو مشخص شدبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرانجام مسابقه «خنداننده شو» به آخر خط رسيد.

امشب در برنامه خندوانه، برنده مسابقه فينال خنداننده شو مشخص شد.

میثم درویشان پور توانست از حريف خود مجید افشاری پيشی بگيرد و جايزه برتر خنداننده شو را از آن خود كند. از مجموع سه میلیون و ۴۶۱ هزار و ۱۹۷ رای ، سهم درویشان پور به عنوان نفر اول، یک میلیون و ۹۳۷ هزار و ۹ رای بود.

گفتنی است؛ مسابقه فينال خنداننده شو پنجشنبه شب گذشته، بين مجيد افشاری و ميثم درويشان پور در برج ميلاد تهران برگزار شد. خندانندشو مسابقه استندآپ كمدی مردمی بود كه طی آن شركت‌كنندگان در گروه‌هايی جداگانه و زير نظر مربيان خود (رامبد جوان، اشكان خطيبی، حسن معجونی و شقايق دهقان) با يكديگر به رقابت پرداختند.

این پست دارای یک نظر است

  1. Mehdi Amiri مدیر سایت

    البته دوستان این خبر زیاد جدید نیست اما و حتما همه تا حالا شنیده بودن اما من بخاطر اینکه این روزا در ایران هستم و مشغولم و زیاد هم دسترسی به اینترنت ندارم یکخورده از دنیا عقبم!
    اینم به این دلیل نوشتم که بگم به نظر من اونی که برنده نشد از اونی که برنده شد , بهتر بود!

    البته اونی هم که به رای مردم به عنوان برنده اعلام شد, خیلی خوب بود, در کشور ما ایران دوستان, خندون مردم خیلی هنر میخواد, ملت جوری در مقابل کمدین ها گارد میگیرن که انگار دارن بهش میگن, بیا, تونستی بخندون!

دیدگاهتان را بنویسید