گران ترین هتل های جهان را بشناسید

 چه چیزی بهتر و هیجان انگیزتر از ساکن شدن در اتاقی زیبا و مجلل، با تمام امکانات، که منظره ای رو به بهشت داشته باشد؟ در این مطلب با گران ترین اتاق هایی که در مجلل ترین هتل های جهان قرار دارند، آشنا میشوید.

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: چه چیزی بهتر و هیجان انگیزتر از ساکن شدن در اتاقی زیبا و مجلل، با تمام امکانات، که منظره ای رو به بهشت داشته باشد؟ اما به راستی سفر به مکانی که تمام انتظارات ما را از یک هتل ایده آل برآورده می کند، چقدر هزینه دارد؟ اگر دوست دارید با گران ترین اتاق هایی که در مجلل ترین هتل های جهان قرار دارند آشنا شوید، با ما همراه باشید.

Royal Penthouse Suite, Hotel President Wilson
ژنو، سوئیس
قیمت هر اتاق برای یک شب: 70000 یورو
این اتاق که در پنت هاوس یک هتل زیبا قرار دارد، با منظره بی نظیرش شما را به وجد خواهد آورد. مساحت کلی این هتل 1800 متر مربع است که 12 اتاق خواب و 12 سرویس بهداشتی دارد.
 گران ترین هتل های جهان را بشناسید

Maharajah Pavilion, Raj Palace
جایپور، هند
قیمت هر اتاق برای یک شب: 56700 یورو
این اتاق 4 طبقه دارد که با کریستال ها و دکوری های طلایی تزیین شده است. مساحت آن1500 متر مربع می باشد که شامل آسانسور خصوصی، موزه اختصاصی، استخر خصوصی، کتابخانه و تراسی با دیدی پانوراما است.
 گران ترین هتل های جهان را بشناسید

Ty Warner Penthouse, Four Seasons
نیویورک، آمریکا
قیمت هر اتاق برای یک شب: 43800 یورو
اتاقی را تصور کنید که دیدی 360 درجه به نیویورک دارد. مساحت این هتل 400 متر مربع است و از امکانات آن می توان به کتابخانه و بالکن شیشه ای با منظره ای رو به شهری مرمری اشاره کرد.
 گران ترین هتل های جهان را بشناسید

Hilltop Villa
جزیره لوکالا، فیجی
قیمت هر اتاق برای یک شب: 39500 یورو
این هتل در جزیره ای رویایی و زیبا واقع شده است. کافی است که روی تراس آن قدم بگذارید و از منظره آب های آرامی که در مقابل تان قرار دارد، نهایت لذت را ببرید. مساحت این اتاق 110 متر مربع و مساحت فضای سبز آن 1000 متر مربع است. این مکان 5 اتاق خواب و چندین سرویس بهداشتی دارد.
 گران ترین هتل های جهان را بشناسید

 Penthouse Suite, Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez
کن، فرانسه
قیمت هر اتاق برای یک شب: 36700 یورو
مطمئنا هر فردی اتاقی که منظره ای از یک سو به کوههای آلپ و از سوی دیگر به دریای مدیترانه داشته باشد را می پسندد. صاحبان معروف ترین برندها مانند اورئال یا شوپارد در طول جشنواره کن در این هتل اقامت داشته اند. مساحت این هتل 1700 متر مربع است که شامل آثار هنری پابلو پیکاسو و حمام ترکی است.
 گران ترین هتل های جهان را بشناسید

Penthouse Suite, Hotel Cala di Volpe
پورتو کرو، ایتالیا
قیمت هر اتاق برای یک شب: 35900 یورو
منظره نفس گیر این هتل از برترین جاذبه های آن است. این هتل شامل 3 اتاق خواب و یک استخر خصوصی است که مساحتی حدود 250 متر مربع دارد.
گران ترین هتل های جهان را بشناسید

Suite 5000, Mandarin Oriental
نیویورک، آمریکا
قیمت هر اتاق برای یک شب: 31500 یورو
شاید این هتل به اندازه هتل های دیگر بزرگ نباشد اما امکاناتی که دارد را در هیچ کجای جهان نخواهید یافت.  این هتل با مساحت 300 متر مربع دارای کلکسیون موسیقی، هنر و فیلم است که از بهترین جاذبه های آن می باشد.
گران ترین هتل های جهان را بشناسید

Sky Villa, Palms Casino Resort
لاس وگاس، آمریکا
قیمت هر اتاق برای یک شب: 30600 یورو
این هتل دارای آسانسور اختصاصی شیشه ای، استخری با دیوارهای شیشه ای، تراسی اختصاصی، اتاق ماساژ و باشگاه ورزشی است. مساحت کلی آن 800 متر مربع و دارای 6 اتاق خواب است.
گران ترین هتل های جهان را بشناسید

The Royal Suite, Hôtel Plaza Athénée
پاریس، فرانسه
قیمت هر اتاق برای یک شب: 27000 یورو
از تراس این اتاق می توانید زیباترین منظره پاریس، برج ایفل، را مشاهد کنید. مساحت این اتاق 450 متر مربع است که 4 اتاق خواب، جکوزی، سونای بخار دارد. از آنجا که اتاق های آن با گلهای زیبا و تازه تزیین شده، همیشه در آن احساس شادابی خواهید کرد.
گران ترین هتل های جهان را بشناسید
http://www.bartarinha.ir/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *