کنسرتی برای آذربایجان شرقی

 در روز شنبه،  ۸ سپتامبر  ۲۰۱۲ با همت گروهی از دوستان کنسرتی در منطقه ۷ وین، در گالری پیانو در خیابان KAISERSTRASSE شماره ۱۰،   برگزار خواهد شد که تمام عواید حاصله از این برنامه به هموطنان زلزله زده آذربایجانی اختصاص داده شده است.
شما نیز میتوانید با حضور خود در این گردهمایی، کمکی به هموطنان دردمند بنمایید!
آغاز برنامه ساعت ۷ بعد از ظهر، ورود به سالن از ساعت۶:۳۰ دقیقه بعد از ظهر.

 

 

یاری رساندن  به هموطنان زلزله زده  آذربایجانی، وظیفه ملی هر ایرانیست!

You may also like...

6 Responses

 1. ندا م says:

  کنسرت چی هست حالا؟ اصلا شفاف سازی نکردید ادمین جان . نکنه عباس قادری یا هنگامه جون باشه . اگه ColdPlay باشه که من زندگیمو بفروشم بلیط تهیه کنم بیام وین؟ :-))

 2. ندا جون، حقیقتش من هم اطلاع دقیقی ندارم، فکر کنم از هنرمندان جوون باشن، من که نمیشناسمشون اما به هر حال کنسرتیست که با نیت کمک به هموطنان برگزار میشه و باید از این نوع گردهمایی ها حمایت کرد.

 3. ندا م says:

  ادمین جان من در مورد نیت برگزاری کنسرت نظری ندادم . به نظرم واقعا کارشون عالیه . اونم این زمونه که کسی بخاطر خلق الله قدم از قدم بر نمیداره . به هر حال ر کسی که میخواد برنامه اجرا کنه امیدوارم موفق باشه و همینطور افرادی که برای تهیه بلیط پول می پردازند . 🙂

 4. ندا جون من کاملا منظورتو فهمیدم! ولی نه تنها من نمیدونم بلکه هیچ جایی هم نخوندم که کی برنامه اجرا میکنه!

 5. گرگ های سرخ says:

  کی درد مردم زلزله زده درک میکنه و الان سرما در آذربایجان کم کم داره میاد اما هنوز کاری نشده و موندن چادر!!
  امیدوارم این کنسرت باعث بشه فراموش نشوند…..

 6. irandokht ahmadi says:

  من که شرکت کردم و خیلی‌ هم راضی‌ بودم. استقبال هم خوب بود . سالن برنامه هم پر از ایرانی‌. حدود ۲۰ نوازنده در این کنسرت من فکر می‌کنم حضور داشتند. کار همگیشون ۲۰ بود مخصوصا گروه آخری که اومدن رو صحنه. چند قطعه آذری هم اجرا شد. واقعاً زحمت کشیده شده بود برا این برنامه. آخر سر هم هرچه پول جم شده بود دادن به انجمنی که برا زلزله زدگان درست شده.
  فقط من یه گله دارم از برگزار کنند برنامه که چرا این هنرمندان خوب رو معرفی‌ نکردن. چه عیبی داشت که این همه ایرانی‌ با نام انها اشنا بشن؟ ولی‌ مهم این کار انساندوستانه بود که انجام شد و من فکر می‌کنم همه هم از برنامه اون شب راضی‌ بودن.

Leave a Reply

Your email address will not be published.