اگر بار گران بودیم و رفتیم

  اگر نا مهربان بودیم رفتیم!
دوستان اگه بد و خوبی دیدین باید به بزرگواری خودتون ببخشین! چند سالی افتخار خدمت داشتم و از محضر شما استفاده میکردم ولی باید برم!
متاسفانه
[metaslider id=17847]
all good things must come to an end!
و
!a man’s got to do, what a man’s got to do
ما که دیگه رفتنی شدیم عزیزان! پارس نیوز بی پارس نیوز! نیازمندیها و نرخ ارز و کمک کردن و مشاوره و دوستان و عزیزان و هموطنان و این حرفا همه رو بیخیال،  منو طلبیدن بد جوری هم طلبیدن!
باور کنین اصلا روحمم خبر دار نبود تا همین امروز صبح که دیدم یکی از دوستان برام ایمیلی فرستاده که، چه نشستی که  آب در کالیفرنیا و تو تشنه لبان در وین  میگردی!
ویدیویی هم فرستاده بود که وقتی دیدمش، فقط مونده که زیبا جان، رودر وایسی رو کنار بزاره و  علنا،  اسم و آدرس منو بگه وگرنه انگار که داره مستقیما از من خواستگاری میکنه!
شما خودتون حالا  ویدیو رو ببینن در جا دوزاریتون میوفته  که طرف صحبتش کیه!
بعد از دیدن ویدیو ، زنگ زدم به دوستم، گفتم من به این سادگی ها، بله رو نمیگم!  من که مثل شما آقایون  نیستم که فقط به ظاهر خانوما توجه کنم، من باید تحقیقات کنم، ببینم وضع حساب بانکیش چه جوریه، یکوقت از حول حلیم تو دیگ نیوفتم!
گفت نه تو بمیری، وضش توپ توپه، از اون نظرا، خیالت راحت باشه.
گفتم پس حالا که اینجوری شد، با اجازه بزرگترا، بعله!
اون دو تا جمله انگلیسی رو هم نوشتم که شما نگران نباشین که این طفل  معصوم، ، الان بره یونایتد استیت آف آمریکا ، چه جوری میخواد اونجا با آلمانی و فارسی احتیاجاتش رو بر طرف کنه، نه بابا،  من اینکارم، ٦-٧ سال تحت تعلیم انگلیسیها  بودم،  از اون بابت خیالتون راحت باشه!
به هر حال دوستان این شما و این هم ویدیوی التماس زاری پارتنر آینده، انشالله که شماهام بختتون بزودی باز شه!


من به دنبال یک مردم
پنجاه و پنج سال به بالا
کیه که بشمره اما
سنش از شصت نره بالا
نه بلند نه خیلی کوتاه
خوش قد و قواره باشه
جرج کلونی نه
ولیکن کمی خوش قیافه باشه…

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=m-Rp-_u46Gw’]
 

دوستان چونکه کیفیت این ویدیو کلیپ زیاد خوب نیست این رو میزارم که بتونین با کیفیت بهتری به این شعر  بسیار شنیدنی گوش کنین.
با تشکر از خانوم زیبا شیرازی هنرمند خوب ایرانی و عذرخواهی بخاطر اینکه من بخودم اجازه دادم که با شعر قشنگ ایشون این مطلب طنز مانند  رو بنویسم!

 

این پست دارای 6 نظر است

 1. Maryam

  mobarak basheh aghai amiri, enshalla khoshbakht shin! 🙂

 2. Mehdi Parsnews Amiri

  ممنونم از لطف شما مریم جان, فکر کنم بلاخره, من که نمیدونم اما خانومه, اونی که سالها دنبالش بوده, پیدا کرده, انشالله مبارک ایشون باشه! 🙂

 3. ممنونم از لطف شما مریم جان, فکر کنم بلاخره, من که نمیدونم اما خانومه, اونی که سالها دنبالش بوده, پیدا کرده, انشالله مبارک ایشون باشه! 🙂

 4. Hengame

  حالا همه این محسنات در شما هست؟

 5. Mehdi Parsnews Amiri

  exactly هنگامه خانوم, اصلا فکر کنم این شعر رو از روی مشخصات من نوشتن! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید