فروشگاه های ایرانی در دانمارک

دوستان, هموطنان عزیز ایرانی مقیم دانمارک, لطف بسیار زیادی به سایت های گروه اطلاع رسانی پارس نیوز دارن, مام که مخلص هموطنا هستیم و سرمونم واسه اینکارا درد میکنه, گفتیم بریم و اضافه بر اون یکی ۲ مطلبی که بخاطر این عزیزان در قسمت نیازمندیهای ایرانیان دانمارک گذاشتیم, چند تا اطلاعات مفید و ضروری دیگری هم به این قسمت اضافه کنیم.


والا بخدا الان ۲ ساعته که دارم میچرخم تو اینترنت و هیچ چیز بدرد بخوری پیدا نکردم, شاید تعداد عزیزان ایرانی در دانمارک به اندازه ای نیست که شخصی مثل بنده بیاد و وقتشو سر اینکار بزاره و کمک و راهنمایی باشه واسه هموطنان, شایدم کسی حاضر نباشه که بخاطر هیچی و در راه خلق خدا , بیاد خودشو علاف همچین برنامه ای بکنه اما من میکنم, ۵-۶ ساله که برای ایرانیان اتریش و آلمان و انگلیس و سوئد و ….. کردم واسه شما هموطنان ایرانی دانمارکی هم میکنم, بزار چند تا هموطن و همزبون هم از دانمارک اضافه شن به اونایی که جای دستت دردنکنه به ما توهین میکنن و فحش میدن, انشالله که شما ها یک خورده با مرام تر باشین.

ا شماره تلفن های ضروری رو نوشتیم, اسم چند تا رستوران رو هم فکر کنم که گذاشتیم امروز لیست چند تا از فروشگاه های ایرانی رو براتون از سایت های ایرانی دانمارک میزاریم که هر چند که میگم دستشون درد نکنه اما متاسفانه اطلاعاتشون خیلی ناقصه, امیدوارم که ما بتونیم با کمک شما عزیزان مقیم دانمارک, لیستمون رو تکمیل تر کنیم.
اینم اضافه میکنم که هرچند که امیدوارم اما خوشبین نیستم که کمکی در این راه از هموطنان دریافت کنیم, ۶ ساله عزیزان, دارم این کار رو میکنم و میدونم طرف صحبتام کی ها هستن!

 

green Mango

فروشگاه ایرانی مانگوی سبز

Torvestræde 29 

3450 Allerød  

28 34 33 34 : Tel

21 20 72 66

دوستان ما که از این آدرس چیزی سر درنمیاریم اما حتما تو همون پایتختشه دیگه, چیه اسمش, کوپنهاگ, فک کنم! 🙄

فعلا دوستان, هیچی دیگم پیدا نکردم, این دیگه دست شما ها رو میبوسه که با کامنت هاتون یک سر و سامانی به این نوشته بدین!

 

دیدگاهتان را بنویسید