بهترین رستوران های قزوین کدامند؟

مرداد ۹, ۱۳۹۶

بهترین رستوران های قزوین کدامند؟ همه ما وقتی به سفر می‌رویم دلمان می‌خواهد بهترین رستوران‌های شهر مقصد را بشناسیم و غذاهای محلی را با بهترین کیفیت بخوریم. قزوین هم از آن شهرهایی است که غذاهای سنتی خیلی خوشمزه‌ای دارد و حیف است تا این شهر برویم و از طعم‌ و عطر غذاها تجربه لذت‌بخشی برای خودمان نسازیم.

در اینجا بهترین رستوران های قزوین را که غذاهای سنتی و بین‌المللی خوبی دارند معرفی می‌کنیم:

رستوران نمونه

یکی از بهترین رستوران های قزوین رستوران اقبالی است

رستوران نمونه یکی از بهترین رستوران های قزوین است که به جز فضای شیک و مدیریت قوی‌ای که دارد، کیفیت غذاهایش بی‌نظیر است. قیمه‌ نثار از محبوب‌ترین غذاهای این رستوران است و شاید عجیب به نظر برسد، اما واقعا بر سر قیمه‌ نثار های رستوران نمونه دعواست! رستوران نمونه بیشتر وقت‌ها شلوغ است و اگر گذرتان به این رستوران افتاد یادتان باشد که در روزهای شلوغ به هر میز بیشتر از ۲پرس قیمه‌ نثار نمی‌رسد. کباب لاری و کباب تکه‌ای ماستی نمونه هم حسابی پرطرفدار است و اگر قیمه‌ نثار به شما نرسید می‌توانید با یک پرس کباب جبرانش کنید.

آدرس شعبه۱: قزوین، خیابان بوعلی، تقاطع فردوسی، رستوران نمونه قزوین

آدرس شعبه ۲: قزوین، فردوسی شمالی ( یخچال ) مقابل پمپ بنزین، مجتمع خرید نارون، طبقه اول، واحد ۲۳

اگر شانس خوردن قیمه نثار در رستوران اقبال را از دست دادید می‌توانید به یکی دیگر از بهترین رستوران‌ های قزوین بروید و این غذای سنتی را امتحان کنید.

رستوران اقبالی

اگر به دنیال رستوران خوب در قزوین میگردید به رستوران اقبالی سر بزنید

اگر شانس با شما یار نبود و نتوانستید در رستوران نمونه قیمه نثار بخورید به رستوران اقبال بروید. اقبال یکی از رستوران‌های قدیمی قزوین است که کیفیتش را حفظ کرده. خیلی‌ها اقبالی را از یکی بهترین رستوران‌ های قزوین می‌دانند. خوبی این رستوران این است که تا ساعت ۴ و نیم ناهار سرو می‌کند و کسانی که مسافر هستند و برای ناهار دیر به شهر می‌رسند می‌توانند با یک پرس قیمه‌ نثار فوق‌العاده خستگی راه را از تنشان در کنند. به محض اینکه به رستوران می‌رسید و میزتان را انتخاب می‌کنید یکی از پرسنل با چرخ‌دستی‌ سالاد و ماست و زیتون و… را کنار میزتان می‌آورد و شما می‌توانید مخلفات غذایتان را همان‌جا انتخاب کنید. قیمه‌ نثار و کباب هندی از محبوب‌ترین غذاهای این رستوران هستند. سرعت سرویس‌دهی رستوران اقبالی هم خیلی خوب است و لازم نیست مدت زیادی منتظر آماده‌شدن غذا بمانید. اگر به این رستوران رفتید سعی کنید میزهای کنار پنجره را انتخاب کنید که همزمان که از طعم فوق‌العاده غذایتان لذت می‌برید، از منظره بیرون رستوران هم لذت ببرید.

آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، نرسیده به سه‌راه خیام

اگر به دنبال رستورانی هستید که قیمت غذاهایش اقتصادی باشد و کیفیت خوبی هم داشته باشد با رستوران کرمانی آشنا شوید.

رستوران کرمانی

رستوران کرمانی یکی از رستوران های خوب قزوین است.

اگر از غذاهای چرب لذت می‌برید غذاهای رستوران کرمانی را امتحان کنید. این رستوران در گذشته خیلی کوچک‌تر بوده و انقدر کیفیت خوبی داشته که به مرور برای خودش در قزوین شهرتی بهم زده و به عنوان یکی از بهترین رستوران های قزوین شناخته شده. اگر کم غذا هستید در این رستوران می‌توانید دو نفره یک پرس غذا سفارش بدهید چون حجم غذاهایش زیاد است. غذاها نسبت به حجم زیاد و کیفیت خوبشان، قیمت خیلی خوبی هم دارند. باقالی پلو، جوجه‌ کباب مخصوص و قیمه نثار رستوران کرمانی از محبوب‌ترین غذاهایش هستند.

آدرس: قزوین، چهارراه ولیعصر، ابتدای خیابان شاهد

اگر قیمه نثار و کباب‌های قزوین را چشیده‌اید وقتش است که طعم‌های جدیدی را امتحان کنید، پس با رستوران مدیترانه آشنا شوید.

رستوران مدیترانه

رستوران مدیترانه قزوین تجربه متفاوتی در سفرتان خواهد بود.

قرار نیست در سفرتان به قزوین هر روز قیمه نثار بخورید. اگر به دنبال تجربه‌ غذاهای جدید و متفاوت هستید حتما به رستوران مدیترانه سر بزنید.  مدیترانه به عنوان یکی از بهترین رستوران های قزوین شناخته شده. این رستوران لبنانی است و پرسنلی لبنانی و بسیار خوش‌برخورد دارد. کمتر رستورانی را می‌توانید پیدا کنید که هم غذاهای متفاوت و جدید داشته باشند و هم قیمت منویشان اقتصادی باشد. البته حجم غذاهای این رستوران مثل رستوران کرمانی زیاد نیست اما کیفیت خوب غذاها و تجربه طعم‌های جدید ارزشش را دارد که یک وعده غذایتان را در این رستوران بخورید.

آدرس: قزوین، خیابان دهخدا، روبه‌روی پمپ بنزین، مرکز خرید نارون، طبقه سوم

https://www.pintapin.com

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.