سوئیت کاتارا در هتل گالیا شیک ترین،بزرگ‏ترین و گران‏ترین هتل در دنیا  : برای این ساعت از توریاب معرفی سوئیت کاتارا در هتل گالیا، اگر قصد سفر با یکی از تورهای ایتالیامعرفی شده آژانسهای سایت توریاب را دارید.با ما همراه باشید.هتل گالیا واقع در کشور ایتالیا یکی از بزرگ ترین، شیک ترین و گران ترین سوئیت ها در جهان را در خود جای داده و از سوی انجمن جوایز سفر جهانی (WTA) امسال این سوئیت را شیک ترین اتاق هتل در جهان معرفی شده است.مجموعه اقامتی کاتارا که عنوان آن به عنوان هتل پیشرو در جهان است. برای دومین سال پیاپی این لقب را خود یدک می کشد. که بیش از یک هزار متر مربع وسعت دارد. این مجموعه بزرگترین مجموعه اقامتی در اتالیا است برندگان WTA توسط هیئتی از کارشناسان در صنعت سفر انتخاب شدند، که بر اساس معیار های چون بهترین امکانات استراحتگاه، مقصد گردشگری و فرودگاه انتخاب میشوند. این اتاق برای حداکثر ۸ نفر محل خواب دارد و بیشتر برای دیپلمات ها مناسب به نظر می رسد که علاوه بر شیک بودن، امکانات امنیتی زیادی همانند شیشه های ضدگلوله دارد.

تصاویر این سوئیت بسیار شیک سوئیت کاتارا یکی از بزرگ ترین اتاق های هتل در ایتالیا است که برای خوابیدن ۸ نفر محل خواب دارد
بزرگترین هتل دنیا

این سوئیت حدود ۱۰۰ متر مربع مساحت دارد و بزرگ ترین سوئیت هتل در ایتالیا است.
بزرگترین هتل دنیا

هزینه اقامت هر شب در این سوئیت، 17 هزار یورو برابر ۲۰ هزار دلار که تقریبا تمامی امکانات لازم برای استراحت، از میز ناهاخوری ۱۰ نفره گرفته تا پنجره های ضد گوله را در خود دارد.اتاق خواب اصلی این سوئیت، طراحی لوکس ایتالیایی دارد.این سوئیت، ۴ اتاق خواب دارد که دو اتاق آن مخصوص کودکان و لوسترهای آن از شیشه مورانو ساخته شده است.
در مشخصات آن نوشته شده که تمهیدات امنیتی بسیاری در این سوئیت اندیشیده شده و به همین خاطر، برای سران کشورها و افراد بسیار مشهور، امنیت کامل دارد.سوئیت کاتارا، دو تراس دارد، که یکی از آنها فضای نشمین و ناهارخوری داشته و دیگری به سولاریوم و حمام آفتاب مجهز است.
بزرگترین هتل دنیا
محلی که برای گرفتن حمام آفتاب طراحی شده با مجموعه ای از گیاهان و گلدان های سبز تزئین شده است.
میز ناهار خوری ۱۰ نفره این سوئیت، بهترین مکان برای بهره گرفتن از خدمات ۲۴ ساعته این هتل محسوب می شود.
بزرگترین هتل دنیا
این اتاق همچنین، اسپای خصوصی خود را دارد که شامل وان آبگرم در زیر یک گنبد زیبا، حمام ترکی و سونا می شود.

در این سوئیت بخش های مختلفی برای ریلکس کردن وجود دارد که از جمله می توان به حمام اصلی با وان بزرگ آن اشاره کرد که در فضائی وسیع کار شده است.
همچنین امکان اجاره کردن سوئیت کناری به نام «پرنسس» هم وجود دارد که به «کاتارا» وصل بوده و به آن یک اتاق خواب، حمام و اتاق نشمین دیگر اضافه می کند.
بزرگترین هتل دنیا

 

دیدگاهتان را بنویسید