0
(0)

آراستگی ظاهری را حفظ کنید

با رعایت نکاتی ساده می توانید خود را در میان جمع دوستان و همکاران محبوب کنید.

امین حق وردی روانشناس و مشاور در گفتگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانوادهگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه همه افراد خواهان جذابیت و محبوبیت میان اطرافیان هستند، اظهار کرد: داشتن چهره ای مثبت به همراه لبخند، همچنین پرهیز از بحث و جدل حتی اگر نیمی از افراد با شما موافق نباشند، از جمله مهم ترین راه های برقراری رابطه دوستانه و محبوبیت در میان اطرافیان است.

حق وردی در ادامه گفت: استفاده از زبان بدن، ارتباط چشمی در هنگام صحبت با دیگران و حتی نحوه راه رفتن شما در اثبات اعتماد به نفستان به اطرافیان  بسیار مهم است.

این روانشناس با بیان اینکه پوشیدن رنگ های روشن موجب افزایش اعتماد به نفس و در نتیجه جذابیت بیشتر شما خواهد شد، تاکید کرد: داشتن وضع ظاهری آراسته و مرتب در جذب اطرافیان بسیار مهم است، زیرا هماهنگی و پاکیزگی ناخودآگاه باعث جذب مردم می شود، البته دقت داشته باشید که لباس های عجیب و غریب مانع این امر می شود و باید در نظر داشت آراستگی ظاهری فقط به پوشش ظاهری خلاصه نمی شود بلکه حرفهای زیبا، جملات مثبت، اعمال درست نیز باعث جذب اطرافیان می شود.

وی یادآور شد: گفتگو در مورد موضوعات مناسب نیز مهم است و باید در مورد موضوعاتی صحبت کنید که طرف مقابل به آنها علاقه دارد، حتی اگر خودتان هم علاقه ای به آن ندارید.

حق وردی تصریح کرد: هیچ گاه در مورد مسائل مختلف توضیح بیش از اندازه ندهید چون  ارزش گفته های خود را از بین می برید و این کار نشان دهنده این است که شما اعتماد به نفس پایینی دارید و به سختی می توانید باور کنید که دیگران حرف های شما را متوجه شده اند، همچنین ممکن است این سوء تفاهم را ایجاد کند که شما به مخاطبان خود اعتماد ندارید و تصور می کنید که آنها متوجه منظورتان نمی شوند و در نتیجه خودتان قصد تصمیم گیری به جای آن ها را دارید.

این روانشناس با اشاره به اینکه با صداقت از دیگران تعریف و تمجید کردن موجب ارتقای عزت نفس طرف مقابل می شود، گفت:  صدای خود را کنترل کنید زیرا برخی افراد در درون خود احساس ناامنی می کنند و در مورد چنین افرادی بیشتر باید دقت کرد و روان و سلیس با آنها صحبت کنید.

http://www.yjc.ir/

آیا این مطلب رو دوست داشتید؟

لطفآ با ماوس برین روی قلب ها , اول ببینین زیر قلب ها چی مینویسه بعدا کلیک کنین که اشتباهی رای ندین , ۵ قلب عالی, ۱ قلب خیلی بد

متوسط رای ها 0 / 5. Vote count تعداد آرا : 0

تا حالا کسی رای نداده, شما اولین نفر باشید !

واقعا متاسفیم که این مطلب رو دوست نداشتین, اگراشتباهی ۱ دادین در قسمت کامنت همین نوشته بنویسین تا بلاک نشین !

خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

Tell us how we can improve this post? خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

SWYIVY Rainbow Bottom Casual Shoes Woman

High Top Sneakers Cavans for USD 15.74

دیدگاهتان را بنویسید