Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

جدول مدالی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ تا روز دوازدهم

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 تداوم مقام پنجمی ایران

در دوازدهمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی ایران با ۱۹ مدال طلا، ۱۷ نقره و ۱۹ برنز همچنان در رده پنجم جدول مدالی قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، هجدهمین دوره بازی‌ های آسیایی ۲۰۱۸ به روز دوازدهم خود رسید.

تاکنون ایران ۱۹ مدال طلا، ۱۷ نقره و ۱۹ برنز گرفته است و در رده پنجم جدول مدالی قرار دارد.

رده کشور طلا نقره برنز مجموع
۱ چین ۱۰۶ ۶۸ ۵۰ ۲۲۴
۲ ژاپن ۵۳ ۴۷ ۶۴ ۱۶۴
۳ کره جنوبی ۳۷ ۴۳ ۵۳ ۱۳۳
۴ اندونزی ۳۰ ۲۲ ۳۷ ۸۹
۵ ایران ۱۹ ۱۷ ۱۹ ۵۵
۶ ازبکستان ۱۳ ۱۸ ۱۸ ۴۹
۷ چین تایپه ۱۳ ۱۷ ۲۱ ۵۱
۸ کره شمالی ۱۲ ۸ ۱۱ ۳۱
۹ هند ۱۱ ۲۰ ۲۳ ۵۴
۱۰ تایلند ۹ ۱۳ ۳۶ ۵۸

اسامی مدال آوران ایران به شرح زیر است:

مدال آوران طلا:

۱-علیرضا کریمی(کشتی آزاد)

۲-حسن یزدانی (کشتی آزاد)

۳- پرویز هادی (کشتی آزاد)

۴- سعید رجبی (تکواندو)

۵- میرهاشم حسینی (تکواندو)

۶- محمد علی گرایی (کشتی فرنگی)

۷-حسین نوری ( کشتی فرنگی)

۸- محسن محمد سیفی (ووشو)

۹- عرفان آهنگریان (ووشو)

۱۰- رضا علیپور (سنگنوردی)

۱۱- تیم ملی کبدی دختران

۱۲- تیم ملی کبدی مردان

۱۳- سهراب مرادی (وزنه برداری)

۱۴- سجاد گنج زاده (کاراته)

۱۵-بهمن عسگری(کاراته)

۱۶- بهداد سلیمی (وزنه برداری)

۱۷-حسین کیهانی (دوومیدانی)

۱۸- الیاس علی اکبری (کوراش)

۱۹- احسان حدادی (دوومیدانی)

مدال آوران نقره:

۱-مرجان سلحشوری (پومسه تکواندو)

۲-کوروش بختیار (پومسه تکواندو)

۳- زهرا کیانی (تالو ووشو)

۴- فرود ظفری (ووشو)

۵- الهه منصوریان (ووشو)

۶- شهربانو منصوریان (ووشو)

۷- امیرمحمد بخشی (تکواندو)

۸- تیم قایقرانی رویینگ چهار نفره دختران ( مریم کرمی، مهسا جاور، نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا)

۹-نازنین ملایی(قایقرانی)

۱۰-نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا(قایقرانی)

۱۱-تیم شمشیربازی مردان ایران در اسلحه سابر (مجتبی عابدینی، سیدعلی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر)

۱۲- امیر مهدی زاده (کاراته)

۱۳- طراوت خاکسار (کاراته)

۱۴- رزیتا علیپور (کاراته)

۱۵- سعید علی حسینی (وزنه برداری)

۱۶- جعفر پهلوانی (کوراش)

۱۷- هدیه کاظمی (قایقرانی)

مدال آوران برنز:

۱-رضا اطری (کشتی آزاد)

۲-فرزان عاشورزاده (تکواندو)

۳- علی پاکدامن (شمشیربازی)

۴- مهرداد مردانی (کشتی فرنگی)

۵- محمدرضا گرایی (کشتی فرنگی)

۶- مه لقا جام بزرگ (تیراندازی)

۷- تیم قایقرانی رویینگ دونفره دختران (مریم کرمی و پریسا احمدی)

۸- ناهید کیانی (تکواندو)

۹- حمیده عباسعلی (کاراته)

۱۰- تهمینه کربلایی (پنجاک سیلات)

۱۱- علی هاشمی (وزنه برداری)

۱۲- تیم ملی بسکتبال سه نفره مردان

۱۳-پگاه زنگنه (کاراته)

۱۴- تیم میکس کامپوند ایران (تیروکمان: فرشته قربانی و نیما محبوبی)

۱۵- ذبیح الله پورشیب (کاراته)

۱۶- قنبرعلی قنبری (کوراش)

۱۷- امید تیزتک (کوراش)

۱۸- تیم قایقرانی کایاک چهار نفره مردان( احمدرضا طالبیان، پیمان قویدل، علی آقامیرزایی و امین بوداغی)

۱۹- محمدنبی رضایی (قایقرانی)

http://jamejamonline.ir/

loading...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *