تعمیر ماشین

اصولا وقتی‌ که ما با ماشینامون به تعمیرگاه میریم، خیلی‌ وقتا این احساس رو داریم که تعمیر کار‌ها سرمون کلاه میذارن! خیلی‌ وقتام حس درستیه اما من میخوام خدمتتون عرض کنم که تا حالا با ماشینم پیش دو تا از هموطن‌های ایرانی بودم و مطمئن مطمئن هستم که سرمو کلاه نذاشتن! الان آدرس‌هاشون رو هم حتی نمیدونم اما واقعا که از کارشون راضی‌ بودم ، حالا اصلا فرض رو بر این بذاریم که تعمیر کار‌ها یک خورده هم صورت حساب رو چربترش می‌کنن، بذارین اقلا هموطن خودمون یک خورده بیشتر گیرش بیاد تا غریبه! اما من واقعا که تجربه بسیار خوبی‌ با هموطن‌هایی‌ که تعمیر گاه دارن تو وین داشتم و بهتون توصیه می‌کنم که

ماشیناتونو فقط پیش هموطنا ببرین، بد نمیبینین!

Automotive Leistungen Kayvan Arya

کیوان آریا

Autoreparatur

Zehenthofgasse 22

1190 Wien

Tel.:  +4313202561

از هموطنانی که علاقمند به معرفی خدمات خود در پایگاه اطلاع رسانی پارس نیوز هستند، خواهشمندیم که  با مهدی امیری، شماره تلفن:  ٠٦٩٩١٢١٢٣٤٥٦،  ایمیل آدرس :   info@parsnews.at   و یا    parsnews.austria@gamail.com   تماس بگیرند.

This Post Has 10 Comments

 1. علی خ

  سلام
  خواستم بدونم اگه یه نفر بخواد تو اتریش خودرو بخره اولا حداقل چقد باید پول بده؟ ثانیا مالیاتش چطوری حساب میشه؟ ثالثا هزینه های دیگش چنده؟ رابعا قیمت بنزین چنده؟

 2. بستگی داره علی جان, ماشین نو ساخت رومانی هست ا ٧-٨ هزار تا به بالا, ماشین های دست دوم هم که بستگی به سالش و کیفیتش داره, قیمت بنزین سوپر هم همین امروز که من خودم بنزین زدم, لیتری یک یورو و ٣٠ سنت.
  مالیات ماشین بستگی به حجم موتور داره و با بیمه ماشین از شما میگیرن, خارجه های دیگه, تعمیرات,بیمه,گرفتن کارت پارک در منطقه های مختلف وین که البته برای بعضی از مناطق , کارت پاره که بهش میگن PARCKPICKERL لازم ندارین.
  برای تعیین قیمت ماشین های دست دوم هم جدولی هست که از اون استفاده میکنن و با توجه به خوب بد بودن و کیلومتر بال و پایین بودن و چند معیار دیگه, قیمتش بالا و پایین میره!
  سالی یکبار هم ماشین رو باید برای معاینه ببرین که اون هم خرج داره, ماشین های نو تا ٣ سال به این معاینه که بهش PICKERL میگن ندارن, اگه بخواین از اتوبان هم استفاده کنین, برای اون هم باید کارت استفاده از اتوبان رو بگیرید:

 3. saied

  salam be agha mehdie gol, dastet dard nakone baraye etelaate khoub. agar eshtebah nakonam bala emailo ro eshtebah neweshtin na ??

 4. وحید

  کسی هست به من کمک کنه بتونم بیام اتریش

Leave a Reply