دوستان, جاتون خالی, من این تابستون, یعنی اواخر آگوست, سفری ۳ روزه به جزیره واقعا زیبای کیش داشتم که هر چی بگین لذت بردم, بار اولم بود که به کیش میرفتم و همه چیشو دوست داشتم.
من سفر زیاد کردم دوستان, جزایر قناری, مالتا, ایتالیا, یونان, ترکیه, هنگ کنگ ….کشور های اروپایی هم که تقریبا همه جا بودم , میخوام بدون اغراق خدمتتون عرض کنم که این سفر کوتاه یکی از بهترین ها بود برای من, شاید هم البته بخاطر همون کوتاهیش بود.
گفتم که همه چیز کیش رو دوست داشتم اما ۲ چیز منو خیلی تحت تاثیر قرار داد, اولیش یک آژانس مسافرتی بود, بنام آژانس سپیدار سیر کیش
, اینا تو این آژانس, چند تا جوون بودن, دختر و پسر, اسماشون الان  یادم رفته متاسفانه,   همشون بی نهایت مهربون و مهمون نواز بودن.
اگه این عزیزان, این نوشته رو میخونن , من, همون کسی هستم که گفتم در وین  زندگی میکنم, موهام سفید بود و با خواهرم اومدم پیشتون, بعدشم, خریدامون تو تاکسی جا موند که اگر کمک های  شما ها نبود, شاید اصلا نمیتونستیم, پیداشون کنیم, شماره تلفن و آدرس شما رو یکبار دیگم اینجا میارم تا دوستانی که به کیش تشریف میارن, اگر دوست داشته باشن به یک آژانس خوب, خودمونی, مهمون نواز و صادق و با صفا برن, بیان پیش شما و مطمئن باشن که شما عزیزان اونا رو به بهترین نحو راهنمایی میکنین:

تلفن: 076-44461015
فکس: 076-44461018
آدرس: بازار دیپلمات – غرفه 23
وب سایت: www.sepidarseir.ir

 

دومین جایی که میخوام دربارش بنویسم, هتلی بود که ما این ۳ شب رو اونجا اقامت داشتیم, هتل پارمیدا, خیلی خوب بود هتلش  کارمندای خوش رو و مهربونش که هر کاری از دستشون بر میومد واسه مهمونا انجام میدادن تا بهشون خوش بگذره.
اونجا صبحانه میخوردیم که اون هم بسیار عالی بود و دستشون درد نکنه , حیف که عکس نگرفتم از بوفه صبحانشون که ببینین چقدر تکمیل بود.
اما چند تا عکس از این هتل زیبا که بسیار هم به مراکز خرید پردیس ۱ و ۲ و چند تا دیگه مرکز خرید که اسماشونو یادم نیست, نزدیکه گرفتم که میزارم برای شما کیش دوستان.
این هتل چند قدمی بیشتر با آژانس سپیدار که براتون نوشتم, فاصله نداره.
تو عکس ها, اونی که موهاش سفیده, من هستم و اون آقای دیگه, جناب علی نژاد یا علیپور, مدیر داخلی هتل هستند که باز هم از لطفشون و زحماتی که به ایشون و همکارانشون دادیم تشکر میکنم.
من این نوشته رو سپتامبر ۲۰۱۸ یعنی شهریور ۱۳۹۶ , بعد از برگشت از ایران, شروع کردم و امروز که ۲۴ فوریه ۲۰۱۸ هست, پستش میکنم!
امیدوارم که به درد عزیزانی که الان که به نوروز باستانی نزدیک میشیم و به احتمال زیاد, خیلی ها عازم کیش زیبا و رویایی هستند , بخورد, ما قسمتی هم در این سایت با عنوان نیازمندیهای کیش داریم که در اونجا, خیلی اطلاعات مفیدی براتون جمع آوری کردیم و میتونین در لینک زیر, سری هم به اونجا بزنین:

نیازمندیهای کیش برای گردشگران و کیشوندها

 

        

 

آدرس : استان هرمزگان – جزیره کیش – خیابان رودکی – جنب مرکز تجاری
شماره تماس : 076-44467683

جهت کسب اطلاعات بیشتردرباره این هتل به سایت هتل پارمیدا در لینک زیر رجوع کنید:

سایت هتل پارمیدا

 

دیدگاهتان را بنویسید