گشت و گذاری درکوچه پس کوچه های منطقه ۱۹وین

 

دوستان از شما چه پنهون, من دیروز که یکشنبه بود, گفتم برم تو همین دور و ور خودمون تو منطقه ۱۹ وین که اتفاقا هم قشنگترین منطقه این شهر زیبا هم هست, چند تا عکس بگیرم که بزارم تو سایت.
آقا ما هنوز پامون به بیرون و ماشین نرسیده, بارون شروع شد, هیچ دیگه منم که دیگه نشسته بودم تو ماشین گفتم هر چه بادا باد, عکس های زیر باران هم میتونه جالب باشه البته زیاد در این مورد مطمئن نیستم, اونم با تبحری که من در فن عکاسی دارم و با این این عکس هایی که من از داخل ماشین با شیشه خیس شده از قطره های بارون گرفتم!
اصلا چند بار نزدیک بود تصادف کنم, عرض جاده باور کنین تو بعضی قسمتا به ۱ متر هم نمیرسید, بارون هم میومد, منم تو یک دستم دوربین ( نه موبایل و گوشی این حرفا, دوربین!) که باهاش ویدیو میگرفتم و عکس, با یک دست هم که دنده عوض میکردم , الان از دیروز دارم فکر میکنم پس با چی فرمونو گرفته بودم!!!
به هر حال دوستان, زحمتی که کشیدم, باید یه جا ازش استفاده کنم, اینا همه رو تو منطقه ۱۹ گرفتم,این درخت و جنگل و باغ ماغایی که میبینن همه همین پشت خونه خودم هست و رودخونه هم که دیگه معلومه, دانوبه, یکی دو تا ویدیوی کوتاه هم میزارم, خلاصه دیگه, همینه که هست دوستان, انشاالله دفه بعد سعی میکنم که بهتر باشه:
اما بازم اگه راضی نبودین, بیان پولتونو پس بدم!

این توضیح هم میدم که دور تا دور منطقه ۱۹ و مجموعا کل وین جنگله, و اکثر باغهای انگور وین هم که شراب این شهر رو تأمین میکنه تو همین منطقه ۱۹ واقع شدن, در قسمتی از این ناحیه رو که بهش میگن GRINZING و قسمت دیگری باز هم از همین منطقه ۱۹ رو میگن, NEUSTIFT AM WALDE و یکی دیگم که بهش میگن؛. NUSSDORF شرابخونه های زیادی هستن که هم محبوب توریست ها و هم وینی ها هستن .

این ویدیو رو هم میزارم, یکوقت خیال نکنین که من مست و خراب بودم, نه, بخاطر بودن دوربین در یک دست و فرمون و دنده در دست دیگه, اینجوری رانندگی میکردم و دیدم خیلی به این آهنگ ایشون میخوره!

خب دیگه دوستان با چند تا عکس, سر و تهشو هم میارم و این نوشته رو هم به پایان میرسونم :

                                                                     

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *