Web Analytics Made Easy - Statcounter

فلوه مارکت پاییزی در Neubaugaasse

دوستان بازار خیابانی NEUBAUGASSE در منطقه ۷ وین در روز های جمعه ۲۸  و شنبه ۲۹  سپتامبر برگزار خواهد شد! این بازار همه ساله در دوفصل  بهار و پاییز، بیش از ۱۰۰،۰۰۰ علاقمند را به این خیابان میکشاند!
در این ۲ روز، طبق  روال همیشگی  ،  این خیابان معروف خرید در وین،  تبدیل به بازاری برای فروشندگان انواع و اقسام اجناس میشود، پوشاک، وسائل تزیینی،کفش، مشروبات خانگی،وسائل آشپزخانه، اجناس عتیقه ………و بسیاری محصولات دیگر،  با تخفیف به متقاضیان عرضه میشود!
سر تا سر  این خیابان  به عابرین پیاده و فروشندگان اختصاص داده شده و از ساعت ۶ صبح تا ۸ بعد از ظهر، به وسائل نقلیه اجازه تردد در این خیابان داده نمیشود!
علاقمندان به خوردنی ها و نوشیدنی های مختلف و جویندگان اجناس ارزان و مناسب از مشتریان پر و پا قرص این فلوه مارکت ، که اولین و بزرگترین و معروفترین این نوع بازار ها میباشد، هستن!
هوای وین در روز های جمعه و شنبه این هفته، معتدل  بوده و با وجود ابری بودن،  به احتمال زیاد بارانی نیست!  دمای هوا در روز جمعه ۲۰ درجه و شنبه حدود ۲۲ درجه سانتیگراد  خواهد بود!
فروشگاه  ما نیز در این خیابان  قرار دارد و در این ۲ روز نیز مانند روز های دیگر، در خدمت شما عزیزان خواهد بود!
با مراجعه به فروشگاه موبایل فروشی MTS  در خیابان NEUBAUGASSE شماره ۶۲ ، هموطنان عزیز میتوانند کارت های VECTONE ؛EETY ؛ YOOOPI را مجانا از ما دریافت نمایند !
در ضمن، تمام هموطنانی که علاقمند باشند میتوانند تا روز شنبه به ما مراجعه نموده و با بستن قردادی با  تعرفه جدید شرکت ORANGE با پرداخت فقط هفت و نیم یورو در ماه ، ماهانه  ۱۰۰۰ دقیقه مجانا تلفن زده و ۱۰۰۰ SMS رایگان فردستاده و از اینترنت بدون محدودیت،  استفاده نمایند !
هموطنانی   که تا روز شنبه به ما مراجعه کرده و با شرکت ORANGE قرار داد ببندند، از پرداخت ۴۹ یورو هزینه فعال کردن سیمکارت معاف خواهند بود!
چناچه شما در حال حاضر  مشتری شرکت ORANGE هستید و  احتیاجی به  قرداد جدید ندارید، میتوانید   با آوردن دوستان خود برای بستن قرداد با این شرکت مبلغ ۳۰ یورو به عنوان پاداش دریافت نمایید !
فلوه مارکت خیابان NEUBAUGASSE, محبوب ترین و  پر بازدیدترین بازار خیابانی اتریش بوده و حتی کسانی هم که اهل خرید نیستند، فقط برای تماشا و قدم زدن ، در این ۲ روز سری به خیابان ما میزنند!
دوستان ، در این ۲ روز، با خرید هر کارت Eety   به صورت مجانی!!! نیم ساعت مکالمه رایگان با ایران به شما تقدیم  خواهد شد!!
و کارت های BOB با ۱۰۰ دقیقه  مکالمه  رایگان که در تمام فروشگاه ها به قیمت ۱۴،۹۰ به فروش میرسد را در این ۲ روز میتوانید  از فروشگاه MTS در منطقه ۷ وین در خیابان NEUBAUGASSE شماره ۶۲ , د به قیمت فقط ۴،۹۰ یورو ابتیاع فرمایید!!

 

You may also like...

3 Responses

 1. سایه says:

  ما که حتما میایم……… راستی BOB برا ایرانه یا داخل اتریش؟؟

 2. ندا م says:

  ادمین جان این تعرفه ها و مزایایی که برای ORANGE نوشتید باعث شد من کاملا عقده ای بشم و از عقده و غصه دق کنم و بمیرم 🙁
  در ایران کارت شارژ 2000 تومنی رو به قیمت 2400 میخریم و وقتی خیرِ سرمون خط تلفن رو شارژ می کنیم 200 الی 300 تومن اون بابت آبونمان و عوارض و مالیات و هدیه بیت عظما و کمک به مستضعفین و دفاع از آرمانها و … کم شده 😀

 3. سایه خانوم BOB فقط مال داخله اتریشه، Eety مال ایرانه!
  ندا جون، خیلی با مزه نوشتی! 😆

Leave a Reply

Your email address will not be published.