بفرمایید شام سری ۱۳ مونترال – گروه۱۴ شب سوم

 

شب سوم؛ آزاده۲ اهل تهران ۳۹ ساله، متاهل و ۲ماهه که بارداره، در ایران معلم بوده و ۴ سال است که در اوتاوا زندگی می‌کنه. او به آشپزی خودش از ده، هشت میده

*********************

آقا قبل از اینکه درباره مهمونی امشب اظهار فضل یا بهتر بگم اظهار فضولات ( جمع فضله) کنم باید خبر بسیار مهمی رو به اطلاع شما بزرگواران برسونم:
من تا حالا تایم آپ شنیده بودم , تایم اوت شنیده بودم امروز تایماز هم شنیدم که اون هم اسم این آقایی هست که در این گروه شرکت داره, من قبلنم گفتم نه خودش, نه اسمش مثل آدمه , البته با عرض معذرت ها اما من اینجا هر چی به ذهنم میرسه, با شما در میون میزارم, یعنی هر چی هم که بنویسم, عکس العملی از شما ها که نمیبینم, مثل اینکه باید از روش اون بزرگمرد, استاد علم و اخلاق و موسیقی, فیلسوف و دانشمند بزرگوار , امیر تتلوی عزیز و گرامی استفاده کنم و بازدیدکنندگان رو به فحش خواهر و مادر ببندم تا عزیزان خوش خوشانشون بشه و سر ذوق بیان, یخشون آب شه به قول بفرمایید شامی ها !

خوب امشب مهمونی خونه آزاده خانوم شماره ۲ برگزار میشه که تا جایی که یادمه, دیشب ایشون مقداری سرما خورده بودن که امیدواریم حالشون بهتر شده باشه و بتونن مهمونیشونو به نحو احسن برگزار کنن.
دیشب, آزاده شماره ۱, به همه نشون داد که چه آدم ناجوریه و چه شخصیت کثیفی داره, امتیاز ۵ رو به پذیرایی علی داد که واقعا کارش شرم آور بود و بعدشم با وقاحت تمام گفت که چونکه علی رو رقیب خودش میدونه, بد جنسی میکنه و بهش امتیاز پایینی میده که خودش بتونه برنده شه, واقعا که خاک بر سرت !
بنده الان که اینا رو مینویسم, هنوز ۲ ساعتی به شروع برنامه امشب مونده , معمولا هم من همون جوری که برنامه رو میبینم , کامنت هم میزارم, دیشب هم همون اول کار , یعنی ۱۰ دقه هم از شروع برنامه نگذشته بودم
گفتم, که آزاده ۱, آدم لجنی به نظر میرسه که اتفاقا هم پیش بینی من کاملا درست از آب در اومد اما حتی برای من هم شگفت انگیز بود که یک نفر بخاطر ۱۰۰۰ دلار, اینقدر خودش رو جلو هزاران هزار بیننده , ضایع کنه!

خوب دوباره اومدم, اخبار رو دیدم, اتفاق زیادی نیوفتاده, تظاهرات و کرونا و این حرفا دیگه طبق معمول, یک سیاه پوست دیگر رو هم پلیس ها در امریکا کشتن و خلاصه دیگه…

آزاده خانوم از بستنی متنفره ! زعفرون هم دوست نداره, جای گرینگو خالی که بگه  پس تو اینو دوست داری؟!

این عن خانوم از کدوم سیاره اومده که عدل از همون چیزایی که اکثر ایرانی ها خوششون میاد, این تحفه بدش میاد, همه این حرفام, بخاطر اینه که امتیاز پایین بده!

حرف زدن این آقا تایماز, منو یاد آقای ساسان کمالی میندازه!, خیلی صحبت کردنش شبیه اونه!

تایماز به آزاده ۱ میگه آزاده جون! اون آزاده جون بهش اصلا نمیاد, آزاده ک*ن بهتر به این زنه میاد!

آزاده ۲ فهمیده که فقط با دلار میشه دله آزاده ۱ رو بدست آورد! ۵ دلار بهش داد که آروم بگیره!

الان ایرانی ها همه میگن خدا رو شکر که آزاده ۱ برنمیگرده ایران , ایران فقط دیگه تحفه هایی مثل اینو کم داره که بشه بهشت برین !

دوستان, پیش غذاش که مالی نبود, غذای اصلی هم که تعریفی نداشت, حالا ببینم بستنی سنتی چی از آب دراومده!

علی آقا با اون ریشش, یک مقدار شبیه شمر ذی الجوشن نیست؟!

فکر کنم با اون انتقادی که آزاده ۱ از حکومت ایران کرد, کلی طرفدار های حکومت زیاد شد!

بابای این عن , چه اعجوبه ای بوده که نمیدونستی بخش, این تحفه بستنی دوست نداره!

این زنه, فقط شانس آورد که مهمونیش شب اول بود, هیچکی هنوز نمیشناختش, اگه شب سوم چهارم بود, قشنگ بهش میر…!

کم کم داریم به این نتیجه میرسیم که تایماز بهترین و مهربون ترین شرکت کننده این گروهه!
علی و تایماز امتیاز های نسبتا بالایی دادن, زنیکه معلوم الحال هم که ۴ داد, امتیاز این آزاده هم شد ۲۲ که باز هم کمتره از امتیاز عن خانوم !

دوستان تا فردا شب که دوباره این زنیکه خدا رو شکر برای بار آخر , اعصاب همه رو بهم میریزه, شما رو به خدا میسپارم و عذر خواهی هم میکنم بخاطر کلمات نه چندان مودبانه ای که امشب استفاده کردم اما حتما شما ها هم به من حق میدیدن که این زنه حقش بیشتر از این نیست.

دیدگاهتان را بنویسید