!تقدیم به لاریسای عزیز

دوستان امروز عجیب حالم گرفتست، لاریسا، دختر کوچیکم، باهام قهره!
صبح یک کلمم باهام حرف نزد! هرکاری  کردم که یه چیز بگه، یک لبخند بزنه نشد که نشد!
دیشب واسش یک کادو  برده بودم، خوابیده بود، صبح بردم بهش بدم نگاهشم نکرد، چه برسه به اینکه خوشحال شه!
صبحانشو حاضر کردم نخورد!
میخواستم ببرمش مهد، رفت پیش مامامنش، گفت من با بابی نمیرم! هر چی مامانش سعی کرد راضیش کنه، گفت نه، من دیگه با بابی دوست نیستم!

میدونین سر چی باهام قهر کرده؟
بخاطر  آیفون لعنتی! این بچه معتاد شده به این دستگاه، تا ولش کنی، ورمیداره میره تو یو تیوب و کارتون تماشا  میکنه!

تازگیا چشاش ناراحته،  چشاشو  هر چند ثانیه  یکبار، هم میزنه! مام خیلی ناراحتیم، بهش گفتیم دیگه اجازه نداره که به آیفون دست بزنه!
دیشب ساعت حدود چهار   و نیم صبح بود که دیدم خیلی یواش اومد پیش تخت من! بخیالش که خوابم، یواشکی  آیفون رو از رو میز ورداشت که بره، محکم زدم رو دستش!
هم ترسید و هم دردش گرفت! نصف شبی شروع کرد به گریه کردن! رفت تو تخت خودش و با هیچکی هم حرف نمیزد، اینقدر گریه کرد تا دوباره خوابش برد!
صبح رفتم پیشش بیدارش کنم ، هر کارش کردم دیگه باهام حرف نزد!
چند وقتیه که هر  روز میگه  ساعت میخواد، نمیخواستیم واسش بگیریم چونکه هنوز به دردش نمیخوره,زوده براش !
بهش گفتم لاریسا امروز وقت دارم، بیا بریم میخوام واست ساعت بگیرم، اصلا جوابمم نداد!
خلاصه دوستان، خیلی ناراحتم، با اجازه همتون میخوام  این آهنگ  رو به دختر گلم هدیه کنم و امیدوار باشم که امشب که میرم خونه، بابی رو بخشیده باشه!

https://youtu.be/Vqhn_SG-ygI
 

این پست دارای 10 نظر است

 1. تشکر میکنم نوشین جان، اره بابا ما از این گرد گیری ها زیاد داریم با این دو تا دختر!
  کوچیکه خیلی زود بهش برمیخوره ، چونکه معمولا سر و صداشم زیاده وقتی که قهر میکنه، خیلی خونه سوت و کور میشه!

 2. ندا م

  به نظر من بچه ها زود یادشون نمیره! حافظه خیلی قوی دارند ولی بدلیل اینکه بچه هستند و دلشون هنوز خالی از کینه هست ، ازش میگذرن ولی اگه فکر کردید که فراموش میکنند سخت در اشتباهین. 🙂
  در مورد رفتار با بچه، باید خیلی محتطاط بود. من دوتا برادرزاده دارم هردوشونم دختر. دومیش خیلی شیرین زبون و توی دل برو . هرکی ببینتش دو کلوم از این بچه حرف بشنوه نه یکدل بلکه صددل عاشقش میشه. بزرگه هم توداره . اینو فهمیدم که اونها حواسشون به همه چیز هست. اگر بهشون قولی میدیم باید حتما بهش عمل کنیم چون اونها قول و قرارها یادشون می مونه.
  اگر بهشون گفتیم این کار درست نیست باید حتما براشون دلیل منطقی بیاریم و حواسمون باشه خودمون اون کارو انجام ندیم که بدجوری مچمون رو می گیرن و هم دیگه پیش اونها اعتباری نداریم.
  و اگر تنبیهشون کردیم خیلی زود شل نشیم و بریم از دلشون در بیاریم چون گیج میشن و میگن اگه کارشون درست بوده چرا تنبیه شدن . اگه غلط بوده چرا بزرگترا اومدن منت کشی.
  باید از ره درستش بهشون بفهمونیم چی درسته و چی غلط.
  در ضمن باید از بزرگتر حساب ببرن و بدونند که اگه بزرگترا مثل رفیق باهاشون رفتار می کنند در ع.ض جذبه خودشون هم دارند و دلیل نمیشه پرروبازی در بیارن.
  در ضمن عکس دخترتون خیلی خوشگله و اسمش که دیگه واقعا قشنگه و این لبخندی که زده معلومه آدم دلش براش ضعف میره 🙂
  زنده باشه ایشاله

 3. تشکر میکنم از کامنت بسیار خوبت ندا جون، حرفات کاملا درست و منطقیه اما میدونی که رفتار پدر و مادر ها همیشه نمیتونه درست و منطقی باشه، بچه هام خوب میدونن چه جوری سوه استفاده کنن!
  این دختر کوچیکه من هم خیلی شیطونه.و همنوجوری هم که گفتی تو دل برو، همش هم یاد گرفته بگه، بابی تو قول دادی، بابی تو به من قول دادی.. بعضی وقتام الکی میگه!

 4. ندا م

  بچه ها خوب قلق و نقطه ضعف بزرگترا دستشون میاد . میگم که باید حسابی هواس جمع باشید . اما خب ، باید نازشون رو بکشید ادمین جان 🙂

  1. پس بگو, بخاطر همین شباهاته که من اینقدر به شما تعلق خاطر پیدا کردم 🙂
   البته اینجا ملیحه جون آهنگی هم بود از اقای صادقی بنام خدا رو دوست دارم که من به دخترم تقدیم کرده بودم که غیبش زده بود و حالا دوباره گذاشتمش!

دیدگاهتان را بنویسید