دوستان قسمت ششم برنامه بفرمایید شام باز هم در شهر تورنتوی کانادا برگزار میشه, از نکات مهم این بخش شرکت همسر فرزانه خانوم شرکت کننده نه چندان محبوب قسمت قبلی این برنامه میباشد, باید ببینم که بعد از پایان این قسمت دلمون بیشتر به حال همسر فرزانه خانوم باید بسوزه , یا خود ایشون و یام اینکه به این نتیجه میرسیم که خداوند نجار نیست ولی خوب در و تخته رو بهم میرسونه! ( نمیدونم مثال رو درست گفتم یا نه, من مثال دیگری مد نظرم بود که بعلت نا مناسب بودنش در سایت خانوادگی پارس نیوز, از ابرازش, خودداری کردم!)

 

قسمت های دیگر بفرمایید شام

 

طبق معمول همیشگی, با گذاشتن عکس های شرکت کندگان به معرفی آنها میپردازیم و با گذاشتن فیلم مهمانی های این ٤ شب, به بحث و گفتگو در باره غذا های ارائه شده توسط شرکت کنندگان و کارکتر های خود آنها , خواهیم پرداخت.
عکس ها و توضیحات اولیه از سایت منوتو با آدرس اینترنتی www.manoto1.com برداشته شده اند:
آقا سامان اهل مشهد هستند و ۵ ساله که در تورنتو زندگی‌ می‌کنن ایشون علاقه داره غذا‌های مختلف رو آزمایش کنه و دستور غذای مخصوص خودش رو بسازه‌. دوست داره یک روز کتاب آشپزی خودشو بنویسه٬ موزیسین هستند و عاشق خوندن و به همراه برادرش بیزینس طراحی وب سایت خودشون رو دارن.
Saman befarmaeed sham toronto
پانته‌آ در این مسابقه فقط جهت سرگرمی شرکت کرده و دوستانش اون رو تشویق کردن چون فکر می‌کنن آشپز خوبیه. ایشون از سال ۲۰۰۹ در کانادا زندگی‌ کرده و مجرده و به خودش امتیاز ۸ از ۱۰ رو میده ایشون سرگرمیشون خیاطیه.
Pantea befarmaeed sham Toronto
روفیا خانم مسن‌ترین فرد گروهه و سال آخر رشته روانپزشکیه و همچنین مدیریت یک شرکت تولید یونیفرم مدرسه رو بر عهده داره اما کار مورد علاقش عکاسیه که اون رو به عنوان سرگرمی انجام میده. ایشون اهل بابل هستند و مجرد و ۸ ساله که در کانادا زندگی‌ میکنه. ایشون ۸ ساله که آشپزی میکنه و خودش آشپزی کردن رو یاد گرفته.
Rufia Befarmaeed sham Toronto
پگاه خانم اهل اصفهان هستند و  ۳ ساله در کانادا زندگی‌ میکنه ایشون در رشته حرکت شناسی‌ تحصیل میکنه و سرگرمیش نقاشی‌ کشیدنه٬ آشپزی رو خودش یاد گرفته و ۷ ساله که آشپزی میکنه و به تشویق نامزدش در مسابقه شرکت کرده . خیلی‌ اعتماد بنفس داره و به خودش ۱۰ امتیاز میده.

 

 

خوب دوستان من که از همین الان به روفیا دهمو دادم! 🙄

Table of Contents

این پست دارای 88 نظر است

 1. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان, گروه بسیار خوبی هستند و مهمونی بسیار خوبی هم بود, من به سامان از ١٠, نه میدم, خیلی زحمت کشیده بود, حیف این مرده واسه اون زن! 🙁

 2. Reza Sarlak

  مشهدی بازی که گفتن همون بود… از همون اول معلوم بود می خواد کم نمره بده. حیف کانادا… البته ایرانی اونم مشهدی اونم شوهر اون دختر مشهدیه! ای بابا… حرف زیاده اما تنها یک مسئله اونم این که کـــیـــا پامیشن میرن اونور، این انصاف نیست به اوس کریم قسم نیست…

 3. Mehdi amiri مدیر سایت

  من خدمت شما عرض میکنم که این مرتیکه از اون زنشم ** تره! اینش خیلی خوب بود, عالی بود, اما من دوست ندارم! اونش واقعا معرکه بود اما من بادمجون دوست ندارم! دسرش خیلی خوب بود اما من شیرین دوست ندارم, پس اینم نمره ٥! شما اینو دوست ندارین, اونو دوست ندارین پس…. دوست دارین؟! استغفرولا! خدا یا از سر تقصیرات ما بگذر!

 4. Reza Sarlak

  موندم چرا طغرول هـــیـــچی نمیگه…
  و دقیقاً با حرفت مهدی موافقم “من خدمت شما عرض میکنم که این مرتیکه از اون زنشم ** تره!”
  بسیار جمله پرمغزی بود 🙂

 5. Mehdi amiri مدیر سایت

  خوب دوستان اینم فیلم مهمونی امشب خونه پانته آ خانوم که زحمت کشیده بود و هرچند که چیزای خیلی بخصوصی ارائه نکرد اما در جمع بد نبود و همونطوری هم که ملاحظه میفرمایید, همه هم امتیاز های بحقی دادن غیر از این یره مشهدی!

 6. Mehdi amiri مدیر سایت

  ممنونتم رضا جان, میگم نه به اون زنش با اون لچکش ( روسریش) و نه به این آقا با اون روبوسیش! 🙄

 7. Reza Sarlak

  قصد توهین ندارم، من هم ایرانی هستم، دوست مشهدی هم داشتم و دارم (البته اکثرشون عین همن!) اما این آدم بسیـــار خنک و علی الخصوص “ل.ا.س” بزن یک واژه رو معنی کرد: “بی صفتی”

 8. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان اینهم ویدیوی قسمت اول گروه ٦ در تورنتوی کانادا, مهمونی آقا سامان در شب اول, همونطوری که در کامنت ها مشاهده میفرمایید, من شب اول, بعد از دیدن مهمونی سامان, تعریفش کردم و خیال کردم که ایشون فرق داره با همسرش که با دیدن قسمت دوم این برنامه به این نتیجه رسیدم که اینا خانوادگی با هم قرار گذاشتن که با ابراز دوست نداشتن غذا ها و مواد مختلف, از امتیاز صحیح دادن خودداری کنند و خودشون برنده شن! حالا خدا کنه که در این ٢ شب باقیمانده, شرکت کننده های دیگر با بیشتر آشنا شدن به خصایص اخلاقی سامان, امتیازشو کم کنن وگرنه با اون امتیاز بالایی که به ایشون دادن, از همین الان معلومه که برنده نهایی چه کسی خواهد بود!

 9. Reza Sarlak

  کاملا از الان مشخصه که اون یره برندست… غذا رو نخورده از منو شروع کرد به ایراد گیری… قیمه دوست نداره (کلا خورشت دوس نداره)، سمبوسه دوس نداره و شکلاتی جــاتم دوس نداره… خوب چه کاری بود که تو بفرمایید شام شرکت کنی… خبر میدادی ما اینجا آشنا داشتیم واست وام جور میکرد.
  خوبه غذایی مورد علاقت نیست… وَاٍلا تو tv جا نمیشدی.

 10. Reza Sarlak

  بخاطر یک مشت دلار

 11. Mehdi amiri مدیر سایت

  :mrgreen:

  بسیار قشنگ نوشتی رضا جان, اینا فقط اومدن که مایه رو بگیرن اونوقت تازه به پگاه خاتم هم گیر میده که اصفهانیه!
  امشب حالا ببینیم خونه روفیا چی یشه, ببینیم که آقا سامان از چی بدش میاد!
  در ضمن دوستان من گفته بودم که روفیا خانوم, شبهه جینا لولو بریجیداست که تو فیلم قدیمی گوژپشت نوتردام بازی میکرد اینم عکسش, ببینین شبیه نیست:

  gina

 12. Mehdi amiri مدیر سایت

  آقا این دم چاش پاره چیه هی تو آگهی وسطش میگه؟! دم چاش پاره! عربیه؟!

  من دیگه کم کم قیافه این پسره رو میبینم, میخوام بالا بیارم! اه اه , حال همه رو بهم زد!

  فقط خدا بهش رحم کرد که با روفیا روبوسی نکرد, چونکه من بدجوری غیرتی شدم رو روفیا جون! 🙄

 13. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان, اعصاب خودتونو کنترل کنین و به سامان جان و فرزانه جون, فحش ندین!

 14. Mehdi amiri مدیر سایت

  من نه به این یارو کار دارم که واقعا دیدنش از همه لحاظ, چندش آوره, نه به اون دختر خانوم, اسمش چیه یادم رفت, آ با کلاه, آ بی کلاه, چی بود , آها یادم پانته آ, که اتفاقا دختر خیلی خوبی هم هست و نه به نگار خانوم که ایشون هم خوبه اما یک خورده زیاد حرف میزنه ! من فقط به روفیا خانوم میگم که مهم نیست که اینا به شما چند امتیاز میدن, ٤ میدن, پنج میدان یا اصلا ١٠ میدن, من که میگم تو خودت نمره بیستی! نه یک نمره بالا و نه یک نمره پایین, بیست بیست !
  دوستان اینم فیلم مهمونی روفیا خانوم:

 15. bahar

  **** روفیا باحال تر از این عکسه بود

 16. Mehdi amiri مدیر سایت

  بهار جان صد در صد باهات موافقم اما قبول کن که اونو مجبورم که سانسور کنم! 🙂

 17. یلدا

  وای که چقدر من از سامانو زنش متنفرم، آخه شماها که از هر غذایی بدتون میاد چرا شرکت کردید؟؟
  فقط پول؟؟؟؟انقدر مهمه بی شخصیتا؟؟؟؟امیدوارم متنمو بخونید
  چقدر فرزانه مشهدی ازت متنفرم ظاهر ساز با اون بینی عملی زشتت

 18. Mehdi amiri مدیر سایت

  میگم, من حاضرم جایزه یک برنامه دیگه رو بدم به شرطی که روفیا خانوم توش شرکت داشته باشه! 🙄

  یلدا جان, وجود اینجور شخصیت ها برای گرم کردن اینجور برنامه ها لازمه, شما فکر کنین اگر تو این گروه فعلی و یا قبلی این یارو و زنش نبودن و همه آدم های معمولی با کاراکتر های عادی بودن, الان ما تماشاگران راجع به چی میخواستیم حرف بزنیم, باید اینا باشن که حرص بیننده ها رو در بیارنو به حساب تنور این برنامه رو داغ کنن!

 19. سروش

  واقعاپول خیلی برای بعضی ادمهای بی شخصیت مهم است.

 20. سهیلا

  بچه ها من امروز وارد جمعتون شدم . واقعا:” با حرفاتون موافقم آخه قانون این برنامه هم مشکل داره باید یه داور خارج از شرکت کننده ها هم به اینا نظارت داشته باشه که بعضی از این آدمهای بی شخصیت به خاطر پول همه چی رو زیر سوال نبرند . واقعا” حالم از این زن و شوهر مشهدی به هم می خوره . ببخشید ولی ( اوق …………….)

 21. Mehdi amiri مدیر سایت

  خوش اومدی سهیلا جان, من هم با حرفت کاملا موافقم, اگه اینا میتونستن جوری برنامه رو میزاشتن که بیننده ها هم در دادن امتیاز نقشی داشته باشن, خیلی بهتر میشد اما چونکه برنامه رو بصورت زنده پخش نمیکنن این ممکن نیست اما همونجوری که تو گفتی اگر غیر از شرکت کننده ها گروه دیگری هم رای میدادن, منصفانه تر بود, که مثلا ٥٠ در صد رای شرکت کنده ها باشه ٥٠ در صد هم آدم های بی طرف.

 22. مريم پي ام

  مرتيكه … !!! خدا وكيلي روفيا خيلي غذاش بيست بود !!! خوردن غذاهاي شمالي لياقت ميخواد كه هركسي نداره … !!! قابل توجه اون سامان گند دماغ … ااااييييي چندش زشت !

 23. Mohsen

  Rufia hameh chish bist bood!

 24. Mehdi amiri مدیر سایت

  بیخود نبود آقا محسن که من هنوز برنامه شروع نشده بود به روفیا خانوم ١٠ دادم!
  اینا همه تجربست, عکسشو دیدم, فهمیدم که غذایی که ایشون آمده کنن, عجیب به آدم میچسبه 😆

 25. Mohsen

  ghzai saman bd nabood amma khodesh adam nachasbieh.

 26. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان, هرچی دلتون میخواد بد بگین اما خواهشا از کلمات رکیک استفاده نکنین, امروز بیشتر از ١٠ تا کامنت رو مجبور شدم که پاک کنم!
  مثل من, از همه فقط تعریف کنید! 🙄

 27. سهیلا

  من نمی دونم این طغرل که اینهمه تیکه بنداز چرا اونجاهایی که واقعا” باید درشت حرف بزنه لالمونی بگیره . اصلا”فکر کنم این دوتا مشهدی پارتی هم دارن والا برای چی باید هردوشون شب اول باشند که همه گیجن و تازه دست به نمره شدن .معمولا” هرکی شب اول خوب نمره میگیره .

 28. sara

  دیشب که طغرل خیلی به سامان تیکه مینداخت, معلوم بود که حسابی از دستش شاکی شده بود, حتی گفت که این زن و شوهر فقط میخوان ببرن!

 29. Soheil

  سه چیز عشقه:
  ۱.بابل
  ۲.روفیا
  ۳.بفرماییدشام

 30. Mehdi amiri مدیر سایت

  در مورد دومیش موافقم, اما بابل رو راستش زیاد مطمئن نیستم, من زمانی یک همخونه بابلی داشتم متاسفانه نه صورتش و نه حرف زدنش مثل روفیا بود, موقع حرف زدن اینقدر بلند حرف میزد که همه در میرفتن,تازه بدتر از !همه اینا, مرد هم بود! 🙁

  اما اگه همه بابلی ها مثل این روفیا خانوم باشن من میگم همه ایران یک طرف,بابل یک طرف! 🙂

  میگم خدا کنه امشب که شب آخره , فرزانه جون رو یکبار دیگه نشون بده, ببینیمش ,عجیب دلم برای ایشون تنگ شده! 😆

 31. دایی یادگار

  نمیخوام بگم سامان نچسبه
  ایشون تفلونن کلا !
  بعد اون خانومه پرسید مشهدی بازی . اینم جوابش :
  مشهدی بازی یعنی شمع دزد
  یعنی به همه 5 بدی که خودت برنده بشی و بعدا به ریش اونای دیگه بخندی
  یه نکته دیگه
  از اونجایی که مشهدی ها رو دقیق میشناسم
  با روبوسی ای که این (یره پلشت نجیشت ) “یارو شلخته و نجس ” با خانوما کرد احتمالا الان و دادگاه دارن کارای طلاقشونو انجام میدن . مخصوصا با اون خانوم با حجابش و این پسره ی هیز .

 32. Mehdi amiri مدیر سایت

  پلشت رو خوب اومدی دایی جان , واقعا هم که پلشته ! 🙂

  میگم دایی,اونایی که خانوماشون بیحجابن و بحساب خودشونم خیلی مدرن میدونن بعد از هر روبوسی با خانومای غریبه تو مهمونی ها, خشتک شوهرشونو در میارن! ( بقول معروف, دیدم که میگم) حالا خدا عاقبته سامان پلشت رو بخیر کنه, شاید اصلا تا حالا بیرونش کرده باشه 🙄

 33. دایی یادگار

  قطعا الان سامان خشتکی در بساط نداره
  آخ بدم اومده ازش
  هرچند وقتی میبینم خانومی با حجاب تو این برنامه ها شرکت میکنه از استقلال نظرش لذت میبرم اما نه آدمایی دورویی مثل اینا
  اما پانته آ یه جورایی خیلی خودشه و آروم و پخته
  پول براش مهم نیست
  فامیلشو نمیدونی ؟
  فیس بوکی چیزی ازش نداری ؟

 34. Mehdi amiri مدیر سایت

  دایی, اسم, آدرس,شماره تلفن همه چیشو دارم اما مودونومو نوموگوم!
  اگه اهل معامله باشی, با شماره تلفن روفیا جون , طاق میزنم 🙂

 35. پارسا

  روفیا چقدر طرفدار پیدا کرده.!!!!!!!!!!!!!
  طغرل هم دیگه صداش در اومده. تا حالا ندیده بودم طغرل با هیچ کدوم از شرکت کننده ها اینقدر حال کنه. دقت کردید چی میگه.
  قسمت بشه بیایم تورنتو. برای ما هم جوجه شکم پر درست کن…

 36. دایی یادگار

  معامله ؟
  اتفاقا مهدی جان پیشنهاد میکنم دور و بر بابلیها و مازندرانیها دور نزنی
  بسیار آدمهای زیراب زن و گنددماغ و کلا یه جورین
  خوبه چندتاش گیرت بیفتن ببینی چه خبره

 37. Mehdi amiri مدیر سایت

  به قول معروف:
  ! no risk, no fun
  ولی منم شنیدم, همونطوری که بالاتر گفتم من یک همخونه بابلی داشتم و یکی دوتام مال قائم شهر, قائم شهری ها میگفتن, مازندارن میری, فقط دعا کن که گیر بابلی جماعت نیوفتی اما دایی جان, دل که این حرفا حالش نیست! 😆
  طغرل دیشب از دست سامان هم خیلی کفری شده بود, این پسر حال همه رو میگیره!

 38. almira

  سامان خیلی …… بیخود و ….. . هرچی اسم بد باشه حقته حالا برنده شدی اخه احمق به چه قیمتی به قیمت پستی خودت؟

 39. Mehdi amiri مدیر سایت

  خوب دوستان همون چیزی که انتظارشو داشتیم اتفاق افتاد و سامان برنده شد, کاری به این نداریم که همه از این شخص بدشون میومد اما فکر کنم که حقش برنده شدن بود , ما با یک پیشداوری منفی این برنامه رو تماشا میکردیم و اون هم بخاطر خانوم ایشون بود که چهره متظاهر و دورویی از خودش در گروه قبلی به نمایش گذاشته بود, , مسلما این زن و شوهر از چهره های بسیار نا محبوب اما بیاد ماندنی در تاریخ برنامه منوتو ثبت خواهند شد. ولی چنانچه مهمونی های این ٤ شب رو دوباره بررسی کنیم, باید اذعان کنیم که سامان از همه نظر ها بر دیگر شرکت کنندگان برتری فاحشی داشت!
  سامان نه تنها در خونه خودش برای مهمانان سنگ تموم گذاشت بلکه با احترام گذاشتن به تم های دیگر شرکت کندگان با تدارک و آمادگی کامل در مهمونی های اونا شرکت کرد و خداییش هم سعی زیادی داشت در گرم کردن مجالس اونا, نباید از حق گذشت و باید اعتراف کرد که درمقایسه با سامان, دیگران, در واقع شانسی برای اول شدن نداشتن!

 40. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان در برنامه بعدی, گروه ٧, دختر آقا ماشالله هم شرکت دارن, فکر کنم در برنامه اون هفته باید منتظر شرکت همسر لاله خانوم هم باشیم! 🙄

  دوستان ما که حرفی نداریم, هیچی هم نمیگیم اما خدا رو خوش میاد که ایشون آخر بشه؟! 🙁

 41. دایی یادگار

  مهدی جان خبر بده از روفیا بهتراش رو واست میذارم کنار
  حالا جدا از شوخی اطلاعاتی از پانته آ داری ؟
  توهمسایگی ما یکی هست مسیحیه و خانوادش شکل اینن و اتفاقا کانادا هم هستن اما نمیتونیم ازش بپرسیم این همونه یا نه
  چیزی داری ازش ؟

 42. Mehdi amiri مدیر سایت

  ,پانته آ که اسم مسیحی نمیتونه باشه عزیز من!
  دختر بسیار متین و خوبی بود و قیافه گرمی هم داشت, ولی خداییش هنوز هیچی ازش نمیدونم اما چند دفه دیگه که ما تو سایت پارس نیوز در باره بفرمایید شام بنویسیم, همه اینا به ما سرخواهند زد, اگه این کامنت ها رو خوند و سراغی از تو گرفت, مطمئن باش که بهت خبر میدم. 🙂

 43. mosisadati

  وای که حالم بهم خورد از این سامان وزنش آخه سیاکاری وسیاه بازی ومرد رند بودن چقدر وبه چه قیمتی .فکر کردن خیلی حالیشونه ومردم هم………نه بابا مردم حالیشونه
  وناراحتم که چرا دخترا این قدر ساده بودن باید روش رو کم می کردند.اینم یه شعر برا اقای خواننده سامان…معرفت دره گرانی است به هر کس ندهند ……پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهند

 44. دایی یادگار

  مدیونی اگه اومد به من نگیاااااااااااا ؟!
  اگه اومد و نگفتی ایشالله خرچنگ بشی

 45. Mehdi amiri مدیر سایت

  مسیساداتی جان! خونتو کثیف نکن, هر چی بود تموم شد و رفت اما هر چند که خانوما هر ٣ تاییشون بسیار خانوم های خوبی بودن اما از نظر آشپزی و پذیرایی, نباید از حق گذشت, سامان پلشت بهتر بود! 🙂

 46. دایی یادگار

  پلشتتو هستم
  از همه با کلاس تر و پولدار تر کدومشون بود به نظرتون ؟

 47. Mehdi amiri مدیر سایت

  دایی, مثل اینکه تو هم دنبال زن خانه دار میگردی ها! 😆
  ولی خوب وقتی که دو دوتا چارتا کنی, میبینی که روفیا از همه اوضاش باید بهتر باشه, هم سنش بیشتره و هم جایی کار میکنه, سال آخر روانشناسی هم که هست.
  اما من جای شما ها بودم دور ور روانشناس و روانکاو و روان پزشک نمیرفتم چونکه خودشون از همه روانی ترن!

 48. م میلانی

  کون همه تون سوخت پرچم مشهد بالا بالا بالاتر اوسکل های خنگ و هالو

 49. babak

  کون همه تون سوخت پرچم مشهد بالا بالا بالاتر اوسکل های خنگ و هالو

 50. alireza

  سامان خیلی آدم پستی بود و فکر میکرد خیلی باحاله نامرد ترین فرد روی زمینه خودش را برای کل مردم ایران اثبات کرد و فقط برای پول شرکت کرده بود خیلی هم دروغگو بود

 51. احمد

  سامان دیوونه میگفت هیچی دوست نداره با این هیکلش مثل گاو معلوم بود همه چی را اندازه خر میخوره ولی میگفت هیچی دوست ندارم چرا بهونه میاری بگو نمیخوام نمره بدم خودش تخمی ترین غذا ها را پخت ولی همش ایراد از بقیه میگرفت لاشی بازی خیلی در اورد

 52. Mehdi amiri مدیر سایت

  اینقدر به مهشدی ها گیر ندین, توشون خوبم پیدا میشه!
  اینهم تقدیم به مشهدی های خوب:

  وَخه …وَخه…وََخه یَره…!
  آی نَنه…آی نَنه…مو دیگه زن نُماخام…!

 53. sam

  عجب تیکه ایه این روفیا اگه کسی پیج فیس بوکشو پیدا کرد آدرسشو بزاره

 54. warujan - karaj

  من با این پسره اصلا” حال نکردم با اون زنه افه ایش همش بهانه وگیردادن بودن . این دوتا ظاهرا” برای پول تو این برنامه اومده بودن- ولی انصافا” همه زحمت کشیدن به نظر من روفیا حقش بود نه اون پسره ذیققی. من بودم 2 تا 10 می دادم .

 55. نیکو

  رسم روزگار همینه گویا. این آدمها از دوران مدرسه با همه بودن تا الان. با حفظ ظاهر و دروغ و ریا یا به طور خلاصه همون «مشهدی بازی» کارهاشون رو جلو می‌برن و به طور ظاهری خیلی هم موفق می‌شن. احتمالا الان هم زن و شوهر نشستند نظرات رو می‌خونند و به هم می‌گن از شدت حسودی مردمه که اینارو بارمون می‌کنن. مهم نیس، بذار بگن، ما که ۱۵۰۰تارو بردیم! درک و شعور اجتماعی این آدم‌ها خیلی پایینه (اگه وجود داشته باشه!) و کلا حالیشون نیست خیلی چیزهارو. فقط برام جالبه بدونم تو کانادا چطور دارند زندگی می‌کنن و مثلا تو بیزنسش چطور مشتری‌هاش رو تیغ می‌زنه با مشهدی‌بازی‌هاش…

 56. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان اینهم آخرین قسمت گروه ٦ در تورنتوی کانادا, برای کسانی که هنوز ندیدن:

 57. wow

  خاک بر سرش مرتیکه گدا حالم رو تو این 4 شب بهم زد از دیدن ریختش، مرتیکه دست پرورده اون زن مزخرفش بود که بیاد پول رو ببره تابلو بود داره فیلم بازی میکنه بی شخصیت.

 58. رویا

  حالم از سامان وزن ایکبیریش بهم میخوره
  سامان گدا بدبخت از هرچی نامرده روزمین نامردتر کثافت آشغال
  حرومت باش تفاله

 59. رضا

  مهدی جان مدیرمحترم شبکه من و تو
  مگه آدم میتونه چیزی نگه
  این زن و شوهر آشغال آبروی هرچی انسان بردن
  کثافتا خوب راهش پیدا کردن از هیچی خوششون نمیاد پس نمره نمیدن
  تف به روتون آشغالای کثافت
  مشهدی بازی ینی همین دیگه
  حرومتون باش ایشاله نتونید بخورید

 60. Mehdi amiri مدیر سایت

  منظورت رضا جان از مهدی, منم؟! من کجا و منوتو کجا قوربون اون شکل ماهت؟! 🙄

 61. javad

  ميخام حرف دلمو با تمام وجود برات فرياد بزنم روفيا جان
  عااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتمممممممممممممم روفيا عزيز
  caspian.1980@yahoo.com

 62. Mehdi amiri مدیر سایت

  جواد بازی دیگه در نیار از خودت جواد جان! 😆

  دوستان فیلم مهمونی شب آخر بفرمایید شام در استکهلم سوئد رو در لینک زیر گذاشتم, فقط ببینین که چقدر فرقه واقعا بین آدم های مختلف, سامان و فرزانه باید اینو ببینن , یک مقدار یاد بگیرن!

  http://www.parsnews.at/2014/01/28/befarmaeed-sham-groupe-7-toronto-canada/#comment-28268

 63. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان بخاطر اینکه ما خواسته و یا نخواسته یک جورایی داریم تبدیل میشیم به آدرس شماره یک برای کسایی که اینترنت رو با بفرمایید شام سرچ میکنن, برای حفظ آبرو, بعضی کامنت های قبلی خودمو که در شان یک مدیر خوب و مسؤول نبود, مجبور شدم پاک کنم!
  آقا نشد ما تو این سایت دست رو یک موضوع بزاریم و دوستان ما رو بحال خود بزارن که بتونیم با دوستان بگیم و بخندیم! 🙁 🙄

 64. آنیتا

  وای خدا چطوردلتون میاد به سامان جان اینجوری حرف میزنین اتفاقا خیلی خوشکل وبامزه ست من خیلی ازش خوشم اومدبه نظرم حقش بود ببره واقعا خیلی زحمت کشید به قول پانته آ خودش رو وقف بفرماییدشام کرده بود نوش جونش باشه ایشالا نوش جونش نوش جونش

 65. ما چهار نفر

  از چی بگم براتتتتتت؟ از فرزانه ای که نمره نداد؟؟
  زوج واقعا کورکودیل بودند. خدایا به من صبر بده
  اینام سزاته کککک ببببببببوووووووووووووققققققققق. من از روی دوستان شرمنده ام ببخشید. روفیا جون تو خودتو غذات بیستی،خانم مث تو نیستی
  🙂

 66. Mehdi amiri مدیر سایت

  روفیا جون تو خودتو غذات بیستی،خانم مث تو نیستی!!! 🙄

  ٤ نفر جان, این شعر زیبا رو چارتاییتون با هم گفتین؟!

  چون قافیه تنگ آید
  شاعر به جفنگ آید ! :mrgreen:

 67. sanam

  وجدان و شرف و آبرو اینقدر ارزون شده؟؟؟هزار دلار!!!!!!!!!!!

 68. samira

  حالا چه ما از سامان خوشمون بیاد چه نیاد باید بگیم که حق به حقدار رسید, تهیه و تدارکش از همه بهتر بود , اگر از امتیاز دادنش بگذریم از جهات دیگم از اونای دیگه بد تر نبود.

 69. mehdad

  اگه اینا بیان ارمنستان, ما بهشون نشون میدیم که آشپزی یعنی چی, چقدر دیگه میخوان تو کانادا برنامه بزارن؟
  دم طغرل گرم, من فقط به عشق طغرل میشینم پای برنامه.

 70. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان, حالتون چطوره؟ ببینین چی دارم واستون, میدونم که خیلی دلتنگ اینا بودن:

 71. sevda

  doost daram tooye in donya faghat adamaee ke dooroogh nemigan bashan
  ey kash………………

 72. آنیتا

  نه والا اقا مهدی فامیلشون نیستم.فقط میگیم خیلی زحمت کشید به نظرمن حقش بود البته جدای ازاینکه نمره کم میداد من به اون کار ندارم وفکرم میکنم نمراتش تاحدی عادلانه بود

 73. Mehdi amiri مدیر سایت

  آنیتا جون من هم باهات هم عقیدم , اون بالام نوشتم که هیچکدوم از اونای دیگه بهش نمیرسیدن,اما همه منو منفی بارون کردن! 🙁
  من که میبینی چقدر این زوج رو دوست دارم که حتی یک ویدیوی ٢ نفره هم از این عزیزان گذاشتم! 🙄

 74. آنیتا

  واقعا؟؟
  بابا اونا رو ول کن بزار هرچی میخان بگن نظر خودت مهمه

 75. Mehdi amiri مدیر سایت

  اینا آنیتا جون, بد جوری افتادن به جون ما مشهدی ها!
  شمام مشهدی هستین؟!

 76. آنیتا

  چرا خب؟
  نه من مشهدی نیستم

 77. Mehdi amiri مدیر سایت

  نه اخه دیدم طرفداری کردی از سامان, گفتم ایشون باید حتما !باید مشهدی باشه 🙂

 78. hami

  درود به همه
  سامان زنش نمونه کامل مشهدی بازی بودن من نژادپرست نیستم و همه مردم ایران رو دوست دارم ولی هر کسی از هر شهری شرکت می کنه نماینده اون شهره . روفیا سوال خوبی کرد نمی دونم از قصد پرسی و منظور داشت یا همینجوری گفت ولی عالی بود سوالش .ما یه خانواده 3 نفری هستیم و هر سه تامون ازشون متنفریم و متاسفیم که هم میهنانمون اینقدر پول پرستند . می خوام بگم برای پول دراوردن راهای راحت تری هم هست اونجا نمیدونم شبی چنده ولی فکر کنم شیی 100 دلار بدن بهتون بهتر از اینکاریه که کردین .گدا مشهدیا با پوزش از هممیهنان با شخصیت مشهدیمون

 79. آنیتا

  بابا این سامان و زنش چی بود اسمش؟اها خانم پیاز رو ول کنید دیگه تموم شد

 80. Babak

  har kasi , shakhsiyatesho neshon mede , yeki mesle saman va khanomesh ke nabayad chizi goft …va yeki mesle rofiya ke namade yek banoye ziba va ba shakhsiyate irani hast ba dorod va sepas az rofiya ke besiyar matin va ziba to in barnameh khodesho neshan dad ba digar khanomaha . ba tashkor az in afrad ke namayangare fahm va shakhsiyate yek irani hastand

 81. Sevda

  chera dar morede goroh 7 befarmaeed sham hich nazari nemidid?????????????

 82. Mehdi amiri مدیر سایت

  سودا جان حواست کجاست؟ اینقدر که ما کامنت در باره گروه ٧ داریم, حال همه دیگه داره بهم میخوره! کم مونده شرکت کننده ها, آدم بفرستن منو ترور کنن!
  من نمیدونم راستش واسه کی دارم صبح تا شب اینجا عرق میریزم که هیچکی نمیدونه که روزی ١٠-٢٠ تا نوشته اضافه میشه به این سایت!
  مثل اینکه من عرق میریزم, دوستان عرق میخورن! 🙄
  اینجا رو کلیک کن سودا جان و ببین چه خبره:

  http://www.parsnews.at/2014/01/28/befarmaeed-sham-groupe-7-toronto-canada/

 83. arash

  با سلام به همگی،من خودم تو کار ماشینم در تورونتو،و اگر این آقا سامان رو ببینم فقط یه چیز بهش میگم که بابا ترکوندی با این کارت مرتیکه ….

 84. Mehdi amiri مدیر سایت

  آرش جان, سامان پسر بدی نبود بابا بدبخت, ماها همه جوگیر شده بودیم, فکر کنم بیشتر هم بخاطر همسرش! وگرنه سامان خودش تو اون گروه, وقتی که آدم کلاشو قاضی کنه میبینه که از همه بهتر بود, هم تم ها رو خوب رعایت میکرد, هم میگفت و میخندید هم خدایی غذاش از دیگر شرکت کننده ها بهتر بود!
  دیدیش از قول منم یک ماچش بکن! 😆

 85. bahar narenj

  در جواب دایی یاد (گاری) حاجی از بابلیها چی خوردی که دردت گرفته؟ فعلا دوره لبتو پاک کن چون زرد شده.سیکتیر بااااااااااااااا

 86. دنیا

  همه به اندازه خودشون زحمت کشیده بودند . البته بنظرم کسی نباید بخاطر حساسیت غذایی و دوست نداشتن نمره کم کنه باید براساس کیفیت غذا باشه حتی تم و سرگرمی ها و خوش مشرب بودن هم نباید تاثیری بر نمره دهی داشته باشه چون در اصل این یک مسابقه اشپزیستت نه مهارتهای ارتباطی و …. و هرکسی اختیار داره که بعد از اتمام مسابقه ارتباطشونو ادامه بدن یا نه
  هرچقدر هم رفتارها عالی و رضایتبخش باشه و تم و سرگرمیها خوب باشند یا نباشند ، بهانه ای برای روپوشی نیست که بخوایم نمره کم یا زیاد بدیم .
  اما متاسفانه اکثرا راهشو یاد گرفتند چجوری برنده بشند.

 87. عباس

  سلام دوستان از همه شما متشكرم كاش همون موقع كه قيافه نحس اين سامان ايكبيري رو ميديم وارد اين پيج ميشدم با حرفاي كه شما نثارش كردين اروم ميشدم.اون حجاب زنشم كه ماشاا… همه عاقلين عوام فريبي بود زنيكه معلوم الحال.

دیدگاهتان را بنویسید