بفرمایید شام در وین گروه دوم!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
دوستان ما خیلی از  مرحله پرتیم والا، تازه همین الان فهمیدم که این تلویزیون من و تو اینقدر از ما ایرانی های مقیم وین خوشش اومده که این  هفته هم برنامه بفرمایید شام رو به  ۴ تا دیگه ازهموطن های ایرانی مقیم اتریش اختصاص داده !  ۳ دختر خانوم و یک آقا پسر!
آقا نوید ۲۵ ساله، بچه خاک پاک رشت ، تنها مردی هستن که در این گروه با خانوم ها ، آوا ۲۸ ساله از تهران، مهسا ۱۸ ساله از تهران و ماری ۲۸ ساله که ایشون هم از تهران هستن!  به رقابت میپردازن!
چند روز پیش یک اقای اتریشی میپرسید، در ایران غیر از تهران شهر دیگری هم هست؟!
پرسیدم چطور مگه!
گفت اخه ما از هر ایرانی میپرسیم مال کجاست میگه مال  تهران!
گفتم،  تازه اون که چیزی نیست،ایرانی ها همه،    یا خودشون یا پدراشون هم ، پیش از انقلاب،  تیمسار و کارخانه دار و مدیر کل بودن،بستگی داره به سن و سالشون!  خونشونم نیم متر از سلطنت آبادو نیاوران ، پایین تر نبوده!
گفت متوجه  منظورت نمیشم!
گفتم بی خیال، همینقدر بدونی که اسم همه شهر ها تو ایران، تهرانه، مشکلت حله!
پرسید  تو خودت چی؟
گفتم من، نه مال تهرانم، نه پدر خدا بیامرزم تیمسار بوده و نه اصلا دیگه یادم میاد که نیاوران و سلطنت آباد، کجا هستن!
دوستان من چونکه هیچگونه آشنایی با این عزیزان هموطن ندارم،   متاسفانه نمیتونم اونجوری که دلم میخواد، در بارشون روده درازی کنم !  فقط عکساشونو میزارم که دوستانی که میشناسنشون ببینن و ذوق کنن!

 

بفرمائید شام – گروه ۵۲، شب اول
درشب اول همه مهمان آقا نوید هستیم. ایشون ۲۵ ساله و اهل رشت هستند، ۳ ساله که در اتریش زندگی‌ میکنند. آقا نوید دانشجو، عاشق آشپزی هستن و به خودشون ۷ از ۱۰ میدن. آقا نوید تصمیم گرفتند که برای پیش غذا تبوله همراه با پنیر حلومی و هوموس، برای غذای اصلی‌ کاری مرغ با سٔس میوه همراه با برنج و برای دسرتیرامیسو توت‌ فرنگی را برای مهمان‌ هاشون درست کنند.
بفرمائید شام – گروه ۵۲، شب دوم
درشب دوم همه مهمان آوا خانوم هستیم. ایشون ۲۸ ساله و اهل تهران هستند، ۳ ساله که در اتریش زندگی‌ میکنند.  دانشجوی رشتهٔ کشاورزی هستند،۶ ساله که آشپزی میکنند و به خودشون ۵ از ۱۰ می‌‌دن.  آوا خانوم تصمیم گرفتند که برای پیش غذا کوکو، برای غذای اصلی‌ کوفته برنجی و برای دسر فاندوی شکلاتی را برای مهمان‌ هاشون درست کنند.
بفرمائید شام – گروه ۵۲، شب سوم
درشب سوم همه مهمان مهسا خانوم هستیم. ایشون ۱۸ ساله و اهل تهران هستند، ۳ ساله که در اتریش زندگی‌ میکنند.  جوونترین عضو گروه که تازه دبیرستان تموم کردن و میخوان وارد دانشگاه بشن و ۱ ساله که شروع به آشپزی کردن. مهسا خانوم تصمیم گرفتند که برای پیش جوجه چینی‌، برای غذای اصلی‌ لازانیا و برای دسررولت خامه‌ای را برای مهمان‌‌ هاشون درست کنند.
تم این قسمت خز پارتی  می‌باشد.
بفرمائید شام – گروه ۵۲، شب چهارم
شب چهارم و آخر در منزل خانوم ماری هستیم.. ایشون ۲۸ ساله و اهل تهران هستند، ۶ ساله که در اتریش زندگی‌ میکنند.  دانشجوی رشتهٔ معماری هستند، عاشق آشپزی و به خودشون ۱۰ از ۱۰ می‌‌ دن. خانوم ماری نقاشی رو خیلی‌ دوست دارن و در اوقات فراغتشون فرشبافی میکنند. ماری خانوم تصمیم گرفتند که برای پیش غذا میگو پفکی با قارچ شکم پر، برای غذای اصلی‌ قورمه سبزی و برای دسر کیک یزدی را برای مهمان‌ هاشون درست کنند.
دوستان همون طوری که خدمتتون عرض کردم ، بنده متاسفانه هیچگونه آشنایی با این هموطنان نداشته و امیدوارم که در طول این ۴ شبی که این برنامه پخش میشود، بیشتر با این عزیزان آشنا بشم تا  اونوقت شاید بتونم بیشتر  وراجی کنم !
این برنامه از شنبه تا ۳ شنبه  در تلویزون من و تو، در ساعت ۱۰ به وقت ایران و ۸ و نیم به وقت اروپا   پخش میشود!
برای دیدن برنامه های manoto  به صورت زنده  لینک زیر را کلیک کرده و چناچه عضو نیستید باید اول ثبت نام کنید تا قادر به دیدن برنامه ها باشید!

 

دیدن برنامه های تلویزیون من و تو به صورت زنده!

 

 

برای دیدن مطلب  پارس نیوز درباره بفرمایید شام هفته قبل از وین، با شرکت، طاهره،یوشیتا،سعید و محمد، لینک زیر را کلیک فرمایید!
بفرمایید  شام در وین، قسمت ۵۱ 

 

بهترین شخصیت برنامه بفرمایید شام در وین را انتخاب کنید!

مطالب مرتبط

40 دیدگاه‌

 1. اینم برنامه اولین شب، در خونه آقا نوید:

 2. دوستان برنامه شب اول این قسمت از برنامه بفرمایید شام رو دیدیم، من خیلی خلاصه عرض میکنم که نوید پسر خوب و خوش برخوردیه اما اشپزیش اصلا تعریفی نداره ، من راستش تا حالا ندیده بودم که کسی توی حوموس ماست بریزه! یا تو مرغ با کاری، سیب وگلابی بریزه! اگه من مجبور بودم این غذا رو بخورم، حتمن بالا میاوردم!
  به هر حال دوستان من فکر کنم که امتیازی که دیگر افراد این گروه به آشپزی و مهمونداری ایشون دادن خیلی زیاد بود، من بودم ۴ یا دیگه اگه خیلی سر حال بودم ۵ میدادم!

 3. Kian گفت:

  مهدی جان جون اون كسی كه دوستش داری اگر دسترسی به اين گوينده وراج و بيمزه اين برنامه داری بگو كه لطفا خفه خون بگيره و اينقدر با گفتن چرنديات و مزه پرونی های در سطح كلاس اول مدرسه روی اعصاب ما رژه نره و لذت ديدن برنامه را از ما نگيره !! 👿 👿 👿

 4. خوب دوستان اینم از برنامه شب دوم در خونه آوا خانوم و یا به عبارتی خونه دوست ایشون!
  راستش غذا هاش خیلی به نظر من خوب بود، پیش غذاهاش که خیلی خوب وخوش ترکیب بودن، خیلی با سلیقه تزیین شده بودن، کوکو سبزی تو نون باگت و یا کوکوی مرغ توی پاپریکا یا فلفل دلمه ای! ندیده بودم تا حالا، خیلی خوشم اومد، غذای اصلیشم که کوفته برنجی بود، با وجودی که من از کوفته و اینجور آت و اشغال ها اصلا خوشم نمیاد اما خیلی جا افتاده و تحریک کننده به نظر میرسید!
  دسرش هم اگه همه چی خوب پیش میرفت چیز بدی نبود اما دیگه بد شانسی آورد، هر چند که باید از قبل امتحانش میکرد که این داستان پیش نیاد! ولی به هر حال در جمع یا به به عبارتی ، من حیث المجموع ، کارش به نظر من بسیار خوب بود! امتیاز هایی هم که بهش دادن خوب بود، مهسا میتونست، هفتم بده!
  مهسا، مثل دیشب خوب و پر جنب و جوش بود، نوید بعضی وقتا جو گیر میشد و مثل من خیلی حرف میزد و بعضی وقت نمیدونست چه جوری حرفی که شروع کرده بود تموم کنه! اما روی هم رفته بچه گرم و خوش مشربیه! ماری خیلی کم حرف بود اما بخاطر اینکه از غذا های آوا تعریف کرد ، خوشم اومد از کاراکترش!
  روی هم رفته دوستان، برنامه خوب و سرگرم کننده ای بود!
  در ضمن درسته که این مجری که فکر کنم اسمش طغروله بعضی وقتا زیادی مزه میندازه اما اگه حرف های اون نباشه این برنامه بفرمایید شام، هیچی نیست اصلا، دم آقا طغرل هم گرم !

 5. Kian گفت:

  كسی كه اسمش طغرل باشه بهتر از اين هم در نمياد !!! 😆

 6. Kian گفت:

  آقا مهدی اين طغرل خان شما اينقدر ترسو و بی وجوده كه شهامت دست انداختن و مسخره كردن شركت كنندگان برنامه را رو در رو نداره و بعد از فيلم گرفتن ازشون چرت و پرت های خودشو روی فيلم ميذاره !!! از يك بچه دهاتی بيشتر از اين هم نميشه انتظار داشت !!! 🙄

 7. این دیگه روال این برنامست کیان جان که طغرل بعد از برنامه بیاد و این حرفا رو بزاره رو فیلم، ، شما انتظار داشتی که همون وسط برنامه بیاد با شرکت کنندگان دست به یقه بشه، که ملت بفمن دل وجراتش زیاده ؟!
  حالا تو از کجا فهمیدی که طغرول ما!! بچه دهاتیه؟!

 8. Kian گفت:

  مهدی جان در ورژن سوئدي گوينده اين برنامه كه شخص بسيار شوخی است مستقيم با شركت كنندگان شوخی ميكنه و حتا تيكه ميندازه كه اونها هم جواب طرف را باشوخي ميدهند كه خيلی به واقعيت نزدیك تره

  در مورد دهاتی بودنش كافيه به طرز صحبت و شوخيهاش دقت كنی كاملا مشخصه كه آدم كلاس پائيينی است و ومعلوم نيست از پشت كدوم كوه اومده ;roll:

 9. سایه گفت:

  خود عمو تیامم که تهیه کننده بفرمایید شامه بعد از سفر دور اروپا گفت که گروه اتریشی دانشجوها از همه باحالتر بودن
  و انصافا هم همینجوره… از اون مسخره بازیها و سیاست بازیهایی که ایرونیها خیلی بدجوری خودشونو توی سری قبل نشون دادن خصوصا توی نمره دادن و …
  خیلی اینجا خبری نیست

  ضمنا درمورد طغرلم بگم که می دونید همون امیده که مجری برنامه ی جواب بود و الانم شعر یادت نره

  اوایل خیلی برای همه سوال بود وکه این کیه و خودشونم نمی گفتن
  ولی بعد کم کم رو شد

  ضمنا بگم که خیلی طرفدار داره و شوخیهاش گاهی غیر از ظنز یا به قول بعضیه :هزل” ….. جنبه ی هجو اجتماعی داره یعنی مشکلات رفتاری که ما ایرونیها بهش دچاریم رو خیلی خوب و ساده بیان میکنه

 10. سایه گفت:

  ضمنا من خیلی سال پیش برنامه آلمانیشو می دیدم که همین جور بودش

  این برنامه ها مث خیلی برنامه های دیگه یک کپی رایت داره که یه کشور می خره و دقیقا روی اصول برنامه اونو میسازه توی کشور خودش

  که خب ایران چون مث همیشه این کارو نکرد شبکه من و تو زرنگی کرده و حق ساخت برنامه ی ایرانیشو خریده و داره طبق اصول اولیه اونو میسازه و اجرا میکنه

 11. کیان جان، ما تو هرچی از سوئدی ها بهتر نباشیم توی شوخی کردن و جوک گفتن و این برنامه ها از اونا بهتریم، حالا دلیلی نمیبینم که چونکه مجری سوئدی، دوست داره شوشو اونجوری اجرا کنه، ما ایرانی ها هم باید مثل اونا اجرا کنیم!
  خندوندن ایرانی ها کار بسیار مشکلیه و من باید بگم که این آقا حالا طغرل یا هر چی که اسمش هست، کارشو خیلی خوب انجام میده، مجری سوئدی هر شوخی هم که با شرکت کننده هاش بکنه آزاده و به سوئدی ها هم زود بر نمیخوره، به ایرانی ها اما از گل نازک تر بگی ، بهشون توهین شده ، من این برنامه بفرمایید شام رو فقط این بار چونکه ایرانی های اتریش توش هستن دنبال میکنم و یک دفعه دیگم نیم ساعتی که خونه یکی از دوستان بودم یک قسمتشو دیدم و میخوام خدمتت عرض کنم که به نظر من، جالب ترین قسمت این برنامه، همین کامنت های آقا طغروله ، حالا تو چرا از این خوشت نمیاد من نمیدونم!
  سایه جان ممنونم از کامنتت، تو ماشالله تو همه موضوعات اطلاعاتت زیاده! 🙂

 12. سایه گفت:

  ممنون جناب امیری…. دیگه سن رفته بالا اطلاعات زیاد شده دیگههههههه :))

 13. شما اگه صحبت از سن و سال کنی سایه جان، منکه پس الان ۳۰ ساله که قاچاقی زنده هستم! 😆
  شما سایه جان، هیچکدوم از این شرکت کننده ها رو میشناسین؟ اینا رو مثل اینکه خود تلویزیون منو و تو و طغرول جان ، وارد کردن، من که تا حالا هیچکی رو ندیدم که این عزیزان رو بشناسه! 🙄

 14. Kian گفت:

  مهدی جان زياد خودت و هموطنان عزيزمان را در رابطه با شوخی كردن و با مزه بودن در مقايسه با سوئدی ها و يا اروپائی ها دست بالا نگير و فكر نكن كه ما ايرانيها آخر مزه پرانی و شوخی كردن در كره زمين هستيم !! چرا كه بهترين و كوتاه ترين روشی را كه ما برای خنداندن استفاده ميكنيم مسخره كردن متلك انداختن و شوخی های از كمر به پائين و عنايت به خواهر و مادر و عمه بدبخت ميباشد كه واقعا برايمان خنده دار است و ملت ما از شنيدنشان از خنده روده بر ميشوند !!!

 15. در این مورد کیان جان اصلا باهات موافق نیستم، اتفاقا جوک های خود شما، که اصلا هم ربطی به پایین تنه ندارند و بسیار جالب و خواندنی هستن، عکس گفته شما رو ثابت میکنن!

 16. Kian گفت:

  مهدی جان با تشكر از توجه‏ات نسبت به نوشته من !
  مرز بين بامزه بودن و دلقك بازی كاملا متفاوت است و به عقيده من جناب آقای طغرل جان ! شما دلقك بسيار توانائی است و اگردر اين رابطه به ايشان يك جايزه اسكار داده نشه بد جوری حقش خورده شده !!!

 17. سایه گفت:

  از قسمت قبلی شنیدم آقای سعید مسوول انجمن بچه های مهندسی ایرانی وین هستن توی tu
  یه همچین چیزی
  ولی دانشجوی ایرانی اینجا خیلی زیاده یکی دوتا نیستن

 18. کیان جان من دوسش دارم و سلیقه ها مختلفه، همه نباید یکی رو دوست داشته باشن اما آدم هایی که در برنامه بفرمایید شام شرکت میکنن، این برنامه رو دیدن و با صحبت های طغرل هم آشنایی دارن، وقتی خودشونو داوطلب شرکت در این برنامه میکنن باید پیه اینجور شوخی ها رو هم به تنشون بمالن، جنبه اینجور شوخی ها رو ندارن، کسی مجبورشون نکرده که شرکت کنن! همون جوری هم که سایه عزیز در کامنتشون گفتن این آقا طغرل طرفدار زیادی هم داره و من هم باور میکنم که اینطور باشه ، من شخصا ۸۰ در صد موفقیت این برنامه رو در صحبت های ایشون میبینم!
  سایه جان کاملا درسته، سعید رو من میشناسم ، محمد رو هم میشناسم اما ، بچه هایی که توگروه دوم هستن اصلا نمیشناسم.
  به هر حال همون جوری که شمام نوشتی ، بچه های خوبی هستن و مام قبولشون داریم و ازشون تشکر میکنیم که چهره خوبی از ایرانیان مقیم اتریش رو به دیگر هموطنان، نشون دادن!

 19. سایه گفت:

  بله منم خوشحالم که این 2 هفته چهره ی خوبی از وین و اتریش به دوستان و آشنایان ما در ایران و بقیه دنیا نشون داد

 20. دوستان، خداییش امشب خیلی با مزه بود! دست بچه ها درد نکنه، همشون عالی بودن، غذا های مهسا جون زیاد مالی نبودن اما وقتی که فکر میکنم که اکثر جوونای هم سن و سال مهسا، فقط میتونن تو هتل مامان ، بخورن و بخوابن و هیچ کار دیگیی هم بلد نیستن ، باید بگیم دست مهسا درد نکنه که باز هم تونست همچین غذا هایی رو آماده کنه!
  امشب نوید هم خیلی رو فورم بود ، ماری هم همین طور، آوا نه زیاد! من اگه یک عدد زن و دو تا بچه نداشتم، حتما خانواده رو میفرستادم در خونه ماری اینا که من رو به غلامی قبول کنه!
  باید اینم بگم که کم کم دارم به این نتیجه میرسم که این گروه یک جورایی با حال ترن تا گروه قبلی از وین! شب اولی که این بچه ها رو دیدم اصلا فکر نمیکردم که اینا اینجوری باشن!
  امشب فکر کنم که کیان عزیز هم راضی باشه چونکه طغرول زیاد حرف نمیزد! من فکر کنم که امشب برنامه از نظر گرمی مجلس، بهتر بود تا ۲ شب قبل، کاری ندارم که من ، اخرشم نفهمیدم که خز یعنی چی اما خوب دیگه، مجلسشون خیلی گرم بود!
  یک چیز دیگم که میخوام بگم اینه که من همیشه ماری و آوا رو با هم اشتباه میگیرم، به نظر من یک جورایی شبیه هستن! نظر شما چیه دوستان؟

 21. Kian گفت:

  مهدی جان حقيقتشو بخوای من اصلا نميدونم كه چطور اين برنامه را از طريق اينترنت تماشا كنم ! و قسمت هائی را كه ديده‏ام از طريق سايت تو بوده ! در ضمن عطای ديدن اين برنامه را به لقايش ميبخشم و لذت ديدن اين برنامه و هنرنمائی های طغرل جان را به شماعزيزان واگذار ميكنم !!!

 22. کیان جان همین الان تلفن زنگ زد، ورداشتم، حدس بزن کی بود؟!
  طغرل بود، میگفت من این کیان رو خیلی دوست دارم، میخوام چند روزی برم استوکهولم پیشش! 😆

 23. Kian گفت:

  غلط كرد مرتيكه لوس و بيمزه !!! 👿

 24. کیان جان، عجیب دلم برای حرفای طغرول تنگ شده، لحظه شماری میکنم که ساعت ۸ و نیم شه که بتونم حرفاشو بشنوم!
  کاشکی اینجا بودی با هم مینشستیم پای بفرمایید شام و و با حرفای طغی جون، حال میکردیم! 😆

 25. Kian گفت:

  مرده شور هر جفتتونو ببره !!! 👿

 26. کیان جان چه خاکی به سرم بریزم، برنامه قطع شده؟!

 27. واقعا عالی بود دوستان، خیلی خوشم اومد، دست همشون درد نکنه، هر چارتاییشون عالی بودن!
  کیان جان دیدی، یاد گرفتی اینا ایرانی های وین هستن، حالا تو هی بگو سوئد، هی بگو استوکهولم، من جای تو بودم، همین فردا بلند میشدم میومدم وین بخدا، نه تورو خدا دیدی؟
  اصلا یک پا فیلم هندی بود ! ماری که خودش به اونای دیگه امتیاز های ۷ و ۸ و ۹ میداد، آخرش برنده شد! به این میگن، دوستی، به این میگن مردانگی!
  فقط امشب مهسا زیاد سر حال نبود اونم بخاطر اینکه بهش گفته بودن که باید ۸ امتیاز بدی!!
  دیدی کیان جون، پیش غذا خوب نبود ، دسر خوب نبود، غذای اصلی هم که قرمه سبزی بود و آبکی اما بازم دوستان بخاطر دوستی ، همه ۸ امتیاز دادن، حالا تو بازم بگو طغرول بی مزست!! 😆

  اما گذشته از همه این حرفا دوستان، امشب واقعا که همه خوب بودن و صحبت های سر میزشون هم همه خوب بود،سپاسگزاریم از این ۴ تا هموطن جوون ایرانی مقیم وین که نشون دادن حتی در رقابت هم میشه دوست موند !
  من چونکه هر دو گروه این برنامه بفرمایید شام در وین رو دیدم ، میتونم بگم که همه این ۸ نفر خوب بودن اما بخوام یکی رو به عنوان بهترین شرکت کننده در بین این ۸ نفر انتخاب کنم، به نوید عزیز رای میدادم که با وجود سن کمش، حرفاش و کاراش بسیار پسندیده بود!

 28. گلی گفت:

  من بفرمایید شام رو از اولش دنبال می کردم به جرات می گم این گروه یکی از بهترین گروه ها بودن دمشون گرم. خیلی خوب با همدیگه کنار اومدن نه دعوایی، نه دلخوری، نه بدجنسی خیلی عالی بود. بازم دم جوونا گرم که مثل بعضی از این پیرپاتالا و ریش سفیدا عقده ای نیستن (با توجه به قسمت های قبلی اینو می گم).
  شب چهارم اونجایی که سر میز درباره وضعیت ایران بحث می کردن من خیلی دلم گرفت یه جورایی حرف دل همه جوونا رو می زدن. غصم گرفت از اینکه نسل های گذشته یه کارایی کردن تو مملکت و حالا ما جوونا باید غصه شو بخوریم و تاوانشو پس بدیم :((((((((

 29. گلی گفت:

  در کل از شخصیت ماری خیلی خوشم اومد هم خوشگل و خوشتیپ و باحال هم خوش اخلااااق.
  دستپخت آوا از ماری بهتر بود و خونه مهسا از همه بیشتر بهشون خوش گذشت ولی ماری ارتباط بهتری با بچه های گروه برقرار کرد و تونست نمره خوبی ازشون بگیره من تا حالا ندیده بودم کسی توی این برنامه 9 بده بعد خودش اول بشه واقعاً حق به حق دار رسید اعصاب ما هم یه خورده آروم گرفت!
  دستپخت و پذیرایی نوید ضعیفتر از بقیه بود ولی بازم خوب شد که در حقش بی انصافی نکردن و خوب نمره دادن ضعیف چزونی نشد.

 30. گلی گفت:

  من از کاراکتر طغرل خیلی خوشم میاد اصلاً اگه طغرل رو از بفرمایید شام حذف کنی واقعاً نمی شه یکساعت تمام پای تی وی نشست و برنامه رو نگاه کرد حوصله آدم سر میره.
  سری اول بفرمایید شام طغرل خیلی محتاط بود و زیاد شوخی نمی کرد ولی کم کم موتورش روشن شد و رودربایستی رو گذاشت کنار. خیلی وقتا تو گروه هایی که بدجنسن و حرص بیننده ها رو در میارن طغرل با تیکه هایی که می ندازه نظر بیننده های بیطرف رو در قالب شوخی بیان می کنه. حالا درسته طرف پولو بر می داره و میره ولی اون حرفی رو که باید بشنوه از زبون طغرل می شنوه. نمی گم همه حرفاش عالیه ولی خداییش توی هر قسمت 3-4 تا تیکه نابو داره که آدمو حسابی بخندونه. در کل کارش خوبه و هرچقدر هم جلوتر میره پس گردنیاش پخته تر می شه.

 31. کیان جان ببین چی واست پیدا کردم، باز بگو که من به فکر تو نیستم! 😆

  بیوگرافی طغرل مجری بفرمایید شام

  نام: امید

  نام خانوادگی : خلیلی

  زاده: ۴ فروردین ۱۳۶۲ دربند

  اصلیتش تجریشی و تا ۷ سالگی اونجا زندگی‌ می کرده.

  ۱۴ سالش که بود از ایران به خواسته پدرش خارج شد به سمت ایتالیا. ۱ سال نیم سویس زندگی‌ کرده و پس از اون به لندن اومده.

  فوتبال باشگاهی در سطح نوجوانان بازی کرده، هم در ایران، هم در سویس و هم در لندن اما هیچ وقت نتونست به آروزش که فوتبالیست حرفه ایی بودن بود برسه، چرا که تو یه بازی مچ پایه چپش از ۲ جا شکستو مجبورش کرد هدف فوتبالیست شدن براش به یک آرزو و رویا بدل شه.

  پس از اون رشتهٔ تحصیلیشو که بازیگری و هنرهای نمایشی بود و دنبال کرد تا به آرزوی دومش که بازیگری بود برسه

  ۸ سال تئاتر کار کرده و در پایان با شبکه من و تو آشنا شده.

  و اکنون هم یکی از گزارشگرهای خوب و با فرهنگ شبکه من و تو هستش، و بسیار هم میکوشه تا با واژه های پارسی سخن بگه که همین باعث شده تا یک نمای، تک و ویژه از خودش نشون بده و خودش رو با دیگر گزارشگران این شبکه و شبکه های پارسی زبان دیگه متمایز کنه.

  تو بفرمایید شام هم نامش طغرل هستش و با تیکه های که به شرکت کنندگان میندازه و سوتی هایی که ازشون میگره، شوند شادی و خنده بینندگان این برنامه هم میشه و از همین رو طرفداران بی شماری هم داره.

  toghrol

 32. Kian گفت:

  مهدی جان دستت درد نكنه كه بخاطر من شجره نامه اين پيازچه ! را بيرون آوردی !!!
  كاشكی بچای مچ پايش گردنش از دوجا ميشكست و ما از شر مزه پرونی های بيمزه‏اش خلاص ميشديم !!! 🙄

 33. کیان جان، باور کن فقط بخاطر اینکه تو اینقدر طغی رو دوست داری،با وجودی که ما اصلا بده بستونی با ایرانیان مقیم هلند نداریم اما الان میرم مطلب جدیدی در باره برنامه بفرمایید شام در هلند شروع میکنم که تو باز بتونی ۳-۴ شبی، حرف های طغرول عزیز رو بشنووی و، شاید یک زره حالت جا بیاد! 😆

 34. nafise گفت:

  سلام. من نفیسه هستم ، چه جوری میشه آدرس فیس بوک شرکت کننده های بفرمایید شام وین رو پیدا کرد ؟ من خیلی دوس دارم با آوا جون ارتباط برقرار کنم. میشه کسی منو راهنمایی کنه؟ لطفا 🙂

 35. amir گفت:

  سلام
  به عقیده من این برنامه بامهر و اسم طغرل شناخته میشه و باحذف اون شما یکسری آدم رو همیشه توی هر برنامه تلویزیونی میشه دید رو به تماشا نشستید. طغرل یا امید خلیلی ادم بذله گویی هست که با ذره بینش عیوب و خوبیهای ما رو بهتر به نمایش وقضاوت عموم میذاره. دمش گرم وسایه اش تا ابد مستدام

 36. ali گفت:

  باسلام خدمته دوستان عزيز عرضم به خدمتتون كه من ميخوام از ايران خارج شم و با ويزاي دانشجويي فوق بيام اتريش لطفا درمورده هزينه هاي زندگي وزبانو كاردانشجويي اگه اطلاعات دارين منو هم سهيم كنيد بشدت محتاج اينفورماتسيونتونم ممنون

 37. دوست عزیز، ما بارها و بارها و بارها به این سوالات در نوشته های مختلف در این سایت پاسخ دادیم ،یکی از این نوشته ها را برتون لینکشو میزارم بقیه رو هم با مقداری جستجو در همین سایت، پیدا خواهید کرد:

  سخنی چند با هموطنانی که دوست دارن بیان اتریش!

  از اون بهتر ما چند تا نوشته داریم در رابطه با سولات دوستان:

  سوالات پیشنهادات و انتقادات قسمت سوم

 38. azam maher گفت:

  در وین آوا خانم خیلی با شخصیت و زیبا بودند آشپزی شون هم خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *