جراحی زیبایی بینی به صورت عروسکی

در این نوع از جراحی زیبایی بینی تغییر شکل بینی بسیار مهم است. اگر میخواهید از این روش برای جراحی زیبایی بینی استفاده کنید، حتما میبایست با یک جراح بینی عروسکی مشاوره کنی.
چه موقع باید این روش جراحی زیبایی بینی را مورد استفاده قرار داد :
1-اگر از ظاهر و اندازه و زاویه بینی ناراضی هستید.
2-اگر بینی شما خیلی بزرگ است (عقابی)  و یا بسیار کوچک نسبت به دیگر اعضای صورت شما میباشد.
3-اگر دچار مشکل های تنفسی بر اثر نارسایی هستید که در عملکرد بینی شما تاثیر میگذارد.
4-اگر دارای برآمدگی بینی و یا افتادگی سر بینی، با سر بینی خیلی بالا و پهن میباشد.

دلایل شایع برای جراحی زیبایی بینی به صورت عروسکی :

1-بینی بسیار بزرگ یا کوچک
2-بینی دارای انحراف میباشد و شکل نامناسبی دارد
3- بینی به صورتی مادرزادی دارای مشکل بوده
4-قصد داغشتن بینی فانتزی بی عیب و نقص

اگر دارای .ضعیت سلامتی مناسبی میباشید؛ باید نسبت به انجام این جراحی زیبایی بینی نگرشی کثبت و واقع بینانه داشته باشید، تا کاندید مناسبی برای این جراحی زیبایی بینی باشید.
برای جراحی زیبایی بینی به صورت عروسکی یعنی سر بالا کردن بینی ، میتوانید از دو روش استفاه کنید :

جراحی زیبایی بینی به صورت باز

و جراحی زیبایی بینی به صورت داخلی.
علاوه بر دو مورد بالا میتوانید از ایجاد شکاف برای بزرگ کردن بینی یا صاف کردن سطوح بینی استفاده کنید که به صورت زیر میباشند :
•    پیوند دادن غضروف از تیغه بینی خود فرد یعنی دیواره ای که قسمت داخل بینی را به دو مسیر هوای جدا از هم تقسیم می کند. یک روش بسیار مناسب برای بدست آوردن یک نتیجه طبیعی است. اگر یش از این غضروف و استخوان از تیغه یا دیواره بینی بیمار ‏گرفته شده باشد، میتوانید از غضروف گوش یا دنده بیمار و گاهی اوقات استخوان جمجمه برای بدست آوردن بافت پیوندی ‏مورد نیاز استفاده کرد‎.‎
•    ایمپلنت سیلیکون ثابت برای جراحی زیبایی بینی را نیز میتوان استفاده کرد ، ولی این مواد خارجی امکان دارد موجب ایجاد شدن عفونت و ‏واکنش ضعیف بافت بینی شود که شاید فرد احتیاج به خارج کردن پیدا کند. به همین علت در صورت امکان استفاده از ‏غضروف طبیعی وجود داشته باشد، این  یک روش بسیار ساده و بی درد سر برای فرد میباشد.
•    ژل پر کننده یا چربی پیوندی هم قادر است برای هموار کردن، پوشاندن و پنهان کردن نقص ها یا معایب، یا اضافه ‏کردن حجم به نواحی مورد نظر بینی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید