لیست معروفترین قنادی‌های تهران با آدرس و شماره تلفن

معروفترین قنادی های مشهد 

شیرینی فروشی های معروف تهران:

دانمارکی :
آدرس: خیابان ویلا بالاتر از طالقانی تلفن: 88909383

قیمت: دانماركي، شايدارزان ترينشيريني فروشي دربين قناديهاي خوب تهران است. گرانترين شيريني كه دردانماركي خيابان ويلافروخته ميشود،شيريني پيراشكي گوشت كيلويي 9هزار تومان است.

توضیح: قنادی های دیگر ازاولين سال بعد ازانقلاب در كنارشيريني زبان وپاپيوني، دانماركي راهم به محصولات خوداضافه كردند. هديه تهراني، يكي ازمشتريان ويژه اين قنادي است.

محصول ویژه: ”دانماركي شكري” محصول ويژه اين قنادي است. كافي است عصرها ساعت4 سري به اين شيريني فروشي بزنيدتا صفي كه براي خريد شيريني شكري و داغ تازه از تنور در آمده را ببينيد.

بی بی

 

بی بی :آدرس:یوسف آباد ، میدان کلانتری ، خیابان مهرام ، نبش سی ام تلفن: 88007770 – 88007793

قیمت: قيمتها از 4هزارتومان آغاز می شود.اما گرانترين شيريني قنادي بيبي باقلواي ويژه است كه كيلويي9هزار تومان به فروش ميرسد.

توضیح: در مورد بي بي نكته جالبي كه دهان به دهان ميچرخد، حفظ كيفيت انواع شيرينيهاي تر وكيكهاست. در حاليكه بي بي در ابتدافقط شيرينيهاي خشك مشهوري داشت.

محصول ویژه: مشهورترين چيزي كه در شيريني بي بي پيدامي كنيد، كيك شكلاتي اين شيريني فروشي است كه در تمام تهران معروف است.

لادن :
آدرس: خیابان ولی عصر ، نرسیده به میدان تجریش ، پلاک 1839 تلفن: 22714017 22711067 –

قیمت:لادن جزو گرانترين قناديهاي تهران است. به خاطرسطح توانايي مالي كساني است كه مشتريان هميشگي لادن هستند. كساني كه هزينه دربرابر كيفيت، چندان اهميتي برايشان ندارد.

توضیح: یکی ازکسانی که وسواس سلامتی دارد گفته بود: باز هم برويد دم شيريني لادن صف بكشيد…در واقع همه لادن رابه عنوان سمبل قناديهاي تهران ميشناسند.

محصول ویژه: شيرينيهاي خشك آن مشهورتر از همه محصولات متنوع لادن است. در ميان شيرينيهاي خشك اش هم«كره اي»ها بهترين است.

آق بانو:
آدرس: خیابان انقلاب ، نرسیده به چهارراه کالج ، خیابان خارک تلفن: 66722387 – 66721746

قیمت: در ميان محدوده قيمتي، آق بانو جزو ارزانها محسوب مي شود.گرانترين شيريني اين قنادي بيشتر از هر كيلویی 7 هزار تومان نيست.

توضیح: نزديكي آق بانو به تالار وحدت باعث شده تااهالي تئاتر و موسيقي كه سروكارشان هر روز به بزرگترين سالن نمايش ايران مي افتد،حتما به اینجا سربزنند.

محصول ویژه: بهترين محصول آق بانو شيرينيهاي ناپلئوني و دانماركي آن است.

صاحبقرانیه :
آدرس: انتهای پاسدارن ، سه راه اقدسیه ، جنب بانک تجارت تلفن: 22282573

قیمت: صاحبقرانيه، به هيچوجه مناسب كسانيكه ابتدا قيمت مي پرسند و بعد خريدمي كنند، نيست. اين شيريني فروشي جزو گرانترينها در تهران است.

توضیح: هر قدر از كيفيت خوب كيكهاي صاحبقرانيه بگوييم، كم گفتيم. اما تارت و ميوه خشكهاي خوبي ندارد. اما يك پيشنهادعيدانه؛ آجيل صاحبقرانيه حرف ندارد.

محصول ویژه: كيك شكلاتي مكعبي شكل، كه مشهورترين شيريني اين قنادي است، تا پيش از ساعت 4عصر تمام ميشود. اما كيكهاي ديگر آنهم مشتريان پروپا قرصي دارد.

ناتالی:
آدرس: سهروردی شمالی ، بالاتر از آپادانا ، نبش خیابان توپچی تلفن: 88768522 – 88765645

قیمت: ناتالي را بايد جزو شيريني فروشيهايي به حساب آورد كه قيمت متوسط دارد. البته شيريني گران ندارد، اما در كل قيمتها متوسط است و خريد از آن براي همه امكانپذير.

توضیح: درباره اش حرفهاي خوبي ميزنند. مثلا اينكه كاركنانش به شدت مودب هستند و فضايي كه براي مشتريانش فراهم مي آورند، بسياردلپذير است.

محصول ویژه: يكي از امتيازهاي ناتالي، تنوع شيرينيهايش است.در ناتالی همیشه باشیرینیهای جدیدی روبه رو می شوید وبرای هر سلیقه ای شیرینی خشک و ترموجود است.

هانس:
آنهایی که به خیابان آبان جنوبی رفت‌وآمد می‌کنند، می‌دانند که بعد از ساعت 5 بعدازظهر فرصت خرید شیرینی‌های هانس را ندارند. هانس یک شیرینی‌فروشی اصیل و منحصر به فرد است که یکی از مهم‌ترین میعادگاه‌های عاشقان شیرینی محسوب می‌شود.

نقل شده از: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

دوستان این هم معرفی بهترین قنادی های تهران از سایت دیگری:

بهترین قنادی های تهران کجاست؟

در تهران پیش از اینکه قنادی‌های معروف باب شوند این کافه قنادی‌ها بودند که جای خود را در دل شهروندان باز کردند. کافه‌های اولیه در تهران رفته رفته کمی برای شیرینی‌ها هم جا باز کردند و نام خود را به کافه قنادی تغییر دادند. مشتریان کافه‌ها ممکن بود ساعت‌ها بمانند و فقط یک چای خورده باشند. در نتیجه کافه‌ها، برای ورشکست نشدن، بخش شیرینی فروشی هم به مغازه خود اضافه کردند و از طرفی، بیشتر قنادی‌ها هم یک قسمت را به کافه اختصاص دادند. اما این روزها بهترین شیرینی را از کجای تهران می‌شود خرید و بهترین قنادی‌ها و شیرینی فروشی های پایتخت کدام‌هاست؟ آنجا که بوی خوب شیرینی را از چند فرسخی می‌توان فهمید.کافه قنادی اوریانتآدم‌ها برای خوردن شیرینی باکیفیت و خوشمزه ممکن است از این سر شهر بکوبند و به آن سر شهر بروند. شناخت قنادی‌های خوب در یک شهر نشان می‌دهد شما آن شهر را چقدر می‌شناسید. راز موفقیت قنادی‌های معروف نه تبلیغات وسیع آنها که کیفیت آنها و تبلیغ دهان به دهانی است که مشتریان طی سال‌های مختلف انجام داده‌اند. مردم معمولا به قنادی‌هایی که قدمت بیشتری دارند اعتماد بیشتری می‌کنند. اوریانت هم چنین قنادی‌ای است. کافه قنادی اوریانت که عمری دراز دارد در سال ۱۳۲۱ توسط یک خانواده ارمنی افتتاح شده. اوریانت در سال‌های اول فقط نان می‌پخت و بعدها با پخت بیسکوئیت به شهرت رسید. اوریانت که هم قنادی است و هم کافه، فضای قدیمی‌اش را حفظ کرده و انگار در دهه ۳۰ باقی مانده است. شیرینی پروک(پای زردآلو) و کیک کولیچ( کیک مخصوص عید پاک ارامنه)، گاتا و نان خامه‌ای و بیسکوئیت کافه قنادی اوریانت در خوشمزگی بسیار مشهور است و نباید از خیرش گذشت.آدرس: خیابان مفتح، نرسیده به دروازه دولت

قنادی مینیونقدمت کافه قنادی مینیون که به سلطان شکلات معروف است حدود ۷۵ سال است. پس از انقلاب کمونیستی شوروی سابق فردی از اهالی خارکف (اوکراین ) به نام تربوغوسیان خانواده‌اش را به ایران می۲فرستد و خودش نیز پس از مدتی به ایران مهاجرت می‌کند و باهم یک نانوایی باز می‌کنند و مشغول به کار می‌شوند. بعد از جنگ، نانوایی تبدیل به شیرینی پزی می‌شود و کم کم پای شکلات هم به میان می‌آید. خانواده تربوغوسیان که حالا تنها بازمانده‌اش روبن، یکی از پسرهای خانواده است، دستگاه‌های شکلات سازی را خودشان از اروپا وارد می‌کنند و اسم مغازه را می‌گذارند مینیون که در زبان فرانسوی یعنی ظریف و زیبا و دوست داشتنی. کافه قنادی مینیون به شکلات‌های دست سازش معروف است. پیشخوان مغازه را ترافل‌های شکلاتی، شکلات های ویفری، فندقی پر کرده‌اند و از رولت و قهوه فرانسه‌اش هم بسیار تعریف می‌کنند.آدرس: خیابان سعدی، نبش خیابان هدایت، برادران شهید قائدیشیرینی بی‌بیشیرینی فروشی بی بی در یوسف آباد در ابتدا فقط شیرینی خشک‌های معروفی داشت، اما این روزها به یکی از معروف ترین قنادی‌ های تهران تبدیل شده و به خصوص کیک تولدهایش طرفدار زیاد دارد و کیک شکلاتی‌اش در همه تهران معروف است. در بی بی قیمت‌ها از ۴ هزار تومان آغاز می‌شود، اما گرانترین شیرینی قنادی بی بی باقلوای ویژه است که کیلویی ۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. قنادی پوپک در یوسفآباد قنادی خوب دیگری است که در کیفیتش با بی بی رقابت می‌کند. پوپک بالاتر از سینما گلریز است و غیر از شیرینی و کیک‌های خوبش در زمینه نان های مخصوص صبحانه هم فعالیت دارد.آدرس بی بی: یوسف آباد، میدان کلانتری، خیابان مهرام، نبش سی ام

قنادی دانمارکیباز شدن اولین شیرینی فروشی دانمارکی در خیابان ویلا، اتفاق مهمی برای شیرینی خورهای حرفه‌ای بود. این قنادی هنوز هم با کیفیت خوبی شیرینی دانمارکی را عرضه می‌کند و اگر صبح حدود ساعت ده آنجا باشید، می‌توانید آن را داغ داغ بخرید. دانمارکی، شاید ارزانترین شیرینی‌فروشی در بین قنادی‌های خوب تهران است و با هر سطح درآمدی که باشید از دانمارکی شیرینی نخورده بیرون نمی‌آیید. دانمارکی شکری محصول ویژه این قنادی است. کافی است عصرها ساعت ۴ سری به این شیرینیفروشی بزنید تا صفی که برای خرید شیرینی شکری و داغ تازه از تنور درآمده را ببینید. از دیگر قنادی‌هایی که شیرینی دانمارکی‌اش معروف است قنادی گاندی در ابتدای خیابان گاندی داخل پاساژ است که در سال ۱۳۵۸ تاسیس شده و مشتری‌های ثابتی دارد و  بنابراین اگر دیر به قنادی برسید ممکن است با ویترین خالی از شیرینی مواجه شوید.آدرس شیرینی دانمارکی: خیابان ویلا(استاد نجات اللهی)، بالاتر از هتل هویزهقنادی هانسهانس یکی دیگر از قنادی‌هایی است که حتما اسمش به گوشتان خورده است؛ اما از دیده‌ها پنهان است. ممکن است بدون آدرس دقیق برای پیدا کردن هانس راهی خیابان آبان واقع در کریمخان شوید و هانس را پیدا نکنید، چون هانس واقع در کوچه‌ای است و برای رسیدن آن باید از حیاطی بگذرید. این قنادی سال ۱۳۴۲ راه افتاده و بیشتر از ۵۰ سال سابقه دارد و ساعت کارش محدود است. یعنی اگر بعد از ساعت شش برسید با در بسته مواجه خواهید شد. این قنادی شیرینی‌های کره‌ای خوشمزهای دارد و علاوه بر آن شیرینی های کوچکی که با چای خیلی خوشمزه است. شیرینی بادام و عسل و تارت های هانس هم لذیذ است،  اما معروفترین کیک این قنادی کیک توت فرنگی‌اش است که طرفداران بسیاری دارد. هرچه از ساعت کار این قنادی در طول روز می‌گذرد از تنوع شیرینی‌های آن کاسته می‌شود، چون هر روز به صورت محدود شیرینی می‌پزند.  اگر ساعت پنج به هانس برسید فقط شانس خریدن شیرینی کره‌ ای و شاید دوسه نوع شیرینی دیگر برایتان بماند.

آدرس: خیابان کریم خان زند، خیابان آبان جنوبی، کوچه لطفی، پلاک ۳قنادی ناتالیقنادی ناتالی از سال ۱۳۴۰ در تهران مشغول است و همیشه با محصولات خوب و ظاهر به روز محبوبیت خودش را حفظ کرده. طبقه دوم این قنادی کافی شاپ دارد و برای خوردن شیرینی با قهوه جان می‌دهد. از شیرینی‌های خوب ناتالی پای شاتوت است که حتی وسط زمستان هم با شاتوت‌های تر و تازه پخته می‌شود. ناتالی انواع مافین و پای و دونات و کیک شکلاتی خوش طعمی هم  دارد. در ناتالی همیشه با شیرینی‌های جدیدی روبه رو می‌شوید و برای هر سلیقه‌ای شیرینی خشک و تر وجود دارد.آدرس: سهروردی شمالی، بالاتر از خیابان خرمشهر (آپادانا)، نبش خیابان توپچیقنادی شهرزادقنادی شهرزاد یکی از بهترین قنادی های تهران است که همه جوره توقع آدم را از یک قنادی خوب برآورده می‌کند. چراکه هم شیرینی ترهایش خوشمزه است و هم شیرینی خشک باکیفیتی دست مشتری می‌دهد. می‌توان یک روز عصر به شهرزاد رفت و از آنجا برای خانه شیرینی خرید و با اهل خانواده نوش جان کرد. چیزکیک‌های مثلتی شهرزاد و شیرینی کشمشی‌هایش طرفدار زیاد دارد. علاوه بر این کیک شکلاتی‌های خوش طعمی هم در شهرزاد که دو شعبه یکی در میدان آرژانتین و دیگری در یوسف آباد دارد، پخته می‌شود.آدرس شهرزاد شعبه ۱:میدان آرژانتین، جنب فروشگاه شهروند، طبقه زیرین بانک سامان

شعبه۲: یوسف آباد- خیابان دهم شهریار

منبع: https://www.pintapin.com

This Post Has 7 Comments

 1. admin agha

  با تشکر از کیان گرامی که این مطلب رو در قسمت رستوران‌های ایران، برامون پست کرده بود!

 2. M

  جالب بود ولی به نظر من یه قنادی هست که خیلی قدیمیه
  و از تمام اینها که گفتید شیرینیش بهتره ولی چون صفش خیلی طولانی تر از اینهاست و شب عید پشت در فقط شیرینی جعبه ای می دهند و اصلا حق انتخاب وجود نداره یه کم مشکله ولی من اسمشو می گم
  قنادی بهار و از سال 17 تا حالا فعالیت می کنه

 3. mitra

  *******
  کامنت تصحیح شده بوسیله مدیر سایت.
  که چی آخه، شما هی میاین با اسم های مختلف فحش میدین به صاحب یک قنادی و همسرش، من اونارو که نمیشناسم اما شما نمیدونم چه پدر کشتگی باهاشون داری که میخوای خرابشون کنین! اول برو خودتو درست کن دوست عزیز، بعد در باره دیگران اظهار نظر کن !

 4. یک قنادی هم هست که هرکی از ایران هرچی میاره الکی میگه از اونجا خریدم، اسمش فکر کنم هست تواضع یا چیزی شبیه به این، اما اسمشو ما اینجا تو معروف ها نمیبینم !
  البته شاید هم اون آجیل فروشی باشه یام اینکه اصلا در تهران نباشه! 🙄

 5. mitra

  man kesi ra kharab nemikonam haghighat migam shoma pva chaploosi konidool migirid haghighat begid na ke be dozd baj bedid man khodam doorst hastam ke sharlatan ra nimikham be joone shoma ye esm bishtar nafdadam

 6. میترا جان ایندفه رو جون خودت قسم بخور، دفعه دیگه قرعه کشی میکنیم! 😆
  همونجوری که خود شمام فرمودین ما که پول میگیریم که نمیتونیم به این قنادیها فحش بدیم، لامسب ها بد جوری نمک گیرمون کردن، یعنی شما میگی نمک خوردیم، نمکدون بشکنیم، کار درستیه این آخه ؟!
  ولی شمام اگه سر کیسه رو یکمقدار شل کنی، شاید اونوقت چاپلوسی شما رو بکنیم و به اون قناد نامرد، فحش بدیم! 😆

Leave a Reply