Boemischer Prater Vienna

دوستان, شهر زیبای وین, پایتخت اتریش, همونطوری که احتمالا معرف حضورتون هست, شهر بازی بسیار معروفی داره به اسم پراتر که در منطقه ۲ این شهر قرار گرفته و یکی از جاهای دیدنی وین هم بشمار میاد و همه روزه تعداد بسیار زیادی توریست از همه جای دنیا رو در اونجا خواهید دید, ما هم درباره این مکان تفریحی , چندین بار در همین پایگاه, نوشته هایی تقدیم شما عزیزان کردیم که میتونین با مراجعه به اونا, اطلاعات لازم رو بدست بیارین.
امروز اما میخوام درباره شهر بازی دومی در وین براتون بنویسم که اتفاقا اون هم اسمش پراتره! اولی رو وینی ها بهش میگن: WURSTEL PRATER
و پراتر دوم رو که درمنطقه ۱۰ وین در خیابانی به اسم LAAERWALD قرار داره بهش میگن BOEMISCHER PTRATER !

در این شهر بازی, وسائل زیادی برای بازی و تفریح وجود نداره و یک خیابون کوچیک بیشتر نیست که شامل یکی دو تا رستوران و چند تا بازی نه چندان هیجان آور و ترمپولین و این حرفاست. کلش به اندازه نصف یکی از خیابون فرعی های برادر بزرگ ترشم نمیشه به همین خاطر هم نوشتم شهر بازی مستضعفین!

قیمت بازی ها هم اینجا یک خورده ارزون تره, البته همون طوری ی هم که خدمتتون عرض کردم بازی های زیاد خفنی هم که آدم پول بده , سوار شه و شلوارشو از ترس خیس کنه, اینجا خدا رو شکر پیدا نمیشه!

جاتون خالی, منم هفته پیش با بچه هام سری به اونجا زدیم یک ساعتی به بازی مینی گلف پرداختیم و کلی بهمون خوش گذشت, چند تا عکسی گرفتم که براتون میزارم و امیدوارم که مورد پسندتون قرار بگیره, آدرس این شهر بازی رو هم براتون میزارم اما اینم میگم که اگه اونجام نرفتین تا حالا, چیز زیادی از دست ندادین!
به هر حال دوستان ما قسم خوردیم که اطلاع رسانی کنیم و این کارم داریم انجام میدیم, انشالا که همیشه روزگارتون رو بخیر و شادی سپری کنین.
رفتن به این شهر بازی با وسائل نقلیه عمومی کار آسونی نیست , به همین دلیل هم اونا رو دیگه شرح نمیدم, فقط اگه وسیله شخصی دارین آدرسو بدین تو دستگاه جهت یاب و برین به سمت منطقه ۱۰ و خیابون Laaerbergstrasse و بقیه داستان.

جا پارکم اونجا سخت گیرتون میاد, ما ۲-۳ خیابون اونورتر پارک کردیم و با بچه ها از طریق جنگلی که کنار اونجاست ( LAAERWALD ) خودمونو بعد از یک مقدار گم شدن! بلاخره رسوندیم به جایی که میخواستیم !

آدرس:
Laaer Wald 216, 1100 Wien

 

boemischer-prater-vienna-3 boemischer-prater-vienna-4 boemischer-prater-vienna-6 boemischer-prater-vienna-14 boemischer-prater-vienna-19 boemischer-prater-vienna-26 boemischer-prater-vienna-38 boemischer-prater-vienna-39 boemischer-prater-vienna-42 boemischer-prater-vienna-43 boemischer-prater-vienna-47 boemischer-prater-vienna-48 boemischer-prater-vienna-49 boemischer-prater-vienna-50 boemischer-prater-vienna-52 boemischer-prater-vienna-54 boemischer-prater-vienna-55  boemischer-prater-vienna-57 boemischer-prater-vienna-58 boemischer-prater-vienna-59  boemischer-prater-vienna-72 boemischer-prater-vienna-79

دیدگاهتان را بنویسید