بفرمایید شام ونکوور کانادا گرتووه ۱۳ شب آخر شب چهارم خونه نسیم

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
loading...
شب چهارم نسیم، ۲۱ ساله ۶ هفته است وارد کانادا شده در اردبیل به دنیا آمده و در تهران بزرگ شده دانشجوی «بیزینس» در اوقات فراغت شعر می‌نویسد در استارباکس کار می‌کند می‌خواهد برنده شود چون به پول آن نیاز دارد تنها زندگی می‌کند

خب دوستان, شب دیگری از گروه ۱۳ بفرمایید شام در ونکوور کانادا رو پیش رو داریم که آخرین شب این گروه هم هست و امشب همه مهمان نسیم هستیم که همگی متفق القول موافقیم که فرد غیر قابل دوست داشتنی این گروهه, شانس زیادی هم فکر نکنم برای برنده شدن داشته باشه چونکه تا حالا, فرهاد ۲۵ امتیاز و نیکی و سهیل هر کدوم ۲۶ امتیاز گرفتن, گرفتن امتیاز بالای ۲۶ برای شرکت کننده جوونی مثل نسیم, بسیار مشکل به نظر میرسه.
دیشب خونه سهیل نوع دیگری از پذیرایی رو شاهد بودیم که تا حالا مانندش رو در بفرمایید شام ندیده بودیم, در آخر هم سهیل به ۳ شرکت کننده دیگه, هرکدوم یک اپل واچ هدیه داد که قیمت هر دونش بالای ۴۰۰ دلار بود!
به هر حال دیگه دوستان, گروه زیاد دلچسبی نبود, سهیل به نظر من خوب بود اما تو این گروه با اون ۳ نفر دیگه, حروم شد و اگر یکی دو نفر دیگه بودن که باهاش یک مقدار جور تر بودن, میتونست گروه بسیار خوبی باشه.

مطالب مرتبط

15 دیدگاه‌

 1. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  خدا کنه دیگه امشب نیکی لوسی رو ادامه نده و به نسیم لوسه, امتیاز ۱۰ نده!

 2. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  من فکر کنم آقا سهیل, بدجوری پشیمونه که اون همه برنامه ریزی کرده, زحمت کشیده, هزار و خورده ای دلار کادو هم به اون ۳ نفر داده , هیچکی هم تقدیری و حتی تاییدی نکرد!

 3. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  باز گفت این طغرل, محکمتر بزن, به قابلمه رو میگفت, خسته نمیشه این …….

 4. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  چه چرت و پرتایی سر هم میکنه, حرفای بچه گونه , نسیمو میگم, چه ترانه ای تو سرودی؟ به نظر من, همش جفنگیاته , کتاب میخواستم بنویسم, دختر ۱۲- ۱۳ ساله, چی میتونه بنویسه؟ سرمونو با این اراجیف برد!

 5. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  پیش غذاش , کروکت مرغ, بعد از برنامه براتون, حتما طرز تهیشو براتون میزارم.
  دوستش چه قدی داشت, خیال کردم رو چارپایه واستاده, نسیم تا کمرش بود!

 6. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  نسیم جون, با وجودی که خیلی لوسی اما اگر کاندیدای رییس جمهوری بشی, من یکی بهت حتما رای میدم, از حسن کلید ساز که بدتر نمیتونی باشی, اقلا اینقدر مایه شرمندگی واسه ایرانی ها نیستی!

 7. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  اینم طرز تهیه پیش غذایی که نسیم میخواد بزاره جلو مهمونا, اما طرز تهیه صحیحش :

  طرز تهیه کراکت مرغ غذای اسپانیایی مشهور

 8. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  آقا , سهیل خیلی بامزست!!!

 9. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  به نظر من, منو تو باید یک برنامه فقط با سهیل بزاره , حتما همه دوست خواهند داشت, دمش گرم, خیلی فانه به قول ما ایرانی های در رفته به خارج !

 10. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  مثل اینکه پیش غذای نسیم, زیاد خوب نشده اما من طرز تهیه کروکت واقعی براتون گذاشتم, اون خوشمزست, من اینجا تو وین هم, هم خودم خوردم هم بچه هام خیلی دوست دارن این پیش غذا رو اما تا حالا خودم درست نکردم!
  امشب بر عکس هر شب که نیکی از همه چی تعریف میکرد, امشب داره از همه چی ایراد میگیره, کم کم داره دلم به حال نسیم میسوزه!

 11. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  اینجا خودمونیم حالا با این ادا هایی که نسیم از خودش در میاره, اصلا نمیشه صحبت از مهمونی کرد!

 12. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  اون همه امتیاز های کم داد, اینم آخرش, فقط با زرنگ بازی که نمیتونی برنده شی تو این برنامه, من دیگه حرفمو پس میگیرم, صد رحمت به همین حسن کلید ساز دروغ گو , من به نسیم واسه ریاست جمهوری رای نمیدم , نه اصلا, خوهش میکنم اصرار نکنین….

 13. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  چه دسری, ملکه بادوم, حیف اونهمه مواد که قاطی کنی و چیزی به اون بدی از کار دربیاری!
  خلاصه مطلب, نسیم جون تونست در همه موارد, بدترین نمره رو به خودش اختصاص بده, در پذیرایی, در پیشواز, در پیش غذا, در غذای اصلی و دسر, نمیدونم سرگرمی هم داره آیا؟!

 14. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  خب فرهاد که ۵ داد, زیادش هم هست, سهیل ۶ داد که واقع زیاد بود, حالا ببینیم نیکی چی میده, حتی اگه ۱۰ هم بده بازم نسیم آخره, خدا رو شکر!

 15. Mehdi Amiri مدیر سایت گفت:

  نسیم از نیکی جان , ۶ گرفت , که زیاد هم بود, نیکی و سهیل با ۲۶ امتیاز برنده شدن و حقشون هم بود , نیکی شاید از نظر آشپزی یک خورده بیشتر اما سهیل هم واقعا برنامه ریزی خوبی کرده بود و خودش هم از هر ۳ نفر دیگه, آدم جالب تری بود.

  خب دوستان, برنامه شام دیگری هم از ونکوور کاناد به پایان رسید, در جمع ۴ شبی سرگرم بودیم که از همه شرکت کنندگان و دست اندرکاران سپاسگزاریم, دم همتون گرم.
  تا دیداری دیگری, همه شما عزیزان رو به خداوند خرد میسپارم , هر چند که در خودم هیچ نشانی از خرد نمیبینم! 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *