4.1
(54)

رقص یک افسر پلیس تگزاس در آسانسور به خاطر بازنشستگی اش -جمعه پیش- این روزها به لب بسیاری لبخند نشاند. آسانسور این اداره پلیس مدام خراب می شد، برای این که علت واقعی اش مشخص شود، دوربین در آن نصب می شود. این ماجرا مصادف می شود با بازنشستگی این افسر پلیس.

دوستان و همکارانش هم کوتاهی نمی کنند: آن ها به مناسبت بازنشستگی اش ویدیوی رقصش را برایش پیاده و منتشر کردند تا معروف شود! برخی کاربرها در فضای مجازی به شوخی (یا جدی؟) علت خراب شدن آسانسور را زیاد رقصیدن پلیس ها در آن اعلام کرده اند!

تگزاس همواره یکی از بهترین ایالت ها برای بازنشسته شدن معرفی می شود: هزینه پایین زندگی نسبت به درامد، کم بودن نرخ جرم، کم بودن نسبی قیمت خانه، دوچرخه سواری آسان در برخی شهرهای آن، و بالا بودت تعداد سرانه دکترها به ازای جمعیت از جمله دلایلی است که بازشستگی را دلپذیر می کند.

آیا این مطلب رو دوست داشتید؟

لطفآ با ماوس برین روی قلب ها , اول ببینین زیر قلب ها چی مینویسه بعدا کلیک کنین که اشتباهی رای ندین , ۵ قلب عالی, ۱ قلب خیلی بد

متوسط رای ها 4.1 / 5. Vote count تعداد آرا : 54

تا حالا کسی رای نداده, شما اولین نفر باشید !

واقعا متاسفیم که این مطلب رو دوست نداشتین, اگراشتباهی ۱ دادین در قسمت کامنت همین نوشته بنویسین تا بلاک نشین !

خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

Tell us how we can improve this post? خواهشا, پیشنهاد بدین چطوری بهترش کنیم اگر از ما جواب میخواین ایمیل آدرستون رو اینجا بنویسین

SWYIVY Rainbow Bottom Casual Shoes Woman

High Top Sneakers Cavans for USD 15.74

دیدگاهتان را بنویسید