نیازمندیهای ایرانیان مقیم استرالیا

دوستان بعد از آغاز بازی های جام ملت های آسیا , تازه ما فهمیدیم که تعداد ایرانیان در استرالیا واقعا زیاده, وقتی برای تشویق بچه های تیم ملی بیش از ٢٠ هزار نفر به استادیوم میرن, یعنی که هم تعدادشون زیاده و هم هموطنان بسیار خوب و عزیزی هستن که حتی حالا در هر حال و وضعیت و شرایطی که کشورمون هست, باز هم بخاطر علاقه قلبیشون به اون کشور, هزاران هزار, ایرانی به استادیوم ورزشی میرن تا بچه های تیم ملی کشورشون رو تنها نزارن !
واقعا بنده شرمنده شدم که در پایگاه اطلاع رسانی پارس نیوز, تا حالا به نیازمندیهای این گروه خوب از هموطنان عزیزمون توجهی نشده.
برای من روشن بود که همه روزه عده زیادی از استرالیا به پارس نیوز سر میزنند چونکه اینو در آمار مربوط به بازدید کنندگان سایت میبینم و میدونستم هم که خیلی از هموطنان برای تحصیلات به اون کشور میرن اما خداییش اصلا فکرشم نمیکردم که تعدادشون اینقدر بالا باشه.
به هر حال دوستان و هموطنان گرامی مقیم استرالیا, بعد از پوزش فراوان به شما قول میدهیم که این کوتاهی را جبران نموده و امیدواریم که با کمک و همکاری شما عزیزان بتوانیم بزودی, تمام اطلاعات ضروری و مفید و جالب برای ایرانیان مقیم استرالیا را در این شبکه, تقدیم نماییم.

این پست دارای 2 نظر است

  1. دوستان عزیزی از کشور استرالیا از ما این سوال رو فرمودن, اگرباشند کسانی که بتونن ایشون رو راهنمایی کنن, ما هم بسیار خوشحال خواهیم شد:
    سلام. من از استرالیا با شما تماس می گیرم. برای ماه جولای به یک عاقد غیر مذهبی ایرانی، یک دف نواز و یک عکاس و فیلمبردار حرفه ایی در گلاسکو نیاز داریم. شما میتوانید کمک کنید؟

  2. دوستان, میگم حالا که دیگه ایرانیا به جایی نرسیدن و حذف شدن, منم نیازمندی های ایرانیان استرالیا رو فعلا Forget it میکنم! 🙂
    حوصله داری بری یک عالمه اسم و آدرس پیدا کنی, اینجا ردیف کنی که هیچکی هم قدر زحماتتو ندونه!
    هر خیری که تا حالا از ایرانیان اروپا و آمریکا و کانادا دیدیم, از هموطنان عزیز ساکن استرالیا هم خواهیم دید ! 🙁

دیدگاهتان را بنویسید