5
(1)

Iran Star
770 subscribers
امروز درباره معالجه و درمان بیماری قند نوع 2 می‌خواهم صحبت کنم. یک رژیم خیلی جالب برای معالجه این بیماری هست که بسیاری از افراد از این استفاده کرده‌اند و ما نتایج بسیاری خوبی از این گرفته‌ایم.
به این صورت که شما باید تمام نشاسته‌ها و بطور کلی ئیدرات‌های کربن را کنار بگذارید و برنامه به این صورت است که بهتر است با دارویی که کبد شما را در صبح تمیز می‌کند شروع کنید یعنی مثل دارویی به نام لیبو‌هلت که هستش و خیلی معروفه. بنابراین صبح که از خواب بیدار می‌شوید اولین کاری که می‌کنید اینه که یک قاشق مرباخوری از این لیبوهلت در یک لیوان با آب نیمه گرم بریزید و بخورید. نیم ساعت صبر کنید و بعد از نیم ساعت می‌توانید میوه کمی بخورید. چون شما دیگر اجازه ندارید که میوه در بعدازظهر و شب بخورید بهتر است که مقدار میوه خودتان را در صبح استفاده کنید البته میوه‌های که شکر آنها خیلی کم هست، مثل خانواده توت (Berries) از جمله رزبری، بلوبری، توت فرنگی و غیره. البته مقدار خیلی کمی از این میوه‌ها می‌توانید بخورید.
بعد از آن نیم ساعت دوباره صبر می‌کنید و سپس صبحانه می‌خورید. صبحانه شما بهتر هست که یک صبحانه پروتئینی باشد و می‌تواند شامل آلموند باتر، تحینی یا ارده خودمان البته بدون شکر یا چیز افزودنی دیگری، و بدون نان. البته اگر می‌خواهید نان بخورید می‌توانید از نان اسپلت استفاده کنید یا نان میلت یا نان ارزن. متاسفانه نان ارزن در ایران وجود ندارد، البته اگر شما بتوانید خودتان نان میلت درست کنید بسیار عالی‌ست. در اینصورت می‌توانید چنین نان‌هایی را بخورید. اما در جاهایی که چنین نان‌هایی پیدا نمی‌شوند بهتر است که صبحانه خود را بدون نان میل کنید.
بعد از صبحانه تا ساعت 6 بعدازظهر تقریبا یک روزه کوچک دارید، یعنی این روزه به این شکل هست که شما می‌توانید در فواصل کوتاه مدت چیزهای کوچک کوچک بخورید، یعنی معده خودتان را نباید خالی بگذارید چون امکان دارد قند خون شما افت پیدا کنه. بهترین چیز برای این مدت، بادام، پسته، گردو یا برزیلین‌ناتز هستش که البته اینها را باید حتما به شکل خام بخرید و شب هم در داخل آب خیس کنید آنها را و نمک نزده باشد، بطوریکه بادامی را که می‌خواهید بخورید بتوانید پوستش را به راحتی در بیاورید. و در این مدت می‌توانید کرفس، خیار و سبزیجات مختلف می‌توانید بخورید، و حتی چای سبز تا ساعت 6 بعدازظهر.
در ساعت 6 بعدازظهر می‌توانید یک سالاد بخورید با سس آبلیموی تازه و روغن زیتون. و شام شما هم می‌تواند یک سینه مرغ یا بوقلمون یا ماهی باشد که اینها را به شکل کبابی یا در فر و یا به شکل آب‌پز با سبزیجات مختلفه، مخصوصا بامیه مصرف کنید. بامیه بسیار عالیه برای بیماران قند و حتی در طول روز هم می‌توانید بامیه بخورید، بامیه خام و یا حتی اگر پخته باشد هم خوب است. پس یک ظرف سبزی با این پروتئینی که گفتم را می‌توانید مصرف کنید. شام شما که تمام شد دیگر چیزی نمی‌خورید تا فردا صبح. حتی اگر شب گرسنه شدید یا احتیاجی داشتید که چیزی بخورید می‌توانید باز بادام و پسته و گردو بخورید و یا آب میوه کنار تخت خود داشته باشید زیرا برخی از افراد در شب قند خونشان افت می‌کند که خیلی خطرناک است و این آب میوه می‌تواند کمک کند.
این رژیم را اگر برای یک ماه ادامه بدهید می‌بینید که می‌توانید کاملا واقعا معالجه شوید، البته دارویی هست به نام کاپتیس که من به بیماران می‌دهم که 25 قطره 3 بار در روز استفاده کنید که قند خون شما را پایین می‌آورد. از دوستانی که قند خونشان بالا هست خواهش می‌کنم که قند خونشان را در طول این مدت حتما چک کنند، یعنی 2 ساعت پس از صبحانه و 2 ساعت پس از شام حتما قند خون خودشان را اندازه بگیرند و اگر در اوایل البته دیدید که قند خونتان دارد بالا می‌رود حتما قرص قند یا انسولین خودتان را مصرف کنید تا کم‌کم خوب شوید و می‌بینید که بعد از یک ماه کاملا معالجه خواهید شد.

آیا این مطلب رو دوست داشتید؟

لطفآ با ماوس برین روی قلب ها , اول ببینین زیر قلب ها چی مینویسه بعدا کلیک کنین که اشتباهی رای ندین , ۵ قلب عالی, ۱ قلب خیلی بد

متوسط رای ها 5 / 5. Vote count تعداد آرا : 1

تا حالا کسی رای نداده, شما اولین نفر باشید !

واقعا متاسفیم که این مطلب رو دوست نداشتین, اگراشتباهی ۱ دادین در قسمت کامنت همین نوشته بنویسین تا بلاک نشین !

خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

Tell us how we can improve this post? خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

SWYIVY Rainbow Bottom Casual Shoes Woman

High Top Sneakers Cavans for USD 15.74

دیدگاهتان را بنویسید