تندترین بیانیه کی‌روش؛ اسدی جادوگر است

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
سرمربی تیم ملی فوتبال با انتشار یک بیانیه تند، به شدت علیه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال موضع گیری و او را جادوگر بی‌مصرف خطاب کرد و مدعی شد کفشایان با سناریو او نبی را اخراج کرد.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما، متن بیانیه كي‌روش که در صفحه منسوب به او منتشر شده به شرح زیر است:”

دوستان عزیز

– آخرین رده بندی تیم‌های ملی که امروز فیفا منتشر کرد، بار دیگر نشان داد که ایران بهترین تیم آسیا است و با ۷ پله صعود به رتبه تاریخی ۲۳ رسیده است، که با توجه به سیستم محاسباتی جدید رده‌بندی، بهترین آمار است.

– بعد از جام جهانی برزیل و صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، این دستاورد، بهترین لحظه در تاریخ فوتبال ایران است و نتیجه تعهد، کار مداوم و کیفیت بازیکنان و کادر فنی ما در طول ۶ سال گذشته است.

– همانطور که همه به خوبی در ایران می‌دانند، این دستاورد برخلاف میل همه کسانی است که دائماً سعی کرده‌اند تا علیه منافع تیم ملی اقدام کنند و حتی کسانی مثل اسدی (دبیرکل فدراسیون) از داخل فدراسیون هم بوده‌اند. یک جادوگر مشهور و یک حریف دائمی برابر اهداف و رؤیا‌های تیم ملی.

– این جادوگر (اسدی)، مدیر و سرپرستی ناتوان و بی مصرف است که هیچ کاری برای بهبود فدراسیون فوتبال ایران انجام نداده است و کسی است که با هدف به آتش کشیدن سرمربی تیم ملی و از بین بردن زحمات و کار‌های او، در پست خود باقی مانده است. او کسی است که سعی کرد تمام اصحاب رسانه و هواداران فوتبال ایران را احمق نشان دهد و گفت که دلیلی برای حمایت از سرمربی تیم ملی، پروژه او و کادر فنی‌اش وجود ندارد. او کسی است که جایگاه خود را با استفاده از جادو و ارتباط با وزیر ورزش سابق به دست آورده است. این جادوگر، که خدمه خود را دارد (بعضی از آنها خارج از فدراسیون)، در فوتبال ایران بسیار شناخته شده است و با طرح او بود که آقای کفاشیان، جناب نبی را اخراج و به او خیانت کرد، کسی که یک مرد بزرگ و حرفه‌ای بود.

– با علم بر این سناریو، و حالا که یک بحث متعادل و مناسب در مورد آماده سازی تیم برای جام جهانی مهم‌تر از هر زمانی است، اجازه دهید به این سؤالات پاسخ دهم:

۱ – آقای اسدی، چون شما دوباره با نتایج و واقعیات شکست خورده‌اید، و از آنجایی که جادوگر بزرگی هستید، آیا نوبت شما نیست که شجاعت و مردانگی نشان داده یا بهترین حقه خود را رو کنید، و یک گام دیگر از جادوی خود را به فوتبال ایران نشان دهید و غیب شوید؟

۲ – با تمام احترام، آیا زمانش نرسیده که رئیس فدراسیون، آقای تاج بالاخره به وعده‌ای که یک سال و نیم پیش داده بود عمل کند، و صلح و آرامش و هماهنگی را به داخل فدراسیون فوتبال بازگرداند و تمام کسانی که به طور سیستماتیک به منافع تیم ملی آسیب می‌رسانند را اخراج کند؟ فدراسیون فوتبال ایران نمی‌تواند بدون انجام تکالیف ابتدایی خود، احترام و حمایت خارجی را به دست آورد. در این لحظه منحصر به فرد، هواداران فوتبال ایران خواستار موضعی قوی و منسجم در مورد منافع تیم ملی هستند. آیا وقت عمل کردن به قول‌ها و تصمیم‌گیری برای تحقق و ساخت آینده‌ای موفق برای فوتبال ایران نرسیده است که داری هارمونی، احترام و آرامش باشد؟

۳ – در نهایت، باید به چه دستاورد‌های بیشتری برسیم تا این گام های جادویی به واقعیت تبدیل شوند؟

به سوی آینده،
کارلوس کی روش

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *