آدرس و شماره تلفن های ضروری در دانمارک

در دانمارک برای تماس با پلیس، آتش نشانی و آمبولانس، میتوانید با  شماره ١١٢ تماس  بگیرید، با استفاده از   این شماره  میتوانید از تمام تلفن های فیکس و همراه بطور رایگان و حتی  بدون بودن  سیمکارت در گوشی شما،  از تمام کشور های اروپایی در شرایط واقعا اضطراری تقاضای کمک نمایید!

پیش شماره تماس با دانمارک: ٠٠٤٥

شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر در کپنهاگ:
iran Air: +45 3246 1666
آدرس و شماره تلفن  سفارت جهوری اسلامی ایران در کپنهاگ دانمارک:
Address Suanemolley Vej 48
København (Copenhagen) 2100
Denmark
Phone local: 3916.0071
international: +45.3916.0071
Fax local: 3916.0075
international: +45.3916.0075
Email info@iran-embassy.dk
Web site http://www.iran-embassy.dk

 

 

تعطیلات رسمی در دانمارک:

روز های تعطیل در دانمارک در سال ٢٠١٣
24 December (Tue) Christmas Eve
25 December (Wed) Christmas Day
26 December (Thu) Anden Juledag
31 December (Tue) banks are closed
روز های تعطیل در دانمارک در سال ٢٠١٤
1 January (Wed) New Year’s Day
17 April (Thu) Maundy Thursday
18 April (Fri) Good Friday
21 April (Mon) Easter Monday
16 May (Fri) Common Prayer Day
29 May (Thu) Ascension
30 May (Fri) Bank Holiday
5 June (Thu) Constitution Day
9 June (Mon) Whit Monday
24 December (Wed) Christmas Eve
25 December (Thu) Christmas Day
26 December (Fri) Anden Juledag
31 December (Wed) banks are closed

شما ممکن است این را هم بپسندید

5 پاسخ‌ها

  1. maryam گفت:

    سلام در صورت امکان اطلاعات کاملی از دانمارک مانند سایر کشورها مثل اتریش, سوئد و… بگذارید. سایت بسیار عالی دارید سپاس از شما دوستان

  2. چشم حتما اینکار رو خواهم کرد مریم خانوم عزیز, منتهای مراتب, پیدا کردن مطالبی در رابطه با امور هموطنان در کشور هایی مثل دانمارک و فنلاند و نروژ… که ایرانیان زیادی در اونجا زندگی نمیکنند, کار ساده ای نیست اما سعی خودمو خواهم کرد.

  3. maryam گفت:

    بسیار سپاس گذارم از اطلاعات خوبی که شما عزیزان برای آگاهی دیگر هموطنان می گذارید.من هر روز به سایت شما سر می زنم برای کسب اطلاعات بیشتر. با سپاس

  4. maryam گفت:

    سلام .
    برق دانمارک 220 یا 110؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *