با بهترین رستوران های همدان آشنا شویم

بهترین رستوران های همدان به انتخاب سایت seeiran.ir

رستوران آریاییان همدان

اگر در همدان هوس خوردن دیزی کرده اید ،پیشنهاد ما رستوران آریاییان است .فضای دلنشین این دیزی سرا رابه همراه سرویس چای ونبات پس از غذا ،لذت خوردن دیزی را دو چندان می کند .

آدرس:استان همدان _همدان _خیابان بوعلی جنوبی

 

رستوران آریاییان همدان

رستوران دلتا همدان

برای صرف غذا محلی در شهر همدان، “رستوران دلتا” می توانید یه پیشنهاد با صرفه باشد. فضای این رستوران گرم و صمیمه و می توانیددر کنار خانوادتون، از نوش جان کردن انواع غذاهای ایرانی و محلی باکیفیت در محیط آرام اینجا لذت ببرید.   آرس :همدان – همدان خیابان میرزاد عشقی، روبروی خیابان سعدیه

 

برای صرف غذا محلی در شهر همدان، “رستوران دلتا” می توانید یه پیشنهاد با صرفه باشد. فضای این رستوران گرم و صمیمه و می توانیددر کنار خانوادتون، از نوش جان کردن انواع غذاهای ایرانی و محلی باکیفیت در محیط آرام اینجا لذت ببرید.آرس :همدان – همدان خیابان میرزاد عشقی، روبروی خیابان سعدیه

 

رستوران دلتا همدان

رستوران کاکتوس همدان

اگه توی شهر همدان دنبال یه رستوران خوب باشید با کمی پرس و جو از ساکنین این شهر متوجه می شیدکه یکی از رستوران های خوب اینجا “رستوران کاکتوس” هست. توی این رستوران می توانید با خیال راحت از کیفیت غذا، یه وعده غذایی خوشمزه رو در کنار خانواده نوش جان کنید.   آدرس :همدان – همدان میدان آرامگاه بوعلی، جنب بانک ملی

اگه توی شهر همدان دنبال یه رستوران خوب باشید با کمی پرس و جو از ساکنین این شهر متوجه می شیدکه یکی از رستوران های خوب اینجا “رستوران کاکتوس” هست. توی این رستوران می توانید با خیال راحت از کیفیت غذا، یه وعده غذایی خوشمزه رو در کنار خانواده نوش جان کنید.آدرس :همدان – همدان میدان آرامگاه بوعلی، جنب بانک ملی

رستوران کاکتوس همدانرستوران کاکتوس همدان

 

رستوران ایتالیایی دلژین همدان

یکی از بهترین استیک ها و پاستاهای همدان رو توی رستوران ایتالیایی دلژین میتونین میل کنین و از کیفیت و طعم و مزه غذاتون لذت ببرید. آدرس : همدان – همدان سیزده خانه، پایین تر ازهتل بوعلی، روبروی بانک تجارت

 

رستوران ایتالیایی دلژین همدان

 

رستوران ایتالیایی دلژین همدان

رستوران داریوش گنج نامه همدان

 

بعد از گشت و گذار در مجموعه و استفاده از تفریحات و سر گرمی های مختلف حالا نوبت به غذا می رسد ، آن هم در رستورانی مدرن و لوکس .رستوران داریوش یکی از رستوران های مجموعه گنجنامه است که در طبقه سوم مجموعه در محیطی زیبا و رویایی پذیرای گردشگران همدانی است .اگر در روز های تعطیل و خاص میهمان مجموعه باشید می توانید به همراه صرف غذا از موسیقی زنده مجموعه نیز لذت ببرید .

آدرس :استان همدان _همدان _جاده عباس آباد ،مجموعه گنجنامه

 

رستوران داریوش گنج نامه همدان

رستوران بریان پسر خوب همدان

همدان رستوران های خاص و خوب زیاد دارد ولی اگر دلتون یه بریونی و طعم فوق العاده خاص خواست میتونین به رستوران بریان پسر خوب سر بزنین و مطمئن باشین از انتخابتون لذت میبرید.

آدرس:همدان – همدان آرامگاه باباطاهر، نبش آتش نشانی

 

رستوران بریان پسر خوب همدان

باغ رستوران نعل اشکنه همدان

یکی از دل انگیزترین و بهترین رستوران های همدان که چشم اندازی طبیعی و خیلی قشنگی دارد و بهترین انتخاب برای یه وعده غذای خوب و لذت بردن از طبیعت است . کلیه غذاهای این رستوران از بهترین مواد غذایی و گوشت تهیه می شود .

آدرس :همدان – همدان بلوار کولاب، نرسیده به عباس آباد

 

باغ رستوران نعل اشکنه همدان

باغ رستوران نعل اشکنه همدان

 

موزه و سفره خانه سنتی حمام قلعه همدان

موزه حمام قلعه یک موزهٔ مردم‌شناسی است که در سال ۱۳۸۷ شمسی در خیابان شریعتی، کوچه مهر، جنب حمام قلعه در شهر همدان افتتاح شده‌. ساعات کار این موزه از ۸ صبح تا ۱۰ شب است.
مجموعه فرهنگی تاریخی حمام قلعه، به جز موزه سفره خانه هم داره که می‌‌تونین بعد از بازدید از این مکان تاریخی، با انواع غذاهای سنتی در “سفره خانه سنتی حمام قلعه” دلی از عزا دربیارید.

آدرس :همدان – همدان خیابان شریعتی، کوچه مهر

 

موزه و سفره خانه سنتی حمام قلعه همدان

 

موزه و سفره خانه سنتی حمام قلعه همدان

 

رستوران ایتالیایی چوبین همدان

یکی از رستوران های ایتالیایی که پاستاهای خیلی خوب و خوشمزه ای داردو از بهترین های همدان هم هست و سرویس دهیشون فوق العاده می باشدو

آدرس :همدان – همدان بلوار اعتمادیه

 

رستوران ایتالیایی چوبین همدان

رستوران ته چین همدان

یه رستوران ایرانی با انواع غذاهای خوشمزه و با کیفیت و برنج صد در صد ایرانی می باشد.

فضا و محیط این رستوران خیلی آروم و دنجه، سرویس دهی هم خیلی خوب است .
منوی فوق العاده و متنوعی که با توجه به کیفیت قیمتهای عالی ای دارد. بشقاب ویژه این رستوران با انواع کباب و البته ته چین و مخلفات و دورچین یکی از بهترین انتخاب میتونه باشه. انواع غذای های ایرانی،انواع کباب،انواع ته چین،غذای فرنگی،بوفه سلف سرویس،فضا و محیطی بزرگ و شیک موجود است .

آدرس :همدان – همدان چهارراه پژوهش ، پایینتر از پمپ بنزین

 

رستوران ته چین همدان

 

رستوران ته چین همدان

رستوران میسان همدان

 

بعد از کلی تفریح و گذراندن چند ساعت خوش در تپه‌های عباس‌آباد همدان، برای خوردن غذا می‌تونین به “رستوران میسان” که در کنار دریاچه قرار گرفته و تمام شهر از اینجا پیداست، یه سری بزنید و از غذاهای خوش طعم و با کیفیتش لذت ببرید.
فقط یادتون باشه که اینجا غذاها slow food تهیه می‌شن و خبری از پیتزا و ساندویچ نیست و غذاهای ایرانی و غذاهایی مثل کباب و خوراک سبزیجات و… سرو میشود . شعار این رستوران هم همینه “آهسته شتاب کن”.

آدرس : همدان – همدان تپه توریستی تفریحی عباس‌آباد، رستوران شیشه‌ای، مجموعه غذایی میسان

 

 

رستوران میسان همدان

 

رستوران میسان همدان

http://seeiran.ir/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *