کتاب جدید خانوم نپتون روزگار با نام  سگ افغان، گربه ایرانی، که  مجموعه ١٠ داستان کوتاه میباشد، در مراسمی  در روز جمعه ٥ آپریل در Afro – Asiatisches Institut به علاقمندان معرفی میشود، این مجموعه، دومین کتاب خانوم روزگار بعد از مجموعه بازگشت میباشد.
مراسم،ساعت ٧ بعد از ظهر با خوش آمد گویی خانوم دکتر ژاله گوهری آغاز شده و با گفتار کوتاهی در باره ادبیات در غربت و معرفی نویسنده ، توسط اقای امیر حسن امیری، منتقد ادبی، ادامه یافته و بعد از اجرای قطعات  موسیقی توسط اقای هادی پور ابراهیم، خانوم روزگار، توضیحاتی در باره داستان های کتاب داده و قسمت هایی از آن را خواهند خواند.
پذیرایی از مهمانان آخرین قسمت این مراسم بوده که در حین آن، علاقمندان میتوانند با خانوم نپتون روزگار به گفتگو بپردازند!

Freitag 5.April 2013
Beginn: 19:00 Uhr
Afro-Asiatisches Institut
Türkenstrasse 3
1090 Wien

این پست دارای 8 نظر است

 1. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان، فکر نکنم که لازم به توضیح باشد که جناب اقای امیر حسن امیری، منتقد ادبی، برادر بزرگوار چه کسی هستند! 😆

 2. AliAkbar Ayanifard

  Jenabe Amiri Aziz,Jesaratan in BarnameDare Ya na Vorudi?

 3. Mehdi amiri مدیر سایت

  جناب عیانی فرد، فکر نکنم بلیتی باشه، من که هیچ جا صحبتی از ورودیه ندیدم، بازم سوال میکنم اما معرفی کتاب که فکر نکنم بلیت داشته باشه، من برادرم رو نتونستم گیر بیارم، حتما میپرسم ازش و خدمتتون عرضه خواهم کرد.

 4. Mehdi amiri مدیر سایت

  دوستان، به من اطلاع دادن که ورود برای همه علاقمندان آزاد و رایگان میباشد!

 5. نسیم

  سلام ببخشیدمی شه بگیدواسه تبلیغات چقدرشمامعمولادریافت می کنید؟؟

 6. Mehdi amiri مدیر سایت

  نسیم جان، نرخ تبلیغات ما مختلفه، بستگی به نوع تبلیغ و محل درج تبلیغ و شخص و یا کمپانی تبلیغ دهنده داره، شما برامون ایمیل کنید که تبلیغتون چیه تا ما هم به شما نرخشو اعلام کنیم.

 7. نسیم

  سلام.مثل همین کتابی که تبلیغ اش راکردید؟ایمیل من که همیشه هست.وازشما هم میل دریافت می کنم.برای کتاب شعرمی خواستم.ممنون

 8. Mehdi amiri مدیر سایت

  این تبلیغ نبود نسیم جان، ما هیچ پولی هم بخاطر گذاشتن این مطلب دریافت نکردیم، نه تنها برای این مطلب بلکه برای اون همه آدرس دکترا و رستوران ها و آرایشگاه ها و هزار مطلب دیگم ما از کسی مبلغی مطالبه نکردیم!
  تا وقتی که مطلبی جنبه اطلاع رسانی داشته باشه ، و مورد تایید ما باشه، بطور کاملا رایگان در سایت منتشر میکنیم اما وقتی شرکتی و یا شخصی بخواد جنسی رو بفروش برسونه و یا تبلیغی برای جشنی و گردهمایی بکنه و یا سرویسی ارائه بده و کارمزدی بابتش مطالبه کنه، اونوقته که باید مبلغی به عنوان مخارج تبلیغ به ما بپردازه!

دیدگاهتان را بنویسید