0
(0)

با همین دوتا گوش خودم شنیدم

دوستان, این نوشته رو بیش از ۱۰ سال پیش نوشتم و بهیچ وجه, منظورم این نبوده که چیزی ضد خانوم ها بنویسم, اولا که سعیم بر این بوده که طنزی نوشته باشم , دوما, من این رو از زبون یک مرد نوشتم, چونکه خودم یک مرد هستم, مطمئن هستم که اگر یک زن بودم, همین رو مینوشتم و جای زن و مردش رو عوض میکردم !
من واقعا باور دارم که در رابطه یک زوج زن و مرد, اونی که همیشه بهش ظلم میشه و کوتاه میاد و از خود گذشتگی میکنه, خانوم ها هستن, ولی این رو هم باور دارم که دیگه رابطه زن و شوهری , اون طوری که زمان پدر و مادر های ما برقرار بوده و ظاهرا به نحوی با تفاهم و خوشبختی میگزشته , نمیتونه وجود داشته باشه و اینجوری که داره پیش میره, تا ۴۰-۵۰ ساله دیگه, چیزی به اسم ازدواج, وجودنخواد داشت!
به هر حال دوستان, ویدیو رو ببینین چند دقه ای بیشتر نیست, اگر خوشتون اومد, در همون یوتیوب لایک کنین, یادتون هم نره که سابسکرایب کنین.

آیا این مطلب رو دوست داشتید؟

لطفآ با ماوس برین روی قلب ها , اول ببینین زیر قلب ها چی مینویسه بعدا کلیک کنین که اشتباهی رای ندین , ۵ قلب عالی, ۱ قلب خیلی بد

متوسط رای ها 0 / 5. Vote count تعداد آرا : 0

تا حالا کسی رای نداده, شما اولین نفر باشید !

واقعا متاسفیم که این مطلب رو دوست نداشتین, اگراشتباهی ۱ دادین در قسمت کامنت همین نوشته بنویسین تا بلاک نشین !

خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

Tell us how we can improve this post? خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

SWYIVY Rainbow Bottom Casual Shoes Woman

High Top Sneakers Cavans for USD 15.74

دیدگاهتان را بنویسید