شهربازی هایلند کیش

یکی از اولین مراکز تفریحی که احتمالا به ذهن بسیاری از پدر مادرها، در رابطه با تفریحات کیش برای کودکان برسد، شهربازی هایلند کیش است. شهربازی هایلند کیش یکی از بهترین فضاهایی است که کودکان می‌توانند ساعت‌ها در آن تفریح کنند؛ آن‌هم با وسایل و امکاناتی که هماهنگ با تکنولوژی روز دنیاست.

شهربازی هایلند کیش بازی‌ها و امکانات بازی‌ای مانند رولرکاستر آبی، رنجر، چرخ‌وفلک، ماشین ضربتی آبی، ماشین ضربتی برقی، سورتمه، سفینه، تاب بچه، سینما دو هزار، سیمیلاتور، قطار پلاستیکی، آبشار، رودخانه وحشی و … را به گردشگران ارائه می‌کند که از میان آن‌ها می‌توانید از تفریحاتی مانندِ سافت پلی، چرخ و فلک، دنیای بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌های فکری و خلاقیت و انواع وسایل بازی بچگانه را برای سرگرم‌کردن کودکتان استفاده کنید. انتخاب شما بستگی به سن و سال کودک شما دارد.

پارک بازی ماسه کیش

کودکان عاشق ماسه‌بازی‌اند. ماسه بازی می‌تواند کمک زیادی به کودکان خردسال در افزایش مهارت‌های حرکتی و ذهنی‌اشان بکند. در تمام دنیا بازی کودکان با ماسه به عنوان ابزار تفریحی و آموزشی خوبی به کار برده می‌شود. به همین دلیل پارک بازی ماسه کیش برای کودکان سنین پایین تا بالاتر می‌تواند برای کودکانی که همراه والدینشان به جزیره کیش سفر می‌کنند مناسب باشد.

اگر دوست دارید از یکی دیگر از تفریحات کیش برای کودکان استفاده کنید و کودکتان را به این محیط بازی و سرگرمی و در عین حال آموزشی ببرید به جاده جهان بروید.

دلفیناریوم و تفریحات کیش برای کودکان

بدون شک کودکان از دلفیناریوم کیش لذت زیادی می‌برند. بسیاری از والدین کودکانشان را به پارک دلفین‌های کیش می‌برند تا کودکشان شاهد حرکات موزون دلفین‌ها باشد. البته حضور در میان تماشاچیان دلفیناریوم برای کودک خردسالِ زیر دو سال قطعا مناسب نیست. اما کودکانِ ۳ سال به بالا را می‌توانید به این محیط ببرید.

باغ پرندگان و تفریحات کیش برای کودکان

باغ پرندگان کیش نیز که درون مجموعه پارک دلفین های کیش قرار گرفته می‌تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد. کودکان از سنی به بعد در حال کشف دنیای اطرافشان هستند و در تلاش‌اند تا با طبیعت ارتباط برقرار کنند. یکی از بهترین راه‌های برقراریِ این ارتباط برای آن‌ها، ارتباط با موجودات زنده داخل طبیعت است. پرندگان به دلیل تنوع و رنگارنگی‌اشان در این میان می‌توانند بسیار برای کودکان جذابیت داشته باشند. کودکان در باغ پرندگان هم می‌توانند بسیاری چیزها را درباره محیط طبیعی آموزش ببینند و همینکه از تماشای پرندگان به وجد بیایند.

 

خانه کودک مجموعه پارس سافاری کیش

در خانه کودک مجموعه پارس سافاری کیش مربیان متبحری در حال فعالیت‌اند که می‌توانید با خیالِ راحت دقایق یا ساعات خوشی را برای کودکان بسازید. خیلی از والدینی که همراه با کودکشان به جزیره کیش سفر می‌کنند نگران این هستند که نتوانند از تفریحات لذت ببرند، اما اگر از مشتاقان سافاری کیش باشید می‌توانید کودکتان را به خانه کودک مجموعه سافاری بسپارید و خودتان در تورهای سافاری شرکت کنید. 

پدل بورد و تفریحات کیش برای کودکان

کمتر پیش می‌آید که پدر و مادری فرزندشان را با خودشان به دل دریا ببرند. اکثر تفریحات آبی، این امکان را به والدین نمی‌دهند. پدل بورد کیش اما از آن دست تفریحات آبی است که می‌توانید کودکتان را که خیلی کوچک نیست با خود سوار نوعی از پدل‌بوردها کنید و دوتایی از این تفریج جذاب آبی لذت ببرید. این مدل از پدل بورد، مدل Flat Water است که همانطور که برای افراد مبتدی مناسب است برای همراه کردن کودک با خود نیز کاربرد دارد.

پاراسل کیش و تفریحات کیش برای کودکان

پاراسل کیش نیز از تفریحاتی است که می‌توانید با رعایت ایمنی کودک و یا نوجوانتان را با خودتان همراه کنید و به آسمان ببرید! چترهای پاراسل کیش این امکان را به شما می‌دهند که دو نفره همراه با کودکی که سنش در قوانین پاراسل سواری تعریف شده باشد از این تفریح لذت ببرید.
 

پارک کودک مرکز تجاری

یکی دیگر از مراکز که می‌توانید کودک کوچکتان را در آن سرگرم کنید و خودتان به گشت و گذارهای دیگرتان برسید پارک کودک در مرکز تجاری کیش است. این پارک کودک هرچند درون مرکز خرید قرار دارد اما امکانات و وسعت قابل توجهی دارد. در مدت زمانی که کودک شما در این پارک است می‌توانید از وسایل تفریحی بادی، سرسره بادی، جامپینگ، تفریحات فکری و… لذت ببرد. این پارک مخصوصِ کودکان زیر ۱۰ سال است.

تفریحات کیش برای کودکان

سواحل کیش و کودکان

مسلما شما می‌توانید کودکتان در هر سنی که باشید به سواحل زیبای کیش ببرید. سواحل معروف کیش امکانات بازی دارند. به جز امکاناتِ بازی کودک شما می‌تواند از فضای باز سواحل برای بازی، بدو بدو و شن بازی استفاده کند.

تفریحات کیش برای کودکان

تفریحات کیش برای کودکان در اوشن پارک

اوشن پارک کیش را نیز باید در لیست بهترین فضاهای تفریحی کیش قرار دارد که برای کودکان بخش‌های ویژه‌ای ترتیب دیده است. استخر کودک برکو پارک آبی اوشن کیش جایی است که کودکان زیر ۱۲ سال می‌توانند از آن استفاده کنند. والدین چه مادر و چه پدر در سانس ویژه خود می‌توانند کودکشان را همراه خود ببرند و در این استخر بازی دهند.

تفریحات کیش برای کودکان

کشتی آکواریومی و کشتی تفریحی کیش

اگر کودک خرسالی دارید، نیازی نیست خودتان را از بسیاری تفریحات جزیره کیش محروم کنید. بسیاری تفریحات این جزیره برای کوکانِ کوچک نیز امن است. تفریحاتی مانند کشتی آکواریومی و کشتی تفریحی جزیره کیش از این موارد است که می‌توانید کودکتان را با خود همراه کنید و از داشتن لحظاتی شاد در هر دوی این کشتی‌ها لذت ببرید.

http://ezkish.com

دیدگاهتان را بنویسید